Rüyada Sevgilinin Uzaklaştığını Görmek

Rüyada sevgilinin uzaklaştığını görmek malının, kazancının ve rızkının da kesilmemesi için düzenli olarak fitre vermeyi ihmal etmeyeceğine, gam ve kasavetin uçup gideceğine, kazançlı işler yapılacağına, hayat içerisinde yepyeni bir sayfa açılacağına, maddi ve manevi olarak rahata ereceğine, kötü olan geçmişini unutup geleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibinin iş hayatı ile ilgili olarak atılan adımların başka kişilerin dikkatini çekeceğine, gerek işinden gerekse ailesinden yana çok şanslı olacağına, kendini değiştirmek ve geliştirmek için bazı adımlar atacağına, işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakın bir zamanda kendi işini kuracağına, işlerin çok iyi bir hale geleceğine, kendini bundan sonra kötü ve yasaklı olan her şeyden men edeceğine işaret eder.

Rüyada sevgilinin uzaklaştığını görmek hayatında kendisini yıkacak, üzecek ya da hasta edecek kadar büyük bir hayal kırıklığı yaşamayacağına, stresten ve üzüntüden uzak, sağlıklı bir hayat süreceğine, kazancın her kuruşunun helal olduğuna ve kısmetinin geleceğine, kendisine hayırlı kapıların açılacağına, sorunlarını geride bırakıp huzurlu bir hayat süremeye çalışacağına ve neredeyse kendisi ile aynı yollardan geçmiş hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceğine, musibetlerin ve kötülüklerin aileden uzak tutulacağına yorulmaktadır.

Rüyanın manasına göre rüyayı gören kişinin işlerindeki karın artacağına, geçimini rahat şekilde sağlayacağına, iş yerinde çok iyi yerlere geleceğine, kazancını arttırıp mal ve mülk sahibi olacağına, hayattan maksimum düzeyde zevk alınacağına, kendisinin ve ailesinin uzun ömre sahip olarak sağlık sorunu yaşamadan bir hayat süreceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada eski sevgilinin uzaklaştığını görmek zarar edilen bir işte gösterilecek büyük azim ve sabır sayesinde kara geçileceğine, maddi olarak çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, rahatının, keyfinin, sağlığının ve ağız tadının hep yerinde olacağına, eline geçen şansları ve fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirerek hem kendisi için çok hayırlı şeyler gerçekleştireceğine, aklın yolu, mantık ve sezgileriyle hareket etmesi halinde her işini kolaylıkla halledeceğine, değişen şartlara hızlı bir şekilde ayak uydurulacağına yorumlanmaktadır.

Rüya tabiri sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin hayırlı kazançlar ve büyük başarılar kazanacağına, daha iyi şartlarda yaşayacağına, uğradığı zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine ve çok daha iyi bir iş için destek alacağına, maddi durum kötü ise zengin olunacağına, işle ve aile ile hayırlı ve güzel haberlerin alınacağına, konforunun ve lüksünün yerinde olacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
15 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ayse

Rüyamda evlilige doğru giden sevgilimin biografi tarihini kaldırıp benden uzaklaştığını gördüm bu ne anlama gelir

Zühal

Sürekli rüyamda evliliğe doğru giden sevgilimin aniden saçma sapan nedenlerden benden uzaklaşması benden ayrılması ve bana dair herşeyi silmesini görüyorum bu ne anlama geliyor

Xeyale

Ruyamda otobusde sevgilimle gidiyoduk ben onun bekinden tutmusdum sobra o benden uzaklasmaya basladi gitdikce otobusun diger tarafina gitdi bende bir hanim efendinin yanina oturdum sonra sevgilim otobusden indi gitdi yanina oturdugum hanim efendinin maskesi yoktu oba yeni maske verdim sonra oklua gecikiyodum otobusden inip cabuk alis veris yaptim .Simdi sevgilimle ayrilicakmiyiz?

Ayşe D.

Rüyamda sevgilimin koyu renk bir arabayla bir avm oto parkına girdiğini ve orada bir kadınla konuştuğunu gördüm , kendisi oturuyor kadın ayakta kadının 8 , 9 yaşları civarında ki çocuğunun yanlarında olduğunu gördüm . Ben sevgiline doğru yaklaşıyorum ve eline dokunuyorum beni görünce hiç şaşırmıyor ama da memnun olmuyor .. Sıkıntılı ve yorgun görünüyordu . Ben kim bu kadın diyorum hiç cevap vermiyor ve sadece kadını kış için işe alacağını söyledikten sonra beni orada bırakıp kadın ve çocukla aynı arabayla oradan uzaklaşıyorlar … Arkalarından öylece baka kaldım .

Anonim

Teşekkür ederim ?

Hazal

Rüyada sevgilim ile aynı okuldaydık o eve çıkmıştı ve yorgunum diyerek okula gelmemişti o gün içinde mesajlarıma aramalarıma asla dönmedi sınıftan bir kız onu rahat bırak fazla sıkıyorsun tarzı konuştu bana daha sonra sevgilimin arkadaşı ile evine bakmaya gidiyorduk ki otoparkta arabada oturuyor sadece benim telefonlarıma cevap veriyormuş ve bana beni çok boğuyorsun senden uzakta bir gün geçirdim diyordu benden uzaklaştığını söylüyordu

Münevver

Evlilik yolunda olduğum insanın rüyada benden uzaklastiğını rüyada yalan söylediğini ve yalanini yakalayıp ailesine kendisine ıspat olarak gösteriyordum.

Begüm

Rüyamda bir film karakteriyle sevgili oluyorduk fakat ondan sonra bana soğuk davranıyordu. Daha sonra bana bir araba alıyordu ama küçük çocukların kullandığı akülü araba gibi bir şeydi daha sonra bende bunu alacağına gerçeğini/çalışanını alsın tarzında bir şey söylüyordum. Yani ilk önce o bana soğuk davranıyordu sonea da ben ona