Rüyada Sevgilinin Tatlı İstemesi

Rüyada sevgilinin tatlı istemesi yeni bir sosyal çevreye girileceğine, uzun zamandır üzerinde çalışılan bir projenin hayata geçirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, zorlukların biteceğine, karşılaşılacak hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, bağımlılık yapan bir madde kullanan bir tanıdığa bu sorununu aşması için elinden gelen yardımı yapacağına, anne baba duası alınması sayesinde hayatta büyük bir engelle karşılaşılmayacağına, tüm duygu ve düşüncelerini büyük bir samimiyetle dile getireceğine delalet eder.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre daha aklı başında hareket etmenin sonucunda var olan sıkıntılı durumların sona erdirileceğine, sevdiği kişiler ile çok rahat ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, evine daha fazla rızkın cebine de daha büyük miktarlarda gelirin gireceğine, hayatın belli bir düzene oturacağına, kazancının da mutluluğunun da artacağına, kazançlı işler yapmak için imkânlarının artacağına rivayet eder.

Rüyada sevgilinin tatlı istemesi gidilen yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına, uzun süreler boyunca iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, neredeyse bir lokma ekmeğe muhtaç olan kişileri bulup yardımlarda bulunacağına, sevdikleri ile kavuşacağına, hasret gidereceğine, önemli bir makama terfi alacağına, yaşlılığında dahi unutkanlık, hastalık ve ağrı gibi sorunlarının olmayacağına delalet eder.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin çok büyük ve hayırlı bir karar alınacağına, mesleği ile ilgili farklı kararlar alıp, uygulayacağına, şansızlığın kırılacağına, sevdiği kişilerin verdiği destek ile hayırlı bazı çalışmalar yapacağına, sıkıntı yaşadığı zamanlarda hep bir çıkış yolu bulacağına, sorunların çalışmaları baltalamayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgilinin tatlı istemesi okumaya, tahsile, kültürlü ve çağdaş olmaya değer vereceğine, iş hayatında yaşadığı kayıpları telafi edeceğine, her türlü kötü kazadan ve kimseden korunacağına, rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine, mal ve para sahibi olacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalara imza atacağına rivayet etmektedir.

Rüya yorumu kitabına göre başarılarının daimi olacağı fırsatlar elde edeceğine, yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına, büyük başarılar kazanacağına, uzun saatler boyunca ve neredeyse hiç dinlenmeden iş için çaba göstereceğine ve bu çalışmasının mükafatlandırılacağına, karanlık geçen bir dönemin sona ereceğine, hasretlerin biteceğine yorumlanmaktadır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Sevgilinin Tatlı İstemesi” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

 1. Rüyamda sevdiğim oğlan bana mesaj atmıştı benim işimle ilgili bir olay oluyor alınıp alınmayacağımla ilgili o da benden tatlı istiyor bende işe alınırsam alırım diyorum

  • Sevgili Okuyucum,
   Rüyanız huzura, şansa ve kolaylığa yorulmalıdır. Rüya alimlerine göre sessiz sedasız, sakinlik ve huzur içinde geçen yaşantısının keyfini süreceğine; kısmetinin ve şansının da açılması sayesinde her arzusunun yerine geleceğine; geçimini daha kolay şekilde sağlayacağına tabir olunur.

 2. Rüyamda hoslandigim adam bizim eve gelip oturuyordu benden tatlı birşeyler istedi ancak ben ona Nescafe yaptım işte tam o sırada o gittmisti Nescafe soğudu için ben tekrar başka bı tane yaptım ama içmek nasip olmadı ona

  • Sevgili Okuyucum,
   Görülen rüya tasarrufa, dosta ve rakibe işarettir. Rüya alimlerine göre sorunlarının sona ereceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, gelecek zamanlar için tasarruf yapacağına; gerçek dostlara sahip olduğuna, ne zaman başı sıkışsa pervane gibi çevresinde dönen insanlar olacağına; düşmanlardan ve rakiplerden kurtulmanın yollarının bulunacağına delalettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim