Rüyada Şeytan Görmek

Rüyada şeytan görmek aksiliklerin ortadan kaldırılacağına, düzenli bir işe girileceğine, arzularına, dileklerine ve de hayallerine kavuşacağına, huzur, bolluk ve bereket geçireceğine, istenen her şeye sahip olunacağına, insanların içinde güzel bir mevkiye sahip olacağına, işinde çok önemli noktalara gelmeyi başaracağına alamet eder.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibi kişinin öz güveninin yerine geleceğine, işle ilgili olarak zaman zaman sıkıntı çekse de bunları yakında atlatacağına, aile bireyleri arasında birlik ve beraberliğin sağlanacağına, kısa süre içinde kazancını epey arttıracağına, ruhunun şifa bulacağına, toplumdaki yerinin sağlamlaşacağına ve yine toplumun önde gelen ender isimleri arasına gireceğine, maddi olarak çok rahat edilecek bir çalışma ortaya konacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada anneyi şeytan görmek ferah bir döneme girileceğine, işine, kendisine ve yaşamına çeki düzen vereceğine, başını ağrıtan ve canını sıkan sorunların ortadan kalkacağına işaret eder.

Rüyada ateşli şeytan görmek mutluluk bulacağına böylece yüreğine de su serpileceğine, musibetlerin kovulacağına, maddi açıdan çok kazanç getirecek bir işe girileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada aynada şeytan görmek uzmanı olduğu ilgili alanda çok büyük bir isim olunacağına, yakınındaki bir kişinin hayırlı günler görülmesine ve ailenin huzura kavuşmasına yardım edeceğine, sağlık sorunu yaşayan bir akrabasının durumunun düzelmesi için elinden gelen her şeyi yapacağına delalet eder.

Rüyada banyoda şeytan görmek sevdiği kişilerle mutlu olacağı bir işe gireceğine, rahatının ve konforunu yerinde olacağına, istediği her şeye sahip olacağına alamet eder.

Rüyada beyaz şeytan görmek kaçan fırsatların yeniden kazanılacağına, sorunların, zorlukların ve sıkıntıların ortadan kalkacağına, kesesinin her daim dolu kalacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birden fazla şeytan görmek girilen bütün işlerin hayırlı bir şekilde devam edeceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını sona erdireceğine, mutluluğunun ve başarısının katlanarak artacağına rivayet eder.

Rüyada boynuzlu şeytan görmek maddi durumunu biraz daha düzeltebilmek için farklı işlere başvuru yapacağına, sevdiği kişiler ile kuracağı bir ortaklık sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, müjdeli haberler alacağına ve hayal olarak kalacağını sandığı planlarını gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada büyük şeytan görmek sevinç içinde karşılanacak ve kişinin ailesini de ilgilendirecek bir haber alınacağına, yakın bir zaman içinde atacağı bazı adımlar sayesinde çok rahat edeceği ve büyük bir ferahlık yaşayacağı bir döneme gireceğine, elini altına koyduğu her taşın altından Allah’ın izniyle sağ salim çıkacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada camide şeytan görmek bir yakının çok ağır bir hastalığa yakalanacağına fakat dirayeti ve çabası sayesinde bu durumu atlatacağına, yapacağı çok başarılı projeler ile önlenemez bir yükselişe geçeceğine, helal olan rızka ve makbul olan mallara kavuşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada cehennemde şeytan görmek hayatının güzelliği için her gün Allah’a şükredeceğine, kazancının ve rahatlığının daim olacağına, çok iyi şeylere alamet ettiği söylenir.

