Rüyada Silah Görmek

Rüyada silah görmek içinin rahat edeceğine, sürpriz olayların meydana geleceğine, yaptığı doğru hamleler sayesinde ailesinin ferah koşullara sahip olacağına, uğradığı haksızlığın özürle düzeltileceğine, her adımı takip edilen biri olup bu şekilde çok para ve mal kazanacağına, kendisiyle beraber sevdiklerinin de iyi yaşaması için elinden geleni yapacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabircisine göre rüyayı görenin işlerinin yoluna gireceğine, iş konusunda çevredeki kişilere önayak ve örnek olunacağına, gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin gediğinin bulunmayacağına, gün geçtikçe iş hayatında daha iyi olunacağına, ele geçen kazancın daha iyi bir işe girme konusunda bazı kapılar açacağına ve maddi zorlukların biteceğine, ticaret dünyasında adının yayılacağına alamettir.

Rüyada altın silah görmek başarılarının ve mutluluğunun sürekli olacağına, önemli işlerin insanı durumuna geleceğine, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçacağına, deyim yerindeyse karanlık günlerin yakın bir zaman içinde aydınlanacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada arabada silah görmek yeni arkadaşlıklar kuracağına, olumlu gelişmelerin yaşamın her alanına yansıyacağına, çok iyi işlere imza atıp çok sevilen bir kişi ve çok iyi bir aile babası olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada arkadaşında silah görmek sağlık sorunlarının şifa bulacağına, hayırlı ve güzel bir döneme girileceğine, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, nimet ve berekete ereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada askeri silah görmek hasretin biteceğine, huzurlu ve güzel bir hayata sahip olacağına, maddi ve manevi olarak rahat edileceğine işarettir.

Rüyada at silah görmek aile bireyleri ile birlikte uzun zamandan beri istenen bir işe girileceğine, ailesinden hayır göreceğine, hayırlı haberler duyacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada ateş alan silah görmek işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, maddi ve manevi sorunlarının biteceğine, kalp kırıklıkları nedeniyle araları açılan çiftlerin sorunlarını karşılıklı konuşarak halletme yoluna gideceklerine, anlayışlı ve hoşgörülü biri olmak için çaba göstereceğine delalettir.

Rüyada ateşlenen silah görmek iyi noktalara ulaşacağına, hayırlı ve iyi kişilerle karşılaşacağına, sevdiği bazı kişilerden büyük fayda göreceğine delalettir.

Rüyada ateşli silah görmek sevdiklerinin sağlığının iyi olacağına, hem kendisi için hem aile bireyleri için iyi olaylar yaşanacağına, anne baba dualarının kabul edilmesiyle bol kazanç elde edileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada av silahı görmek hayalini kurduğu şeyleri yapmaya başlayacağına, verilen emeğin katbekat karşılığının alınacağına, yorgun ve hasta bir aile büyüğüne yardım edip hayır duasını kazanacağına tabir olunur.

Rüyada başkasında silah görmek geçiminin çok daha kolay hale geleceğine, yaşadığı ülkenin tüm insanları tarafından tanınıp sevileceğine, sevdiklerine ihanet etmeyeceğine yorulur.

Rüyada belde silah görmek isabetli adımlar atılacağına, daha iyi yerlere gelineceğine, yardım isteyen bir akrabaya yardım eli uzatılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada beyaz silah görmek yolunda huzurla devam edeceğine, yeni bir sosyal çevreye girileceğine, sosyal çevreden arkadaş olunan bir kişi ile evlilik yolunda hayırlı bir adım atılacağına inanılmaktadır.

Rüyada beze sarılı silah görmek işlerinin çoğalacağına, hayatının da daha kolay, zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine, iş için yapacağı projeleri tekrar tekrar düşünerek iş konusunda deneyim sahibi kişilere akıl danışarak daha iyi ve daha doğru çalışmalar ortaya koyacağına, neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine yorumlanır.

Rüyada bıçak silah görmek zor zamanların geride kalacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, sevdiği kişiler ile daha çok vakit geçireceğine, hayatından razı geleceğine yorulur.

Rüyada biyolojik silah görmek malını ve parasını güçsüz ve düşkün kişilerle paylaşma yüceliğini göstereceğine, yaptığı bir projede büyük başarı yakalanacağına, maddi olarak güç ve kuvvet edineceğine tabir olunur.

Rüyada bomba silah görmek kendisiyle gururlanacağı işler yapacağına, güzel gelişmeler yaşanacağına, anne baba duasının alınacağına ve yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada bozuk silah görmek yakınındakilerin isteklerine kulak vereceğine, kendisini hiç bilmediği bir işte bulmasına rağmen kısa süreli bir inceleme sayesinde işi öğreneceğine, mülk sahibi olacağına alamettir.

