Rüyada Şeytana Tükürmek

Rüyada şeytana tükürmek iş hayatı içindeki maddi ve manevi zararlardan kurtulacağına, ters giden işlerinin düzeldiğine ve içinde bulunduğu hem maddi hem manevi durumdan çok büyük bir mutluluk duyduğuna, çok hayırlı işlere gireceğine, bekarsa güzel bir birlikteliğe başlanacağına, sıkıntılarını atlatacağına, herkesin çok sevdiği ve beğendiği biri olacağına, dost ya da akrabalarından birinin uğraştığı bir sorununun çözümü için yardım edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyanın yorumuna göre rüya sahibinin güvenilmeyen birinin başka insanları aldatmasına engel olacağına, yapılan hatalardan ders çıkarılacağına, ruhsal olarak içinde bulunulan sorunların düzeleceğine, gayrimenkul veya taşınmaz bir mülk sahibi olacağına, çevresindeki kişilerin de mutlu olmaları için çaba göstereceğine, uzun bir süreden beri kötü giden işlerinin yakın bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar getirir hale geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada şeytana tükürmek aile bireyleri arasında yaşanan kırgınlıkların ve dargınlıkların son bulacağına, sorunların aşılacağına, kendisinin dirayetli bir kişi olacağına, sağlığının bozulmayacağına, kendine olan inancının ve güvenin karşılığını olumlu şekilde almayı başaracağına, yüksek diploma alacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabiri kitabına göre rüya sahibi kimsenin sıkıntı getiren bir durumu düzelteceğine, kendisini yanında çok mutlu ve huzurlu hissettiği bir kişi ile sonunda evlilik olacak bir birlikteliğe başlayacağına, kendine çeki düzen vereceğine, yaşamında aksiliklerden, hastalıklardan ve kazalardan uzak, sevdikleri ile mutlu bir geleceğe sahip olacağına, dingin ve huzurlu bir ruh haline kavuşacağına, bir dostunun tavsiyesi ile içinden çıkılmaz hallerden kurtulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada şeytana tükürmek toplumun geneline yarar getirecek bir çalışmaya ortaklık edileceğine, rahat bir nefes alınacağına ve işlerine kaldığı yerden devam edebileceğine, aile hayatı ile ilgili çok güzel adımlar atılacağına, alacağı çok güzel ve sevinçli bir haber sayesinde adeta havalara uçacağına, deyim yerindeyse eşinin yar ve yardımcısı olacağına, huzurun ve mutluluğun yerinde olacağına delalet eder.

Rüyanın açıklamasına göre rüyayı gören kişinin ortaya konacak çalışmalar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, karanlığın biteceğine, yeteneklerini geliştirmenin yollarını bulacağına, yakın bir zaman içinde işlerinin düzeleceğine, iş konusunda kişinin paraya ihtiyacı kalmayacak kadar kazanacağına, kazancının Allah’ın yardımı ile çok büyük oranda artacağına delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Semih

Bu gece rüyamda sol yanımda görmüyorum fakat şeytan yada ifritin varlığını hissediyorum. Yanımdan Kovmak için euzü besmele çekip sol tarafıma doğru yani şeytan yada ifrite doğru tükürdüm. Sayısı tam olarak hatırlamıyorum fakat defalarca euzü besmele çekip sola doğru tükürdüm

Semih

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun şükran 🤲