Rüyada cin yada şeytan görmek hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda adımlar atılacağına, huzur, bolluk ve bereket geçireceğine, zorluklardan ve sorunlardan kurtulup rahata erileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada çocuğu şeytan görmek mevcut düzeninin kişiyi çok mutlu edeceğine, kendisini olumsuz etkileyen düşüncelerden arınarak, hayatına anlam katacak şekilde yaşamaya başlayacağına, ne denli büyük olursa olsun kötü şansın uzaklaştırılacağına, çok uzun zamandan beri hayali kurulan bazı şeylere ulaşılacağına, yapacağı bir hamle sonucunda bazı sorunların düzeltileceğine, ağız tadının bozulmayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada cüce şeytan görmek birden fazla ortakla iş kurulacağına, eline geçen fırsatları hayırlı ve güzel bir şekilde kullanacağına, büyük ve ciddi işlerin içinde yer alacak isimlerin başında olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada dişi şeytan görmek hayal ettiği kariyerine mutlaka ulaşacağına, kısa süre içinde büyük ses getirecek işler ile insanların dikkatini çekeceğine, bir ev satın alacağına rivayet eder.

Rüyada erkek şeytan görmek atılıma geçeceğine, huzurlu ve rahat bir hayatı olacağına, bulunacak bir kaynak sayesinde bir projenin vakit kaybedilmeden hayata geçirileceğine inanılır.

Rüyada evde şeytan görmek bolluk ve bereket dolu bir yuvaya sahip olunacağına, dost ya da akrabalarından birinin başının sıkıştığı bir durumda yardımına koşacağına, yaşadığı huzursuzlukların son bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada gökyüzünde şeytan görmek parasal sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, uzun bir zaman boyunca büyük mutluluklar yaşanacağına, yeni bir haneye sahip olacağına inanılmaktadır.

Rüyada görünmez şeytan görmek hayır işlerinde zaman harcanacağına ve rahat edilecek bir döneme girileceğine, edilen duaların Allah katında kabul göreceğine, yaşamın belli bir düzene oturacağına, kıtlığın kaybolup yerine bolluğun geleceğine, huzurunun ve keyfinin yerinde olacağına, bugüne değin görmezden geldiği duygularını ortaya çıkaracağına, her gün bir önceki günden daha çok iş yapılacağına inanılmaktadır.

Rüyada gülen şeytan görmek sevinç ve sürura, yeteneklerinin ve becerilerinin karşılığını bulacağına, sorunların yakın zaman içinde çözüme ulaşacağına işarettir.

Rüyada hamile şeytan görmek emeklerine karşılık hayal ettiklerine ulaşacağına, geçim derdi çekmeyeceğine, hedeflerin gerçekleşeceğine, sıkıntıların sona ereceğine, üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına, darlıktan, yokluktan, fakirlikten, hastalıktan ve tüm gereksiz korkularından kurtulacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada iki şeytan görmek kazancını arttıracağına, sorunlarından ve sıkıntılarından uzun uğraşlar sonunda kurtulacağına, kendisini çekemeyen insanların kurduğu tuzaklardan kurtulacağına alamettir.

Rüyada iki tane şeytan görmek son günlerdeki şanssızlığının ortadan kalkacağına, kuruntularından ve kafa karışıklığından kurtulacağına ve rahat edeceğine, aksiliklerin ve engellerin giderileceğine, sevilen kişi ile girilecek bir yolda mutluluktan havalara uçulacağına, mutluluktan ayaklarının yerden kesileceğine, yaşamak istediği her şeyi yaşama şansına nail olacağına tabir olunur.

Rüyada insan bedeninde şeytan görmek çarelere, çözümlere ve şifaya kavuşacağına, keyifli günler geçireceğine, bekarsa çocuk sahibi olmasında bazı aksilikler yaşayacağını ve aşılama ya da tüp bebek gibi yöntemlerle ilerde bebek sahibi olabileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada insan yüzlü şeytan görmek kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine, ikilem yaşadığı bir arkadaşı ile orta yolu bulmak ve uzlaşmayı sağlamak için gayret göstereceğine, birçok fırsatı değerlendirerek iş kuracağına işaret etmektedir.

Rüyada insana benzeyen şeytan görmek arkadaş ve dostlarının her zaman yanında olacağına, iş arayanlar için pek çok teklifin arka arkaya geleceğine, kazanılacak paranın yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına yorumlanır.