Rüyada camide silah görmek insanlar arasında çok büyük saygı göreceğine, anne babasının yaşlandıklarında bile bir bebeklermiş gibi üzerine titreyeceğine, başarılı olunacak bir duruma gelineceğine inanılır.

Rüyada çantada silah görmek hayattan beklediklerini er ya da geç elde edeceğine, çalışmalarının ve projelerinin de daha çok insana ulaşacağına, zarar ettiği işlerde durumu düzeltmek için çeşitli çalışmalar gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çatışma silah görmek kafasının rahatlayacağına, kurduğu hayatta yeni bir işe gireceğine, düşmanlıkların biteceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada çekmecede silah görmek her zaman sosyal biri olacağına, sık sık alışverişe gidebileceğine, keyfi için bütçe ayırabileceğine ve rahat şekilde yaşayacağına, kısa süre içinde daha dirençli bir şekilde işlerine asılacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada cepte silah görmek anne baba için manevi değeri yüksek bir hediye alınacağına, epey uğraştıktan sonra sorunlarını biraz düzelteceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada çeşitli silahlar görmek sıkıntılarını ve sorunlarını teker teker çözüme kavuşturacağına, aile hayatında çok güzel günler görüleceğine, yaptığı çok güzel ve hayırlı işler sayesinde sırtının hiçbir zaman yere gelmeyeceğine alamet eder.

Rüyada çift silah görmek çoluk çocuğa karışacağına, yaşadığı sıkıntıların bir haber sayesinde ortadan kalkacağına, çok rahat edeceğine, işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına alamettir.

Rüyada çifte silah görmek çok büyük girişimlerde bulunup alnının akı ile başarıya ulaşacağına, eline geçen fırsatları değerlendirerek çok güzel işler gerçekleştireceğine ve çok istediği bir hayalini gerçekleştirmek için bazı girişimlerde bulunacağına, keyifli, güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada çok sayıda silah görmek ferahlığa kavuşacağına, ekonomik açıdan büyük bir başarı elde edileceğine, bu başarının rüzgârıyla yeni bir işe soyunulacağına, farklı şeyler deneyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada cumhurbaşkanını silahla görmek sağlık sorunları ile ilgili güzel bir haber alınacağına, aklına koyduğu her işte muvaffak olacağına, rahat edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada çuvalda silah görmek umut bağladığı meselelerin kendisine mutluluk ve başarı getireceğine, uğradığı zararların telafi edileceğine, mutluluğunun ve başarısının katlanarak artacağına tabir olunur.

Rüyada dağda silah görmek bazı konular hakkında bilinen şeylerin anlatılarak iş arkadaşlarının tecrübe sahibi olması sağlanacağına, elini attığı her işi layığıyla sonuçlandıracağına, yaşam enerjisi ile dolacağına yorulmaktadır.

Rüyada dağılmış silah görmek bolluğa, berekete ulaşıp kişinin kafasının rahat edeceğine, başında dönen şanssızlık bulutunun dağılacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, her işinde yeni bir kimlik ortaya koyarak yenilik ve farklılık yaratacağına delalet eder.

Rüyada demir silah görmek kötü düşüncelerinin ve sıkıntılarının dağılacağına, yaşamının eskisi gibi kolaylıklarla ve güzelliklerle geçeceğine, kendi sorununu çözdükten sonra etrafındaki insanlara yardım edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada denizde silah görmek zor zamanların geride kalacağına, zararların telafi edileceğine, itibar kazanacağına, huzurlu ve mutlu bir yuva kuracağına, hayırlı evlat sahibi olacağına ve eşinden fayda göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada dolapta silah görmek yeni bir eve ve semte taşınılacağına, ilgi duyduğu bir kişiye tüm söylemesi gerekenleri söyleyeceğine, bazı büyük çalışmalar yapacağına delalet eder.

Rüyada düğünde silah görmek sıkıntılarını ve dertlerini unutacağına, kazancın artacağına, rakipleri tarafından her zaman kıskanılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada düşmanda silah görmek makamının yükseleceğine, şehir dışında eğitimlere gideceğine, huzurlu bir ruh yapısına sahip olunacağına alamettir.

Rüyada duvarda asılı silah görmek teklif götürdüğü bir arkadaşının kabul etmesi sayesinde büyük başarılar kazanacağına, bir yakınının sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulması için çok büyük bir destek olacağına, kısa süre içinde hiç olmadığı kadar rahat edeceğine alamettir.

Rüyada emanet silah görmek hep aradığı mutluluğa ereceğine, hayır işleri ile uğraşılacağına, problemlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına ve hayallerine kavuşup mutluluk ve huzur içinde bir hayat süreceğine alamettir.

