Rüyada Sevgilinin Kişiyi Başkasını Öpmesi

Rüyada sevgilinin kişiyi başkasını öpmesi yaşam enerjisine ve sağlığına kavuşacağına, büyük başarılar kazanacağına, sorunlarının çözümü için yeni yollar arayacağına, hayatında şimdiye kadar hiç olmadığı kadar iyi gelişmeler göstereceğine, içinde bulunduğu elverişsiz duruma rağmen sevdiği ve değer verdiği insanlara yardım edeceğine, sorunlarının alacağı destek sayesinde sona ereceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyanın yorumuna göre kendisini boğan ve huzursuzluk veren ne varsa hepsinden kurtulmak için uğraşacağına, giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine, zorlukların ve kavgaların biteceğine, kendisini çok mutlu ve huzurlu hissedeceğine, uzaktaki sevdikleri ile hasret giderip, bol bol sohbet edip, stresinden ve üzüntüsünden kurtulacağına, gelirini ikiye katlayarak ailesine daha yüksek standartlarda bir hayat sunacağına alamettir.

Rüyada sevgilinin kişiyi başkasını öpmesi kendisini üzen ve kötü bir duruma getirebilecek olaylardan ve kişilerden uzak duracağına, en yakın zamanda çok mutlu bir haber alınacağına, gönül kapılarını açacağına, yeni bir işe girmek için üst düzey bir yetkiliden yardım isteneceğine, kazancını yakın bir zaman içinde iki kat arttıracağına, zor geçen bir yılın ardından büyük başarılar ve kazançlarla dolu bir döneme girileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya kitabına göre rüyayı görenin işbirliği yaparak amacına ulaşacağına, herkesin inandığı ve sevdiği bir kişi olacağına, hayırlı, kişiyi çok seven ve ömür boyu üzerine titreyen bir kısmetle karşılaşıp, herkesin hayranlık duyacağı bir düğünle dünya evine girileceğine, gelirinin hayat boyu kendisini rahat ettireceğine, kısmetlerin ve işlerin açılacağına, işlerinde büyük başarılar kazanacağına işarettir.

Rüyada sevgilinin kişiyi başkasını öpmesi her istediği bilgiye ve eğitime erişeceğine, kasasının ve bütçesinin her geçen gün daha fazla büyüyeceğine, iş hayatının güzel gidişatının aile hayatına da yansıyacağına, maddi ve manevi olarak çok hayırlı ve mutlu olunacak bir duruma gelineceğine, ergenlikten olgunluk dönemine geçeceğine, kendisi için uygun olmayan bir ilişkiyi sonlandıracağına yorulur.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüyayı görenin rahatlığa, kolaylığa, rızka, kazanca, hayra, iyiliğe ve güzelliğe ulaşacağına, elinde bulunan imkânların kısa süre içinde hayırlı bir şekilde kullanılacağına, genç ve duru güzelliğinin bozulmayacağına, muradına ereceğine, eşler arasındaki sorunların çözüme kavuşacağına, görevinde yükseleceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments