Rüyada Sidik Bulaşması

Rüyada sidik bulaşması hanesinin güzelliklerle dolacağına, amaçların gerçekleşeceğine, refah içinde yaşayacağı bir döneme gireceğine, kimseye muhtaç olmayacağına, uzun zamandan beri istenen hedeflerin ve amaçların gerçekleşeceğine, kazançlı işler yapılacağına, uğradığı maddi zararları telafi edebileceği kadar kazanç elde etmeye başlayacağına inanılır.

Rüya tabiri kitabına göre rüya sahibi kişinin çok iyi paralar kazanılacağına, parasal olarak kötü bir durumun ortadan kaldırılacağına, her zaman çok mutlu olacağına, gerçek huzuru ve mutluluğu yakalayacağına, gerçekleştireceği projeler sayesinde şansının açılacağına, neşesinin ve rahatının yerine geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sidik bulaşması korkusuzca işinin başında duracağına, garanti olacak kazanca, makama ve rızka sahip olacağına, iş hayatında çok büyük bolluk ve berekete kavuşulacağına, niyetlendiği işlere gireceğine, kazançlı çalışmalar yapılacağına, rakiplerin kendi kurdukları tuzaklara düşeceklerine, eğitim hayatındaki engellerin birer birer aşılacağına delalet etmektedir.

Rüyanın manasına göre rüya sahibinin sabırla hayatına devam edeceğine, doğru kararların alınacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, evlat sahibi olunacağına, zaman içinde küçük işlerin büyüyeceğine, hayırlı olaylar ve durumlar ile karşılaşacağına, sağlık sorunlarının biteceğine, akıl yolu ile çok sayıda problemi kısa sürede hallederek rahat bir nefes alacağına işaret etmektedir.

Rüyada sidik bulaşması bir an bile üzülmesine dayanamayacağı birisin mutluluğu için elinden gelen her şeyi yapabileceğine, çok büyük insanlar arasına gireceğine, yaptığı çalışmalar ile beklediği başarıları alabileceğine, uzun bir süreden beri özlem duyulan bir kişiye kavuşulacağına, üzüntü duyduğu olayları kısa bir zaman içinde çözeceğine, sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde büyük bir sabırla son bulacağına delalettir.

Rüya alemine göre rüyayı gören kimsenin sevdiği kimseden hayır göreceğine, çalışmalarının verimli olacağına, yapılan işte büyük kazanç elde edileceğine, yeni tanışacağı bilge bir kişinin geleceğine büyük katkı sağlayarak onun için başka hayırlı yollar açacağına, işlerin yeni kapılar açacağına, yeni kişilerle büyük projelere girileceğine, endişelerinden, korkularından ve kuruntularından kurtulacağına delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
ömer1967

iyi günler Hocam, ben rüyamda arkadaslar ve tanidiklarla bir yerdeydim sonra ihtiyac icin tuvalete gittim ve kücük abdestimi yaptim ciktikdan sonra insanlarin köprü gibi bir yerdein üstünde olduklarini ve asagi doru pisediklerini gördüm fakat bende o köprünün altindan gecmek zorundaydim fakat bir türlü altindan gecemiyordum bir seklide altindan gectim banada onlarin idrar da bulasmis oldu bir sekilde. yorumlarsaniz sevinirim.

Saygilar

ömer

ömer1967

cok tesekkürler hocam yüreginz saglik.. 🙂