Rüyada Sevgiliyi Genç Görmek

Rüyada sevgiliyi genç görmek yaşadığı zorluklar ve işlediği günahlar nedeni ile büyük bir pişmanlık yaşayacağını, Allah’a sığınıp ondan af dileyeceğine, malvarlığının artacağına, iş konusunda yeni bir sayfa açılacağına, nankörlük, vefasızlık, hainlik ve hıyanetle karşılaşmayacağına, tartışmaları sonlandıracak bir haber alınacağına, elinde bulunan imkânlar ile çok hayırlı işler gerçekleştireceğine delalettir.

Rüya tabirine göre rüyayı gören kişinin ruhuna ilaç gibi gelecek ve onu iyileştirecek kadar hayırlı gelişmeler yaşayacağına, borçlarından kurtulacağına, kafasındaki her şeye kısa süre içinde başarılı bir şekilde kavuşacağına, sıkıntılarından kurtulmak için çok geniş çaplı bir düşünme ve karar verme dönemi geçireceğine ve bu dönem sonunda çok hayırlı ve akıllıca kararlar vererek sorunlarından büyük oranda kurtulacağına, sevdiklerinin kıymetini her daim bileceğine, mesleğinde başarı ve zafer elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada sevgiliyi genç görmek sorunlarını, dertlerinin, başındaki belaları unutturacak, moralinin yükselmesini sağlayacak değişimlerin meydana geleceğine, Allah’ın emrettiği şekilde mal ve para sahibi olacağına, hataların telafi edileceğine, maddi olarak çok huzurlu olunacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, türlü sebeplerle askıya alınmış olan bir projenin sonlandırılacağına inanılır.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibinin çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu kazançlar sayesinde çok büyük mal ve mülk sahibi olacağına, yanlış giden neyse düzeltilmesi için uğraşılacağına, yakın bir zaman içinde kendi işine sahip olacağına, yakın bir akrabanın vesile olduğu bir arkadaşlığın evlilikle sonlanacağına, sıkıntılarını ve dertlerini unutacağına, kendisini üzen ve kıran kişiler ile yollarını en kısa zaman içinde ayıracağına tabir olunur.

Rüyada eski sevgiliyi genç görmek elde edilen kazançlar sayesinde bir işe sahip olunacağına, rızkının genişleyeceğine, yetenekleri üzerinde daha fazla uzmanlaşacağına, mutlu günlerin geleceğine, hasret ve özlem gidereceğine, kardeşler ya da eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine inanılır.

Rüya tabiri sözlüğüne göre arzularına kavuşacağına, rahat edeceğine, çözümlere kavuşacağına, iş hayatında ve aile hayatında bolluk ve bereket göreceğine, hayatın temposunun yükseleceğine, sorumlulukların azalacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments