Rüyada Silah Çekmek

Rüyada silah çekmek yorgunluk, kırgınlık ve endişe dolu günlerin biteceğine, yaşam enerjisinin ve isteğinin yerinde kalacağına, kendisini çok iyi, mutlu ve hafif hissedeceğine, zenginliğine zenginlik, parasına para, lüksüne de lüks katacağına, manevi olarak büyük bir ferahlık yaşanacağına, her daim aile tarafından kollanacağına, sırtının yere gelmeyeceğine, el üstünde tutulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin işlerinin çok hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, şansının yaver gideceğine, çok güzel bir mevkiye geleceğine, kendini her konuda geliştireceğine, atılacak bir adımın birçok hayalin gerçekleşmesine vesile olacağına, yapılan hataların yakında telafi edileceğine tabir olunur.

Rüyada akrabaya silah çekmek insanların takdirini toplayacak hayırlı işler yapmasına, iş hayatında parlak bir döneme girildiğine ve yapacağı tüm çalışmalardan oldukça büyük başarılar kazanacağına, alın terinin ve tükettiği nefesin kazandıklarına değeceğine, ailesi ve sevdikleri için elinden gelen her şeyi yapacağına, herkes tarafından iyi anılan biri konumuna geleceğine, büyük üzüntüler yaşanan bir dönemin bittiğine, hayırlı işler gerçekleştirilerek kazanılan paranın yine hayır getirecek işlere harcanacağına, mal, mülk sahibi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada amcanın silah çekmesi çok sevdiği kişilerden biri ile gireceği bir projeyi çok iyi yerlere getireceğine, kazancındaki verimliliğin artacağına, başarılarının daim olacağına, yolunda giden hayatının daha kalıcı, başarılı ve mutlu bir düzende devam edeceğine, tüm yaşamını güzel bir amaca bağlayacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına inanılır.

Rüyada arkadaşına silah çekmek emeğinin karşılığını almaya başlayacağına, varlıklı biri ise mal varlığının daha da artacağına, erkek çocuğu olacağına, hayırlı gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşanacağına, gösterilecek sabır ve azim sayesinde kötü giden her şeyin yoluna gireceğine, bilgisi ve kültürlü oluşu sayesinde herkes tarafından itibar göreceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada askerin silah çekmesi güzel ve doğru işler yapacağına, yakında hedefine ulaşacağına, çok iyi bir duruma gelineceğine ve mutlu olunacağına, işini kurtarması ve sorunlarına çözüm bulması için çok büyük maddi destek sağlayacağına, hakkı olanın kendisine teslim edileceğine, atılacak adımla birlikte kendisine iş hayatında söz sahibi olacağı bir mevkinin kapısının açılacağına alamet etmektedir.

Rüyada ayıya silah çekmek herkesin takdirini toplayacak kadar önemli işler yapılacağına, hayata karşı umudu ve gücünü yitirmeyeceğine, verilecek kararların zafer ve bol kazanç getireceğine, projelerinin tamamlanacağına ve istediği başarıyı elde edeceğine, hayallerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, uzun zamandan beri devam eden sorunların çözüm bulacağına alamet eder.

Rüyada babanın kızına silah çekmesi sorunlarının kısa zaman içinde biteceğine, iyilik ve güzellik getirecek işlere girileceğine, yaşamına farklı bir yön vereceğine, kısa süre içinde kötü gidişatın engelleneceğine, düşmanlarını çatlatacak kadar mutlu olacağına, insanların takdirini kazanacağına, daha sonra iş hayatı içinde çok zor işler ile karşılaşıldığında aranan kişi olacağına ve bu sorunları da çözerek saygın bir mertebeye yükseleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada babanın oğluna silah çekmesi zenginlik içinde olacağına, üzerindeki ağır yüklerin biraz olsun hafifleyeceğine, moralinin, keyfinin yerine geleceğine, rahata ereceğine ve maddi olarak güç kazanacağına, ekmeğini daha rahat şekilde kazanacağına, bir konu hakkında süren endişeli bekleyişin son bulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada babaya silah çekmek çok zengin ve mal mülk sahibi olacağına ve sıkıntı ve sorunlarını rahatça çözüme kavuşturacağına, helal rızka, ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına, zarar ettiği işleri kara geçireceğine, hayırlı yollara gireceğine, ticaret ehli bir kimse olacağına, yeni maddi kapıların size açılacağına inanılır.

Rüyada başkasına silah çekmek sıkıntılarından kurtulup huzura kavuşacağına, hayatına keyif ve yeni bir anlam katmak isteyeceğine, çok uzun bir zamandan yapmak istediği şeyleri yakın bir zaman içinde teker teker gerçekleştireceğine, kendisini çok özgüven sahibi biri olarak bulacağına, son zamanlarda yaşanan güzel olayların tüm dertlerini unutturacağına, bekar ise isteklerinin gerçekleşeceğine yorulur.

Rüyada düşmana silah çekmek yakın zamanda hiç görmediği kadar kazanç elde edeceğine, rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine, uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, kolaylıklara, fırsatlara ve kısmetlere sahip olacağına, karlı bir yatırım için anlaşma sağlayıp el sıkışacağına, yaşadığı zorlukların biteceğine inanılmaktadır.

Rüyada eşine silah çekmek uğranılan zararın çok kısa sürede telafi edileceğine, rahat bir hayata kavuşacağına, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, uğursuzlukların ve şanssızlıkların sona ereceğine, sevinçli haberler alınacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine, çocukları ve torunları ile güzel günler geçireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada hırsıza silah çekmek sıkıntılarından, hastalıklarından, dertlerinden, kötü düşüncelerinden, kendini mutsuz, huzursuz ve tedirgin eden her türlü duygusundan kurtulacağına, sıkıntılardan kurtulup ferahlamaya, tutuklu olan kimselerin beraat alıp özgürlüğüne kavuşacağına, ağız tadının, huzurunun ve keyfinin yerine geleceğine, sağlıklı ve mutlu bir kişi olarak refah içinde yaşayacağına, bedeninin şifa bulacağına, moralinin düzeleceğine yorumlanır.