Rüyada insana bürünmüş şeytan görmek şansının yaver gitmesi ile birlikte iyi bir şekilde devam eden işlerin daha iyi bir hale geleceğine, dua alacağına, yaşanacak bazı olumsuzlukların onu çok daha güçlü biri haline getireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada iyi şeytan görmek başarılı ve kazançlı çalışmalara vesile olacak bazı işlere gireceğine, hiç hayal edilmeyecek mevkilere terfiler alınacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kabede şeytan görmek kısmetli bir kişi olunacağına, evine dışarından hiçbir zarar gelmeyeceğine, hayırlı bir yola girileceğine, hasreti çekilen bir kişiye çok yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, kısa bir zaman içinde sorunlarının büyük kısmından büyük bir azim göstermesi sayesinde kurtulacağına, çok büyük ferahlık yaşayacağına, yaşayacağı olumsuzlukların kişiye sonuç olarak iyi şekilde döneceğine delalettir.

Rüyada kadın şeytan görmek hayatını yoluna sokmak için çözümlere kavuşacağına, edilen duaların kabul olacağına, işinde büyük başarı elde edeceğine, yakın zaman içinde çok hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına, gönül ilişkileriyle ilgili yeni bir sayfa açılacağına, işine ve ailesine daha bir sıkı sarılarak, hayatına kaldığı yerden çok daha güçlü şekilde devam edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada kanatlı şeytan görmek olanaksızlıklarla mücadele eder hale geleceğine ve başarıyı yakalayacağına, özellikle kısmetinden yana yüzünün güleceğine, çocuklarından her zaman saygı, sevgi ve hürmet göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada kara çarşaflı şeytan görmek resmi bir kurumda çok üst kademelerde görev alacağına, yaşamının iyi hale geleceğine, yaşamının ve işlerinin düzene gireceğine alamettir.

Rüyada kara şeytan görmek evlatlarına tecrübelerini aktaracağına, kendisini ailesine vereceğine, sorunlarının kısa bir süre içinde çözüme kavuşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kedi şeytan görmek hiçbir derdinin dermansız kalmayacağına, büyüklerine karşı saygılı ve vefalı biri olacağına, problemleri çözerken yakın tanıdıklardan fikir alınacağına, yoksulluktan sonra zengin olmaya, sıkıntı çekmemesi sayesinde keyfinin yerinde kalacağına, mesleki başarı yakalamak adına pek çok kursa katılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kılık değiştirmiş şeytan görmek ortaklar varsa onlarla daha iyi bir uyum içinde çalışılacağına, kendi imkânları ile gireceği bir sektörde çok güzel yerlere gelerek hayli tanınan bir kişi olacağına, iş için çıkacağı yolculuklarda hayat eşini bulacağına işarettir.

Rüyada kilisede şeytan görmek patron olunacağına, mutlu olması için ihtiyacı olan çarelerin karşısına çıkacağına, her daim yeni iş kollarına girmek için fırsat kollanacağına alamet eder.

Rüyada kırmızı şeytan görmek işlerin rast gideceğine, çok büyük bir özgüvene sahip olunacağına, sabırla hareket ettiğinde zaferin onun olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kızını şeytan görmek çok hayırlı kişiler ile tanışıp mutlu ve huzurlu günler geçireceğine, başka bir şehre ya da ülkeye taşınacağına, huzurunun ve keyfinin yerinde olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kör şeytan görmek hep ileriye ve önüne bakacağına, rahata ereceğine, geniş rızık elde edeceğine yorumlanır.

Rüyada küçük şeytan görmek çok başarılı işlere girileceğine, daha önce yaptığı bazı çalışmaların devamını getirmeye çalışacağına, kurduğu hayatta yeni bir işe gireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kuyruklu şeytan görmek bolluk ve bereket içinde geçecek olan bir döneme girileceğine, elinin darlık görmeyeceğine, kendisine negatif enerji veren birisini hayatından çıkaracağına, yakın zamanda ev ya da araba alacağına, darda kalınan bir meselede yardım alınacağına ve bu sayede çözüme ulaşılacağına, helalinden kazanarak huzur içinde yiyeceğine alamettir.

