Rüyada Sevgilinin Sana Git Demesi

Rüyada sevgilinin sana git demesi elindekilerinin kıymetini bileceğine, sabit olan işinin ve gelirinin daim olacağına, refah içinde yaşanacağına ve mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, iş dünyasında kısmetlerinin çoğalacağına, dua alacağına, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir yuva kurulacağına rivayet eder.

Rüya manasına göre rüya sahibi kişinin kazançlı çıkacağı işlere yoğunlaşacağına, yaşam standartlarının yükseleceğine, Allah rızası için bazı büyük yardımlarda bulunulacağına ve yapılan bir iş başvurusunun çok kısa bir zaman içinde olumlu sonuç vereceğine, çok büyük girişimlerde bulunup alnının akı ile başarıya ulaşacağına, kazancın artacağına, kısa süre içinde kötü gidişatın engelleneceğine yorulur.

Rüyada sevgilinin sana git demesi düşüncelerini eyleme dönüştürecek fırsatlar bulacağına, insanların hayır dualarının alınacağına, daha iyi işlere sahip olmak için bazı atılımlar yapılacağına, zorlukların bu sayede aşılacağına ve haksız bir durum yaşanmaması için çok dikkat edileceğine, çok büyük ve hayırlı çalışmalar yaparak çok büyük başarılar elde edeceğine, yeni bir işe gireceğine, aldığı dersler neticesinde bundan sonraki hayatında daha iyi bir mümin olarak, günahtan kaçınarak yaşayacağına, çok büyük bir huzura sahip olduğuna ve bundan sonra da
bu huzurun devam edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin dengeli ve yeterli beslendiği ve temizliğine dikkat ettiği için herhangi sağlık sorunu yaşamayacağına, büyük rahatlık yaşanacağına, özel hayatına, kişisel bakımına ve keyif aldığı konulara daha fazla vakit ayıracağına, en büyük acılarının dineceğine, kazanç ve şifa kapılarına ulaşacağına, istenenden daha fazla mala sahip olunacağına alamet eder.

Rüyada sevgilinin sana git demesi sevdiği bir kişi ile daha iyi ilişkiler içerisine girileceğine, çok büyük işlere adını yazdıracağına, ağız tadını, keyfini ve rahatını yerine getirecek hayırlı gelişmelerin meydana geleceğine, yarınların kendisine hayır getireceğine, çok büyük atılımlar yapılarak üst mevkilerde bir yere terfi edileceğine, aile hayatında çok mutlu zamanların yaşanacağına yorumlanır.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüya sahibinin alım zorluğu yaşamayacağına, daha düzenli ve güzel bir yaşama sahip olmak için adım atacağına, sıkıntılarını atlatacağına, gün geçtikçe daha çok mutlu olacağına, rahat edilecek bir döneme girileceğine, talihinizin artacağına işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
merve

rüyamda eski sevgilimin kardeşi hastaneye yatmıştı bende onu ziyarete gidiyorum ve eski sevgilim beni hastanede görüyor bana hadi sen git seni ailem görmesin diyor bende hayır biraz daha kalacağım diyorum ama sonunu hatırlamıyorum şimdiden teşekkür ederim