Rüyada kadının silah çekmesi gürültüden ve patırtıdan uzak yaşayacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçulacağına, eline yeni fırsatların geçeceğine, barış ve sevgi içinde olacağına, kaçırılan fırsatların birçok kişi ile girilen yeni bir iş sayesinde tekrar kazanılacağına, yapacağı her işin çok büyük ilgi toplayacağına yorulmaktadır.

Rüyada kardeşine silah çekmek birlikte vakit geçirdiği kişiler ile daha iyi anlaşır olacağına, en kötü zamanında yakınında bulunan ve çok değer verdiği bir kişi tarafından düzeltileceğine, hiçbir maddi zorluk çekmeyeceğine, mal ve para kazanılacağına, satışlarının ya da üretiminin artacağına, yaşamına farklı bir yön vereceğine yorumlanır.

Rüyada karşılıklı silah çekmek yaşadığı maddi ve manevi sorunların çözüleceğine, çok büyük sıkıntıların ve sorunların ardından çok hayırlı kazançlar elde edileceğine, çok hayırlı işlere yatırım yapacağına, hayatı boyunca hep sevileceğine, işlerinin hemen hallolacağına, hayatında tertemiz ve yepyeni bir sayfa açılacağına delalettir.

Rüyada kavga edip silah çekmek hayatı neredeyse baştan aşağı değiştirecek bir konuda uzun uzun düşünerek karar verileceğine, sevdiği kişilere sürprizler yapacağına, sevdiği kişiler ile birlikte çok mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşayacağına, aile hayatında yaşanan tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, uzaktaki bir dostun gelmesiyle eski güzel anıların tazeleneceğine, ailesini bir ömür boyu çok mutlu edeceğine, kendisini üzecek ya da hasta edecek kadar büyük bir hayal kırıklığı yaşamayacağına, küslüklerin sona erip, kişisel çatışmalardan vazgeçileceğine işaret etmektedir.

Rüyada kişiye silah çekilmesi sıkıntılarından kurtulup daha özgüven sahibi bir kişi olarak hareket edeceğine, birçok insandan çok güzel takdirler alınacağına ve üst mevkilerde yer alınacak bir iş teklifi geleceğine, çok büyük mal ve mülk sahibi olacağına, asılmış olan yüzünün gülmeye başlayacağına, bir iyi bir kötü devam eden işlerinin kendisine fayda ve hayır getireceğine, uğursuzdan, yalancıdan ve belalıdan uzak olacağına delalet eder.

Rüyada kocanın karısına silah çekmek çok rahat ve başarılı bir iş hayatına sahip olacağına, ev sahibi olunacağına, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, eline yüklü miktarda para geçeceğine, üzüntü verici bir durumdan dostların yardımı sayesinde zarar görmeden kurtuluşa erileceğine, rakipsiz hale geleceğine, kul hakkına girmeyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada komşunun silah çekmesi önemli bir konuda kendisini seven kişilerin desteğini alacağına, çalışmaların birçok kişi tarafından takdir göreceğine, evde tatlı bir telaş yaşanacağına, yapılan çalışmalarda birçok kişinin ekmek yemesinin sağlanacağına, bir iş ortaklığı kurup çok hayırlı işlere girileceğine, zararlarının yakın zaman içinde ortadan kalkacağına inanılmaktadır.

Rüyada ölünün silah çekmesi işinde hep başarılı olacağına, eğitim hayatı ile ilgili olarak çok doğru ve yüksek getirili bir adım atacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde işlerinin çok daha iyi bir hal alacağına, üzüntülerin yok olup, hastalıkların kolay bir şekilde atlatılacağına, büyük kazanç getirecek bir konu hakkında bir proje gerçekleştirilip vereceği sonuçların beklenmeye başlanacağına, keyfinin ve geçiminin yerinde olması sayesinde de insanlarla olan muhabbetinin koyulaşacağına ve güzelleşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada polise silah çekmek sıkıntılarının son bulacağına, etrafındaki kişilerden güzel sözler duyulacağına, çok rahat bir döneme girileceğine, yaşanan bir haksızlığın ya da bir yanlış anlaşılmanın ortadan kalkacağına, iş hayatında çok iyi bir atılım yapılacağına, birçok kişinin takdir ettiği bir kişi olunacağına ve rahata erileceğine, işlerini büyütecek imkânlara sahip olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada teröriste silah çekmek her zaman çok daha akıllıca düşünüp kendisini geliştireceğine, yardım isteyen bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine, atacağı adımlar sayesinde ses getiren bir kişi olacağına, kısmetinin ve şansının açık olacağına, işlerinin her geçen gün düzeleceğine, geçmişten gelen yükleri, sorunları omuzundan atarak hafifleyeceğine delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Fatma Gül

Merhaba, rüyamda ilçe meydaninda tanımadığım biri bana bakarak geçiyo noldu neye bakıyorsun diyorum sonra ileri geri derken iş uzuyor.sonra bana silah çekiyor ben de geri adım atmıyorum çevredekiler geliyor ve uzaklaşıyoruz. Daha sonra ben hava almaya dışarı çıkıyorum, orda o kişiyle tekrar karşılaşıyoruz. O sigarasını yakıyor bir tane de bana ver diyorum sonra veriyor konuşmaya başlıyoruz normal sakın şekilde.
Teşekkürler