Rüyada mavi şeytan görmek geniş geniş yaşama imkanı elde edeceğine, kafa karışıklığından ve olumsuz düşüncelerinden sıyrılacağına, hayallerini gerçekleştirmek için her türlü fırsatı kullanacağına, kafasının rahatlayarak, huzur dolu günler geçireceğine, yaşayacağınız maddi sıkıntıları hemen atlatacağınıza, yalana dolana itibar ve tenezzül etmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada melek şeytan görmek aile hayatı içinde birlik ve beraberlik sağlanacağına, sevinçten gözyaşı dökeceğine, kişiliğiyle dikkat çekeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada mezarda şeytan görmek korkularının üzerine giderek onlardan kurtulmayı başaracağına, bir işle birlikte hayatında çok büyük zenginliğe kavuşacağı bir döneme gireceğine, elindeki bütün kaynakları kullanarak yakınındaki bir kişiye çok büyük bir destek vereceğine alamet etmektedir.

Rüyada mezarlıkta şeytan görmek zorlukların biteceğine, ilerleyeceğine, bilgi sahibi olacağına, iş hayatının nerdeyse tüm zorluklarının kısa sürede ortadan kaldırılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada namazda şeytan görmek başarılı birçok çalışmaya ve projeye imza atılacağına, başının sıkışmasına sebep olan olaylardan en kısa zamanda kurtulacağına, işinde terfi edeceğine delalet eder.

Rüyada ölü şeytan görmek çok mutlu bir yuva kurulacağına, çok mutlu bir hayat yaşayacağına, mutlu ve huzurlu hissedeceğine işaret eder.

Rüyada oyuncak şeytan görmek maddi anlamda gelirinin ve malının artacağına, kendisiyle gururlanacağına, darda kalınan bir meselede yardım alınacağına ve bu sayede çözüme ulaşılacağına, kötü ve dar gününde yanında olan bir kişiye el uzatarak onun güvenini kazanacağına, kimseye muhtaç olmadan ve el açmak zorunda kalmadan yaşayacağına, sosyal hayatında çok sevdiği ve değer verdiği biri ile arasının her zamankinden daha iyi olacak seviyeye geleceğine alamet eder.

Rüyada pencerede şeytan görmek işlerinin her geçen gün yoluna gireceğine, bir yakının çok ağır bir hastalığa yakalanacağına fakat dirayeti ve çabası sayesinde bu durumu atlatacağına, sevdiği kişilerin yardım taleplerine cevap vereceğine tabir olunur.

Rüyada sırtında şeytan görmek mutlu olmasına vesile olacak güzel olaylar yaşayacağına, tam her şeyden umudunu kesecekken ve elini eteğini çekecekken karşısına çıkacak kapılar ve yollar sayesinde ümidini yeniden kazanacağına, maddi gücünün artacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına, iflas etmek üzere iken ortaya çıkan bir fırsatı değerlendirip alacağı yüklü bir miktar kredi ile işlerini düzelteceğine, zarar edeceği bir duruma düşeceği bir sırada kendisini ihtar edecek bir kişi sayesinde durumunu düzelteceğine delalettir.

Rüyada siyah şeytan görmek hayatı boyunca kimseye muhtaç olmayacağına, yapılan iyiliklerin karşılığının alınacağına, şansının yaver gideceğine alamet etmektedir.

Rüyada sürekli şeytan görmek daha iyi şartlarda yaşama imkânına kavuşacağına, her zaman akıl yoluyla hareket edeceğine, başarı getirecek adımlar atmanıza yorulur.

Rüyada tuvalette şeytan görmek yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına, kısmetlerin ve işlerin açılacağına, hiç sıkıntı çekilmeden rahata erileceğine, saygın bir konuma gelerek etrafındaki insanlara yardım edeceğine, çok güzel çalışmalar yapacağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına ve çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, sorunların ve sıkıntıların deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi çözüme kavuşacağına işarettir.

Rüyada uçan şeytan görmek rahat edeceğine, ihtiyacı olan huzuru, sakinliği ve mutluluğu yakalayacağına, daha dingin, huzurlu ve rahat bir hayat yaşamaya başlayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada uzaktan şeytan görmek dirayetli davranışlarının meyvelerini kısa zaman sonra almaya başlayacağına, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, yakın bir arkadaşın araya girmesi sayesinde bir sorunun çözüleceğine alamettir.

Rüyada yanan şeytan görmek yapılan işte çok iyi ve bol kazançlı bir mevkiye sahip olunacağına, başarılarının ve mutluluğunun da daim olacağına, borçlarının büyük bir kısmını ödeyerek ferahlığa çıkacağına yorulur.

Rüyada yatak odasında şeytan görmek dost ya da akrabalarından birinin uğraştığı bir sorununun çözümü için yardım edeceğine, bir dostunu hayallerine kavuşturacağına, kendisini günahkâr kılacak yollara sapmayacağına rivayet eder.

Rüyada yatakta şeytan görmek çok büyük ve hayırlı kazançlar elde ederek işlerini daha büyüteceğine, dileklerinin gerçekleşeceğine, emeklerinin karşılığını en güzel şekliyle alacağına, işlerinde yaşanan sorunların üstesinden geleceğine, sevdiği kişiler ile mutlu olacağına, eline geçen fırsatları çok hayırlı bir şekilde değerlendireceğine, bahtının güzelleşeceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
12 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ayşenur

rüyamda şeytan konuşuyordu ama ben onula geçiyordum ve elimde oyuncak şeklindeydi ve hiç hareket etmiyordu ben onu dinlemedim ve ben şeytanım diyordu rüyamda bana .

Bircan

Merhaba bundan 10 yıl önce rüyamda kara çarşaflı,benimle aynı boylarda,aynı güçte bir kadın şeytan gördüm fakat yüzünü görmedim kadın olduğunu hissettim.Benimle gücü yettiği kadar itişti yani ben onu iterek evden zorla gönderdim.Rüyamda çok yoruldum ve onun bana kötülük bırakmaması için baya çaba sarf ettim. Kara çarşaflı şeytana benzeyen kadını kapımdan zorda olsa dışarı attım ama o içeri girmekte ısrarlıydı kapıyı zorluyordu.Ben var gücümle onun girmesine izin vermedim.Acaba rüyam neye alâmeti

Bircan

Teşekkür ederim 😊

ALLAH kulu

Rüyamda yatak odasındaydım yanımda babamda uyumuşdu rüyada gözlərimi açdım televizyonun üzerinde şeytan vardı görüp korkdum babamı çağırdım uyundırmak istedim uyanmadı.
Sonra şeytan üzrimə gelerek elini boğazıma vurdu konuşamadım.
Telefonumun işığnı açamak istedim ama açılmadı.
Öncədən ALLAH Razı olsun.

ALLAH kulu

ALLAH Razı olsun.

Alperen Duran

Regaip kandili gecesinde beni şeytanın vesvesesinden kurtar Allah’ım diye dua ettim. Sonra biraz daha ibadet edip, Kuran okuyup yattım.

Rüyamda sarı renkli, kuvvetli bir varlık vardı. Gaipten bir ses, Bak senin içindeki bu dedi. Ben de bu nasıl çıkar, bunu nasıl içimden çıkarabilirim dedim. Ondan sonra uyandım.

Bize bu imkanı sunduğunuz için teşekkür ederim. Allah sizden razı olsun.

Ece

Rüyamda hastanedeydim ve bana tetkit yapıyorlardı sanki organ nakli için ben donör olucam. Tetkit saçma ama bana patates verip yutkunma testi yaptılar 2 yudumda yuttum sonra karşımda turuncu saçlı anne ya da abla ile kızı belirdi . Kızı sevdim sen ne kadar da tatlısın hiç de şeytan gibi değilsin diye öptüm sonra kızın gözleri kırmızıya döndü yanındaki kadın da bana baktı gözleri kırmızıya döndü ve güldü.