Rüyada Sevgiliyi Bahçede Görmek

Rüyada sevgiliyi bahçede görmek iş hayatında kazanılan başarılar sayesinde kısmetlerin artacağına, fikirlerinin istediği takdiri toplayacağına, zorlukların ve engellerin aşılacağına, hayatını çok daha iyi bir hale getireceğine, tatlı yorgunluklar yaşayacağına, rüyayı gören bir kadın ise hizmetkar edineceğine alamettir.

Rüya yorumları kitabına göre rüyayı gören kimsenin düşmanlıkların ve nefretin yok olacağına, işlerinde verimin artacağına, karlı işler yapacağına, sorunların ve sıkıntıların düzeltileceğine, nerede hata yaptığını sorgulayacağına ve bundan sonra daha dikkatli adımlar atacağına, eline geçen paranın bereketinin daim olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sevgiliyi bahçede görmek kafasına göre birini bulacağına, işinin ehli dostları sayesinde kalkınacağına, maddi açıdan çok doğru adımların atılacağına, huzurlu ve refah içinde bir hayat sürüleceğine, sorunların, sıkıntıların ve musibetlerin çözüme kavuşacağına, çocuklarla ilgili faydalı bir iş yapılacağına yorulmaktadır.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin hayatının bir anda olumlu bir yönde değişme göstereceğine, çok büyük kısmetler kazanacağına, eski bir sorunun tekrarlaması halinde sorumlu olan insanları hayatından çıkaracağına, melanetin, uğursuzluğun, kısmetsizliğin ve şanssızlığın uzaklaşacağına, gönül ilişkisi yaşadığı bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine, dost sandıklarından değil de öylesine arkadaşlık ettiği bir kişiden destek göreceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada eski sevgiliyi bahçede görmek elinde bulunan imkânları çok doğru ve iyi bir şekilde kullanacağına, yakın zamanda menfaatinize olacak hayırlı olaylara , yanlış ve kötü yollara sapmayacağına, sevilen, takdir edilen kişi olacağına, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, günden güne işlerinin daha iyi bir hale geleceğine işarettir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı gören kimsenin hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, hiçbir zaman iş ile ilgili bir sorun yaşamayacağına, geçim sıkıntısının ve huzursuzluğunun biteceğine, amaçlarının gerçekleşeceğine, zararların sevilen kişilerin vereceği destek sayesinde telafi edileceğine, mutluluk ve sevinç dolu olaylar yaşanacağına, hayırlı ve güzel günler görüleceğine alamet ettiği söylenir.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments