Rüyada Sevgiliyle Aynı Evde Görmek

Rüyada sevgiliyle aynı evde görmek tazeleneceğine ve canlanacağına, hataların düzeltileceğine, ibadetlerini aksatmayacağına, mal ve para sahibi olacağına, sosyal hayat içinde çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, yoksul kimselerin zengin bir hayat süreceğine, tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına işaret eder.

Tabirciye göre rüyayı gören kişinin acılarını dindireceğine, büyük başarılar ve ödüller kazanılacağına, hidayete ermeyi başaracağına, önceden yaptığı hataları yapmamak konusunda kendi kendisini telkin edeceğine, ailesinin ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabileceği oranda geliri olacağına, verilen emeklerin sonunda karşılığını vereceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada sevgiliyle aynı evde görmek talihinin artacağına, aile bireylerinin çok sevineceği kazanımlar elde edeceğine, tüm sorunların teker teker sona ereceğine, iş hayatında değişikliklerin kapıda olacağına, iş hayatında ayağını kaydırmak isteyenlerden kurtulacağına, gönlüne göre yaşamanın yollarını bulacağına tabir olunur.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine, kalbinden geçen tüm dileklerine kavuşacağına, rahata erileceğine, sevinçli olaylar ile karşılaşılacağına, zarar edilen çalışmaların kazanç getirir hale geleceğine, kendisini çok büyük bir mutluluğa götürecek bir konuda adım atacağına, üzüntü ve sıkıntı yaratan durumların çok iyi bir şekilde çözüme kavuşacağına delalet eder.

Rüyada eski sevgiliyi aynı evde görmek olumlu ve güzel gelişmeler kapısının aralanacağına, aile hayatı ile ilgili güzel gelişmelerin yaşanacağına, toplumda takdir edilecek ve adından güzel anılacak işler yapacağına, eğitim hayatında uzun zamandan beri istenen noktaya geleceğine, aile hayatı içinde çok güzel gelişmeler yaşanacağına, sevdiği birine hediye alacağına delalettir.

Rüya alemine göre rüya sahibi kimsenin yatırımlarının yüzünü güldürecek şekilde sonuçlanacağına, kendisini hedeflerine, amaçlarına ve beklentilerine götürecek yolda da geri adım atmayacağına, insanlarla arasında iyi geçimin sağlanacağına, husumette olunan kişilerle kinin ve düşmanlığın giderileceğine, daha çok okuyacağına ve bilgileneceğine, ortaklar arasındaki anlaşmazlıkların son bulup dostluğun daha güçleneceğine, geçim derdinden, borçlarından ve hastalıklarından kurtulacağına, sorunlarını halletmeyi bileceğine delalet ettiğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
alp_5476

Merhaba, öncelikle tabir edecek kişinin şimdiden emeğine sağlık.

Rüyamda bir arkadaşımla otobüs tarzı bir araçta giderken, şu an İstanbul’da olmayan bir arkadaşımın evinin ışıklarını açık görüyorum. “Aa gelmiş” diyorum ve eve gidiyoruz. Evde, eski kız arkadaşım ve onun birkaç arkadaşı da var. Arkadaşlarından birkaçı evde sorun yaratan bir mobilyayı tamir ederken, kız arkadaşım odada, koltukta oturuyor. Yanına gittiğimde mesafeliyiz ama konuşuyoruz. Ben ona kinaye yapıyorum.

Ardından aynı evde sabah oluyor. Salonda ben, arkadaşım ve benim oturduğum koltukta kız arkadaşım var. Yatar pozisyonda oturuyor ve yanyanayız. O sırada içeri annem ve kardeşim giriyor. Onlar gelince oturuşlarımızı düzeltiyoruz. Kardeşim arkadaşıma gülümsüyor, fakat kız arkadaşıma garipseyerek bakıyor. Annem de bir konu hakkında konuşmaya başlıyor.

Yorumlarsanız çok sevinirim.
Sevgiler.