Rüyada Sevgilinin Öğrenilmesi

Rüyada sevgilinin öğrenilmesi kendisine büyük kar getirecek işler yapacağına, üzüntü ve sıkıntıların son bulacağına, gönül hoşluğuna ve esenliğe kavuşacağına, vakitli bir şekilde kalkılması ve işe başlanması sayesinde çok yol katedileceğine ve zengin olunacağına, ilerleyeceğine, eski kırgınlıkların geçmişte kalacağına inanılmaktadır.

Rüyanın anlamına göre rüyayı gören kimsenin dünya mallarının ve nimetlerinin en iyilerine ulaşacağına, sevdiği birinin varlığına ve onunla üzülüp, ağlayacağına, büyük atılımlar ve çalışmalar ortaya koyacağına, dertlerinden arınacağına, büyük bir iş için bir ortaklık kurulacağına, aile bireylerini mutlu edecek bazı kararlar alınacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada abimin sevgilimi öğrenmesi kardeşlerle büyük bir işe girileceğine, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına, malının, parasının ve makamının artacağına, içinde bulunduğu şartların iyileşeceğine, bol kazanç elde edileceğine, dargınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, gelişeceğine, hayırlı rızık, kazanç ve şifa kapılarına ulaşacağına tabir olunur.

Rüya anlamına göre rüyayı görenin yuva kurmak için yapılan bir hamlenin istenildiği gibi sonuçlanacağına, belli bir refah düzeyinin ve yaşam kalitesinin olacağına, hayatının iyileşeceğine, sevdiği kişiyle yeni bir başlangıç yaparak yeni bir hayata merhaba diyeceğine, gireceği işlerde başarı elde edeceğine, daha fazla gelir sahibi olunacağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına, ticaret hayatıyla ilgili yapılan planların hayır getireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada ablanın sevgiliyi öğrenmesi Allah’ın inayetini kazanacağına, sıkıntılarının son bulacağına, ortaklarla yaptıkları işle ilgili bir yarışmaya katılacaklarına, yarışmanın ardından büyük bir kazanç elde edileceğine, yardım edeceği bazı kişilerden çok büyük hayır duaları alacağına, zorluk yaratan bir olayın kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, aile hayatında ve iş hayatında huzura erileceğine, problemlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına ve hayallerine kavuşup mutluluk ve huzur içinde bir hayat süreceğine yorulur.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin sağlığının yerine geleceğine, ününün ve başarılarının ülke dışına çıkarak kişiye çok büyük bir övgü getireceğine, kendisine çok iyi gelecek işler yapacağına, hayatının toparlanacağına, yakında kaçırılan bir fırsatın tekrar elde edileceğine, aydınlık bir geleceğe sahip olunacağına, maddi açıdan büyük zarar edileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada ailemin sevgilimi öğrenmesi iyileşeceğine, kısmet alacağına, esenlik bulacağına, huzur ve sessizlik içinde yaşayacağına, iyi insanlar ile birlikte olunacağına, uzun zaman önce yaşanmış kötü bir olaydan ötürü ortaya çıkan zararların telafi edileceğine, daha iyi bir müslüman olmak yolunda ilerleme kaydedeceğine tabir olunur.

Rüya kitabına göre rüyayı görenin sağlam ve sarsılmaz bir makama oturacağına, eskisi gibi neşeli, hayata daha iyimser bakan kişi haline geleceğine, eşi ile deyim yerindeyse bir yastıkta kocayacağına, işlerinin çok açılacağına, ruhen büyük bir gelişme yaşayacağına, yolunun açık olacağına, yaşadığı sorunların hiç zarar vermeden biteceğine, yokluk ve işsizlik içinde geçen zamanların unutulacağına, maddi olarak yüksek konumlara erişeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada amcanın sevgilini öğrenmesi sıkıntıların ve üzüntülerin bir daha ortaya çıkmamak üzerek biteceğine, sorunlarının yakın bir kişiden alacağı destek sayesinde biteceğine, başarılarına nazar değmemesi için tahtalara vuracağına, bilmediği bazı gerçekleri öğreneceğine, hasta kimselerin iyileşme sürecine gireceklerine, geçimsizliklerin bitip, aile içinde neşeli ve keyifli günlerin başlayacağına, üstün ve yüce bir kimse haline geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya ilmine göre rüyayı görenin işe giren herkesin kalkınacağına, kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine, aynı ofisi paylaştığı bir iş arkadaşı ile aralarındaki sorunu bir türlü halledip, ortak bir noktada buluşulacağına, umduğu bir işin gerçekleşeceğine, iş konusunda hayırlı bir adım atılacağına, geçim sıkıntısını arkasında bırakacağına alamettir.

Rüyada anne sevgilini öğrenmesi malının ve parasının büyüyeceğine, yakın bir zaman içinde kurduğu işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, ihtiyaç sahiplerine yardım etme konusunda bazı yardım kuruluşlarıyla ortak hareket edileceğine, asılmış olan yüzünün gülmeye başlayacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluklar duyacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa bir zaman içinde sona ereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya tabiri lugatına göre rüyayı gören kişinin ortak yapılan bir işte yollarının açılacağına, kırgınlıkların ve kızgınlıkların kısa zamanda biteceğine, kısmetinin açılacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanacağına, sahip olduğu yetenekler ve beceriler sayesinde iş dünyasında çok iyi bir yer edineceğine, yeteneklerini geliştirmeye, başarılarının ve zaferlerinin çoğalacağına, imkanlarını zorlayarak hedeflerini büyüteceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada babanın kızının sevgilisini öğrenmesi sahip olduğu yetenekler ve beceriler sayesinde iş dünyasında çok iyi bir yer edineceğine, geleceğinin mutlulukla dolacağına, tanıdığı ve sevdiği kişilere yardımcı olacağına, hayatında olumlu değişiklikler olacağına, kafasını rahatlatacağına, karşılıklı olarak gelişen uyumlu ilişkilerin ilerleyen zamanlarda daha da güçleneceğine rivayet eder.

Rüya açıklamasına göre çok büyük bir ferahlık duygusu yaşayacağına, kurulmuş olan bir ortaklığın zarar getirdiği fark edildiği anda feshedileceğine ve uğranılan zararı düzeltmek için epey uğraşılacağına, evine dışarından hiçbir zarar gelmeyeceğine, işlerinin yoluna gireceğine, çocuklarından yana istediği saygıyı, sevgiyi ve hürmeti göreceğine, hayatına olumsuz etkilerde bulunan kişilerden aklını kullanarak uzak duracağına alamettir.

Her bir sosyal medya paylaşımı üyelerimize +5 rüya tabiri kredisi kazandırıyor

Rüyada Sevgilinin Öğrenilmesi” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Ben erkek arkadasimla yeşillik Bi alandayiz fakat yamaç burası Bi şeyler yapıyoruz ama hatirlamiyorm ne yaptığımızi sırtımızda ise yemek torbaları var sonra ben birinin bizi izlediğini takip ettiğini fark ettim üzerinde siyah uzun bir ferace gibi bir kıyafet var ve grimsi siyah karışımı Bir şal sonradan bunun ablam olduğunu üzerindeki kıyafetlerin bana ait olduğunu görüyorum biz otururken göruyo ve yanımıza geliyo tabi baya kızgın ve şuan günlük hayatımda uzun zamandır ablamla konuşmuyoruz sonra bize sorular soruyo en sonunda evdekilere söylemeyeceğim diyip gidiyo tabi benim israrlarimla yapiyo bunu eve geldiğimde ben yatarken diğer odadan sesler duyuyorum beni gördüğünü anlatiyo sonra babam elinde urganla yanıma geliyo ama ben uyuyormusum gibi yapıyorum tam vuracak vazgeçiyor vurmuyo sonra tabi ablamla aramızda tartışıyoruz baya çay içerken oluyo bu olay ben ona bir daha bnm hiçbir esyama dokunmuycaksin diyerek bütün eşyalarımı alıyorum hatta uzerindekini bile sonra ben okula gitmek için bavulumu hazırlarken babam okula göndermiyor beni sonra nasıl oluyo bilmiyorum dışarı çıkıp erkek arkadaşımin yanına gidiyorum ve onun hocaları sanırım gece yürürken bizle konuşmak istiyorlardı böyle benim rüyam devamı yok maalesef.

  • Sevgili Ayşegül,
   Rüyada abla tarafından takip edildiğini ve onunla tartıştığını görmek yeniliğe, aileye ve arkadaşa işarettir. Bu rüya yeni kararlar alarak yaşamına yeni bir yön vereceğine; endişe duyulan konuların kısa zamanda çözüleceğine; kardeşler arasında yaşanan tartışmaların aile büyükleri tarafından bitirileceğine; kötü niyetli bir arkadaşın yol açtığı sıkıntıların ortadan kaldırılacağına delalet eder. Rüyada babanın sevgilin olduğunu öğrenmesi ve kızması başarıdır, hayattır ve mevkidir. Gördüğünüz rüya istediğini elde etmede başarılı olacağına; dert ettiği tüm problemlerin ve olayların hayra çıkacağına; hayattan yana her istediğini elde edeceğine; kazanç getirecek bir işte yüksek bir mevkiye ulaşılacağına tabir olunur.
   Gündüz Niyetine rüyan hayırlara vesile olsun senin için…

 2. Kızkardeşim beni ruyasinda görmüş. Ruyasindaa ben sevgilimle goruntulu konusurken babam beni gormus . Sevgilimi ogrenmis . Ve sonra babam bana kizgin davranmis benimle konusmuyormus . Söz hakki vermemis bana . .
  Bunu tabiri ne olabilir acaba . Yardimci olabilir misinz . Kızkardeşim beni ve sevgilimi bu sekilde gormus teşekkür ediyorum şimdiden.

  • Sevgili Mekiye,
   Rüyada sevgilisiyle telefonda görüşürken babanın görüp sevgilinin olduğunu öğrenmesi evliliğe, güzelliğe ve işe işarettir. Rüya, özel hayatında mutlu olup, eğer bekarsa sevdiği ile evleneceğine; hem kendi ailesi hem yakın arkadaşları için çok güzel bir sürprize imza atacağına; refah seviyesinin artmasına vesile olacak işlere gireceğine yorulmalıdır.
   Gündüz Niyetine iyiliklere vesile olsun inşallah…

Rüyanı Tabir Edelim