Rüyada Sevgilinin Evlenme Teklifi Ettiğini Görmek

Rüyada sevgilinin evlenme teklifi ettiğini görmek huzurlu ve mutlu bir hayat sürüleceğine, bereket ve bolluk içinde geçecek bir döneme girileceğine, alınacak kararlar doğrultusunda büyük başarı sağlanacağına, yaşam standartlarının ve evindeki bereketin artacağına, parasının her geçen gün artacağına, ev ahalisinden birisine yapılan bir kötülüğün bertaraf edileceğine, güçlü, kudretli ve hikmetli kimse olacağına, hayat içerisinde en zor anlarda bir çıkış yolu bulacağına yorulmaktadır.

Rüya tabiri üstadına göre rüyayı gören kimsenin kişinin yabancılarla büyük ve önemli işler yaparak hem zengin olacağına hem de kendi işini kurup yönetici konumuna geleceğine, hep hayalini kurup onun için çabaladığı mutlu hayatı yakalayacağına ve huzurlu günler geçireceğine, bazı büyük çalışmalar yapacağına, dertlerin son bulacağına, dertlerin ve endişelerin son bulacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere kısa süre içinde kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sevgilinin evlenme teklifi ettiğini görmek evlenme yolunda adım atacağına, işiyle büyük sükse ve ün yapacağına, zevki sefa içinde yaşayacağına, aile bireyleri arasında varolan tartışmaların sona ereceğine, yaşayacağı bir gönül ilişkisi ile hayatının daha da güzelleşeceğine, çevresinde olup bitenlerin farkına vardığı gibi, her zaman akıllıca hamleler yaparak başarısının önündeki engelleri tek tek temizleyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüya lugatına göre rüya sahibinin araba alınacağına, tepkilerini ve düşüncelerini kontrol altına aldığı için ilişkilerinde de daha pozitifi bir tavır takınacağına, yetkili bir göreve atanacağına, fikirlerini hayata geçirirken aklıselim kişilerden görüş alarak daha akılcı bir şekilde hareket edeceğine, yapılan bir çalışma sayesinde çok yakın bir zaman içinde sıkıntıların aşılacağına, endişelerin biteceğine inanılmaktadır.

Rüyada eski sevgilinin evlenme teklifi ettiğini görmek gireceği bir projede göstereceği özveri sayesinde makam sahibi olacağına, daha farklı bir şekilde hareket edileceğine ve bu sayede mutluluğa ve huzura ereceğine, dualarının kabul olacağına, hikmet ve fazilet sahibi kimse konumuna geleceğine, maddi durumunu düzeltebilmek için programlı şekilde hareket edeceğine, yolunun açık olacağına, karşısına çözülemeyecek sorunların ve üstesinden gelemeyeceği zorlukların çıkmayacağına, hayatının kolaylıklar ve güzellikler içinde geçeceğine yorumlanır.

Ulemaya göre rüya sahibi kişinin tecrübeli bir kişi ile kurulacak ortaklık sayesinde para kazanılacağına, zarar getirecek bir işten uzak durulacağına, elinde olan bir miktar parayı ortaya koyarak negatif bir durumdan kısa sürede kurtulacağına, hanesinden rızkının eksik olmayacağına, yeni ve söz sahibi olunan bir mevkiye sahip olunacağına, hasreti çekilen bir kişiye kısa sürede kavuşulacağına, yeni bir işe girileceğine, iyi fırsatlar yakalayıp bunları başarıyla süsleyeceğine, şansın yaver gitmesi sayesinde heveslendiği her konuda başarılı olacağına inanılır.

Her bir sosyal medya paylaşımı üyelerimize +5 rüya tabiri kredisi kazandırıyor

Rüyada Sevgilinin Evlenme Teklifi Ettiğini Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

  1. Rüyamda 10 ay önce ayrıldığım eski kız arkadaşımı gördüm. Rüyada ona önceden evlilik teklif etmiş fakat bir şekilde ayrılmışız, uzun süre sonra beni yol üzerinde görüyor telefonda ailesine de haber veriyor ve cebinden ona aldığım yüzü (önceden ben almışım fakat kabul etmemiş) çıkarıp tekrardan evlilik teklifi yapmamı istiyor. Tam olarak dediğini yapmasam da kabul ediyordum.

    • Sevgili Abdullah,
      Rüyada eski sevgilinin cebinden yüzüğünü çıkarıp evlilik teklifi etmeni istemesi hayata, mutluluğa ve nimetlere yorulmalıdır. Rüya yorumuna göre vereceği hayırlı bir karar ile hayatının çok daha güzel bir hal alacağına; alın terinin karşılığını alacağına ve bunun yaşamını kolaylaştıracağına; mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına; yakın zamanda hayır, nimet ve berekete ereceğine işarettir.
      Rüyanız Gündüz Niyetine hayırlara vesile olsun…

Rüyanı Tabir Edelim