Rüyada Sevgiliyi Başka Kızla Fotoğrafını Görmek

Rüyada sevgiliyi başka kızla fotoğrafını görmek çok büyük kazançlar elde edeceğine, malının ve parasının artacağına, ferahlığa çıkılacağına, sorunların bir bir çözüleceğine, umutsuzluğa ve karamsarlığa düşmeyeceğine, içinde bulunulan bir sorunun çözümü için çok sıkışılan bir zamanda çıkış yolu olacağına yorulmaktadır.

Rüya yorumu kitabına göre rüyayı görenin zor bir durumun üstesinden gelmeye, arkadaşlarından, dostlarından, akrabalarından ve komşularından destek bekleyeceğine, dedikoduların deyim yerindeyse bıçak gibi kesileceğine, çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, çocuklarını iyi bir okula göndereceğine, zenginliğine zenginlik, parasına para, lüksüne de lüks katacağına alamet eder.

Rüyada sevgiliyi başka kızla fotoğrafını görmek işlerinin gelişme göstereceğine, sıkıntı çekilen bir anda gelen aile desteğinin kendisini rahatlatacağına ve manevi olarak güç vereceğine, zararlı ve kötü niyetli kişileri hanesinden ve ailesinden uzaklaştıracağına, kırgın olduğu bir kişi ile arasını düzelteceğine, ana baba duası alınması ile güzel bir işe ortak olunacağına, mali sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, ticaretinin her geçen gün gelişip, ilerleyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibinin işlerinde kendisini yoran ve sıkan şeylerin ortadan kalkacağına, altından kalkamayacağı sorunlar yaşamayacağına, aile hayatında güzel gelişmeler yaşanacağına, üzüntü veren olayların düzeltileceğine, bekarsa güzel bir birliktelik sonrasında dünyaevine gireceğine, ticarette çok başarılı olup, rakiplerine karşı zafer elde edeceğine işarettir.

Rüyada eski sevgiliyi başka kızla fotoğrafını görmek bazı sorunları yüzünden kırıldığı kişiler ile arasını düzelteceğine, işlerinin çoğalacağına, hayatının da daha kolay, zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine, her girdiği işte çok üst mevkilere kadar yükseleceğine, sıkıntı duyulan konuların ortadan kaldırılacağına, cesaret edip kimsenin denemediği şeyleri gerçekleştireceğine ve başarılı olacağına, rahatsızlık yaratmayacak bir işe girileceğine inanılmaktadır.

Rüya anlamına göre rüya sahibi kişinin düşmana karşı fikir ve güç birliği yapacağına, zahmetli bir işin kolayca halledileceğine, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, tahmin edilmeyen bir yerden mal ve dünyalığın gelmesine, karşısına aşamayacağı zorlukların çıkmayacağına, daha fazla gelir sahibi olunacağına, yaşam standartlarının ve hayat kalitesinin kademe kademe artacağına alamet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
24 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Tuana

Rüyamda gerçekte 2 yıl unutamadığım şehir dışında olan eski sevgilimi sosyal medyada bir kızla resmini görüyordum samimi şekilde duruyorlardı sinir olup üzülüyordum

isimsiz

erkek arkadaşım ve yakın kız arkadaşlarımı eve çağırmışım, ilk 2 kız arkadaşlarım gidiyor, peşine erkek arkadaşım daha sonra evde kalan kız arkadaşım gelip sevgilin onlarla foto atmiş diyor bakıyorum ama beni gizlemiş ne anlama gelir