Rüyada Sevgiliye Yaslanmak

Rüyada sevgiliye yaslanmak gücü, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına, işlerin yoluna gireceğine, yeni tanışılacak bir kişinin hayatının düzene girmesine vesile olacağına, kısa sürede çok yol katedilecek bir döneme girileceğine, yakın bir arkadaşın vesile olması sayesinde iş hayatında zor geçen bir dönemin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, mesleğinde güzel ve akıllı atılımlar gerçekleştireceğine rivayet eder.

Rüya lugatına göre rüyayı görenin kendisini keşfedeceğine, patron koltuğuna geçeceğine, yetimlerin ve öksüzlerin güleceğine, sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, kendi işini kurma idealini yerine getireceğine, sorun yaratan kişilerle araya bir sınır çizileceğine, verilen emeklerin karşılığını bulacağına rivayet eder.

Rüyada sevgiliye yaslanmak günlerinin güzelleşeceğine, etrafının gerçek ve hayırlı dostlarla dolacağına, çok üst mevkilere geleceğine, kendisine destek olan insanları hiçbir zaman unutmayacağına ve yapacağı çok başarılı projeler ile önlenemez bir yükselişe geçeceğine, eşler arasındaki tartışmaların yakında biteceğine ve yardım isteyen bir akrabaya yardım eli uzatılacağına, hayırlı olaylar ile karşı karşıya kalacağına, tabiri caizse ayaklarını uzatıp, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibinin varlıklı biri ise mal varlığının daha da artacağına, amaçların yerine getirilmesi için hayırlı kısmetlerin elde edileceğine, mevcut bir kötü sürecin kısa zamanda sonlanacağına, rahat bir nefes aldıracak bir karar vereceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok hayırlı ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine ve adını duyuracağına, Allah katında yükseleceğine alamet eder.

Rüyada eski sevgiliye yaslanmak zarar edilen bir dönemin biteceğine, elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına, hayır duaları alacağına, kişinin dertlerinin ve kısmetsizliklerin biteceğine, geleceği konusunda maddi yönden tutumlu şekilde hareket etmekle kendisini ve sevdiklerinin hayatını riske atmayacağına, yakın akrabalardan birinin eğitiminin üstleneceğine, yeni işlere girip daha büyük kazançlara sahip olmak için kendi işini kuracağına, sıkıntılarının sona ereceğine alamettir.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı gören kişinin işlerin büyüyeceğine, güzel evlatlar yetiştireceğine, atılan bütün adımların ve yapılan tüm projelerin çok kazanç ve başarı getireceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım ederek onları mutlu edeceğine, yakın arkadaşlardan biri ile tartışılacağına, büyük miktarda kazanç elde edileceğine, aile hayatında da çok huzurlu ve mutlu olunacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments