Rüyada Sevgilinin Telefonla Aradığını Görmek

Rüyada sevgilinin telefonla aradığını görmek aile büyükleri tarafından onay gören işler yapacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçulacağına, maddi yükümlülüklerinin hafifleyeceğine, sorunlu ve zararla dolu bir dönemin kapanacağına, rakiplerin kazanılan başarılar ardından üzüleceklerine ve girilen bir yarışın kazanılacağına, zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde bazı kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine yorumlanmaktadır.

Rüya ilmine göre rüyayı görenin kız çocuğunun olacağına, uzun zamandan beri hayal edilen her şeye kavuşulacağına, rakiplerine karşı güç ve kudret sahibi olup, onların önüne geçeceğine, bereket ve zenginlik bulacağına, araba alınacağına, endişelerinin yerini umudun alacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada sevgilinin telefonla aradığını görmek aile fertlerinden yana menfaat ve hayır göreceğine, yeni bir sosyal hayata sahip olunacağına, işle ilgili olarak yeni bir sayfa açılacağına ve bol kazançlı bir çalışmaya girileceğine, işyerinde üst düzey bir mevkiye terfi edeceğine, kazanılan başarılar sayesinde iş dünyasında büyük bir prestije sahip olunacağına, büyük başarılar kazanılacağına, oğlu evli ise torun sahibi olacağına işarettir.

Rüya alimine göre rüya sahibi kimsenin azmiyle takdir topladığı gibi, yaşam biçimi ile de insanların övgüsünü kazanacağına, ele geçen kazancın Allah yolunda fakir fukaraya yardım için harcanacağına, dertlerin biteceğine, yeni işlere girileceğine, daha büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, dileklerin gerçekleşeceğine, başarıların devamlı olacağına, hem rütbe hem de kazanç elde etmek için azimle ve hırsla mücadele edeceğine, çok mutlu bir dönem geçirileceğine, çok daha iyi yerlere gelerek kendisi için çok daha fazla şans yaratacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada eski sevgilinin telefonla aradığını görmek uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kısa süre içinde kavuşacağına, önem verdiği bir kimsenin iyi haberlerinin alınmasıyla rüya sahibinin içinin ferahlayacağına, itibar kazanacağına, toplumda takdir edilecek ve adından güzel anılacak işler yapacağına, herkes tarafından sevilen ve onlar tarafından bağrına basılan kişi olmayı hak edeceğine, huzur duyacağına, çevresinin genişleyeceğine, eline geçecek büyük miktarda parayla kendi işini kuracağına yorumlanır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüya sahibinin esir olanların özgürlüğüne kavuşacağına, başarıların çok kısa bir sürede rüya sahibinin kapısını çalacağına, aile dostlarının en karanlık zamanında elinden tutacağına, kısa süre içinde büyük bir zenginlik kazanacağına, her attığı adımda amaçlarına bir adım daha yaklaştığına ve çok büyük zorluklar yaşasa bile ve birçok problem ile karşılaşsa bile yine de en kısa zamanda muradına ereceğine, kötü işlere girmeyeceğine alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Fatma

Merhabalar. Rüyamda valizimi toplamış bir yere gidiyordum ablam da bana yardımcı olmak için valizimi taşıyordu.Sonra önceden sevdiğim çocuk telefonla aradı, ablam telefonu elimden aldı kendisi konuştu..onceden sevdiğim kişi ablamı benimle evlenmeye ikna ediyordu ablam da ikna olmuşa benziyordu.

Kbra

Sevdiğim adam cezaevinde rüyamda sevdiğimin adamın beni telefonla araması ve konuşmak bana konuşuyor ama konuşmaları hatırlamıyorum

Elif

Rüyamda aramız bozuk olan sevgilimin beni aradığını ve beni özlediği söyledi Sonra aramızın bozulma konusunu konuştuk

Elif

Teşekür ederim

Çağdaş

Rüyamda telefonum çalıyor yabancı bir numara açıyorum önce sesimi dinliyorlar sonra eski sevgilim olduğunu anlıyorum ağlayarak bişeyler söylüyor o anda ben karanlıkta kalıyorum

Kadir Salih Alpul

Rüyada sevdiğim kadını telefonla konuştuğunu görmek