Rüyada eski silah görmek hiçbir riske ve engele takılmadan ve maddi kayba uğramadan, kazanç beklediği işte hayırlısıyla ilerleyeceğine, huzurlu bir aile hayatına sahip olunacağına, epey zamandan beri üzerinde kafa yorulan bir çalışmanın kısa süre içinde hayata geçirileceğine, iş dünyasında yeni kapılar açılacağına yorumlanır.

Rüyada evde silah görmek rahatının, huzurunun, sağlığının, neşesinin ve ağız tadının yerinde olacağına, yapacağı bir yatırımın bol kazanç getireceğine, kızgınlıkların ve kırgınlıkların biteceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada gerçek silah görmek işlerin çok hayırlı kazançlar getireceğine, hastalığın biteceğine, konuşulacak bazı konuların yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada gökyüzünde silah görmek çalışan kişiler için iş değişikliği yapılacağına, yakında güzel haberler alarak sevineceğine, yeni bir şehirde yeni bir işe girip yeni bir hayata başlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada gömülü silah görmek neşesini, huzurunu ve mutluluğunu hiç yitirmeyeceğine, bolluk ve bereket içinde geçecek olan bir döneme girileceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına ve bu sayede çalışmalarını daha çok kişiye ulaştırabileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada gri silah görmek hasret çekenin sevdiği kişiye kavuşacağına, herhangi bir zorluk çekmeden kişinin her açıdan başarılı sayılacak bir yaşam sürdüreceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde hayırlısı ile kurtulacağına alamet etmektedir.

Rüyada gümüş silah görmek yaşam enerjisine ve sağlığına kavuşacağına, yol arkadaşlığı yapılan biri ile yüklü kazanç elde edileceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluk duyacağına, hayırlı bir olayla kendisini zengin edecek bir dönemin başlayacağına ve karşısına çıkacak bir kişi ile dünyaevine gireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada hamile kadının silah görmesi bereketin geleceğine, sağlıklı bir bedene sahip olmak için spora başlanacağına, atılan adımların daha iyi bir şekilde düşünüleceğine yorulur.

Rüyada hamileyken silah görmek işlerinin açılacağına, yaşamının düzene gireceğine, tüm dileklerinin gerçek olacağına delalet etmektedir.

Rüyada havalı silah görmek arka arkaya hoşluklarla karşılaşacağına, karlı olacak yatırımlardan önemli oranda kazanç elde edeceğine, her işte başarılı olacağı güce ve kudrete sahip olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada iki adet silah görmek kazancın artacağına, şöhretli biri olunacağına ve işlerin uzun süre boyunca böyle devam edeceğine, ana baba sözü dinlemeye, eğer yolcu ise kısa zamanda memleketine kavuşacağına, sağ salim yolculuğunu bitireceğine delalet eder.

Rüyada ışın silahı görmek özellikle çevresinde değişiklikler yapıp, gerçek dostluklarına odaklanacağına, uzun zamandan beri ertelenen hayallerini gerçekleştireceğine, vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada kahverengi silah görmek epey zamandan beri üzerinde kafa yorulan bir çalışmanın kısa süre içinde hayat geçirileceğine, karamsarlığından ve umutsuzluğundan kurtulacağına, zor durumda olan kişileri unutmayacağına ve variyeti ne oranda artarsa o kadar sadaka ve zekât vereceğine yorulur.

Rüyada kalabalıkta silah görmek herkesin önünde olacağına, yollarının açılacağına ve hayatında düğüm olmuş konuların çözüleceğine, uzun zaman önce alınmış olan borçların ödeneceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada kalem silah görmek kimseye muhtaç olmayacağına, kötü bir durumdan dost ve akrabaları sayesinde çıkacağına, yeni iş fırsatları yakalayacağına rivayet eder.

Rüyada kan silah görmek amaçlarına ulaşacağına, ailesinin şerefini yükseltip, onurlu bir hayat süreceğine, çok kötü bir duruma düşmekten ve büyük bir sıkıntı yaşamaktan kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada kardeşinde silah görmek hayallerini gerçekleştirmek için eline geçecek fırsatlara ve şansının yaver gideceğine, tüm sıkıntıların giderileceğine, dertlerin ve kederlerin sona ereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada kasada silah görmek sevdiği kişiler ile arasının düzeleceğine, kendi işinin sahibi olunacağına, maddi rahatlamanın yanı sıra gelirin bir kısmıyla yatırım yapılacağına alamet etmektedir.

Rüyada kavga silah görmek devlet kurumlarından birinde işe başlanacağına, sevindirici haberler alınacağına, cebinden önemsiz bir sebepten ötürü çıkan paranın katbekat daha fazlasını kazanacağına yorulmaktadır.

Rüyada keleş silah görmek alacağı başarılar sayesinde çok daha iyi kazançlar elde edeceğine, omuzunda ağlayacağı kişilerin olduğunu bilmek çok iyi hissetmesine yarayacağına, başarıya giden yollarına da hiçbir zaman engel çıkmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada keskin nişancı silahı görmek büyük bir özgüvene sahip olacağına ve insanları şaşırtacak ve dikkatlerini çekecek çok büyük ve farklı çalışmalara gireceğine, kendisini olumlu yönde telkin edeceğine ve bu sayede kalıcı olacak rızka ve mutluluğa kavuşacağına, kendini mutsuz eden sorunları kafasından atacağına işaret etmektedir.

Rüyada kılıç silah görmek düşmanların barışacağına, çok daha rahat ve güzel günler geçireceğine, bilimden ve bilgiden şaşmayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kılıfında silah görmek çevresindeki bilgili kişilerin fikrine danışarak uğradığı bütün zararları bertaraf edeceğine, yapılan hataların telafi edileceğine, ödemekte güçlük çekilen borçların kapatılacağına tabir olunur.

Rüyada kimyasal silah görmek bazı kimselerden menfaat göreceğine, kayıtsız kalınamayacak kadar iyi ve kazançlı bir teklif alınacağına, yeni bir ilişkiye başlanacağına alamet etmektedir.

Rüyada kırılmış silah görmek çok hayırlı bir insan olunacağına, baş ağrısına ve huzursuzluğa neden olan olayların son bulacağına, daha doğru, net bir bakış açısı kazanacağına alamettir.

Rüyada kırmızı silah görmek yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına, işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve zararların telafi edileceğine, çalışmalarının ve projelerinin yakın bir zaman içinde büyük kazanç elde edeceğine işarettir.

Rüyada kocasını silahla görmek çok çalışıp çabalama sonucunda istediğiniz hayata kavuşacağınıza, zarar getirecek bir işten uzak durulacağına, en çetin sorunlarıyla baş etme cesaretini göstereceğine işaret etmektedir.

Rüyada köpek silah görmek anlayışlı ve iyi kalpli bir kısmetle dünya evine girileceğine, büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine, çok büyük özgüven kazanacağına alamet eder.

Rüyada küçük silah görmek derin bir oh çekip güzel günlere kavuşacağına, ileride bir işin meyvelerini bolca toplayacağına, sağlıkla ilgili olarak güzel bir haber alınacağına tabir olunur.

Rüyada küflü silah görmek iş hayatındaki yorgunluğunu atacağına ve kendisini daha rahat hissedeceğine, aile fertlerinin kimseye muhtaç edilmeyeceğine, yaşamında aksiliklerden, hastalıklardan ve kazalardan uzak, sevdikleri ile mutlu bir geleceğe sahip olacağına yorulmaktadır.

Rüyada kurşun silah görmek gireceği bir ortaklık ya da gerçekleştireceği çok büyük bir proje sayesinde eskisinden bile daha iyi bir duruma geleceğine, içinin ferahlayacağına, sevinçli ve güzel bir haber almaya yorumlanmaktadır.

Rüyada lav silahı görmek hem yüklü miktarda para kazanacağına hem de çok daha üst kademelere geleceğine, eşinden yana huzurlu olacağına, aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada lazerli silah görmek ruhsal olarak bir uyanış hali içinde olunacağına, yeni ve güzel iş teklifleri alacağına, alınan borçların kısa süre içinde ödeneceğine, yapılan hataların telafi edileceğine ve hayırlı bir işi bitirmek için çıkılan yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına delalet etmektedir.

Rüyada masada silah görmek yakınındakilerin isteklerine kulak vereceğine, herhangi bir hastalık yüzü görmeyeceğine, çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşılacağına rivayet eder.

Rüyada mavi silah görmek maddi ve manevi huzuru yakalamayı başaracağına, mutlu ve rahat bir hayat süreceğine, sağlık sorunlarından kurtulacağına işaret eder.

Rüyada mavzer silahı görmek rakiplerinin üzüleceğine, ekmeğini daha rahat şekilde kazanacağına, annesi hayattayken ona karşı sevgisini ve ilgisini en iyi şekilde gösterip, ahirette de bu davranışlarının mükafatını alacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada mermi silah görmek mutluluk ve huzur bulacağına, ün salacağına, elinin bollaşacağına ve darda olan yakınlarına etmek istediği yardımı yapabileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada mezarda silah görmek işsizlerin iş sahibi olacağına, hasreti çekilen bir kişiye çok yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, dönmeyen şansın artık döneceğine işaret eder.

Rüyada mezarlıkta silah görmek büyük anlaşmalar gerçekleştireceğine ve çok zengin olacağına, inancını tazeleyerek daha düzgün bir hayat kuracağına, zarara giren bir işte çok büyük bir kara girileceğine alamet etmektedir.

Rüyada nükleer silah görmek zor durumların el birliği ile aşılacağına, dertlerden, sıkıntılardan ve sorunlardan uzak olacağına, girilecek bir işin yüklü miktarda kazanç getireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada okulda silah görmek sabırlı ve azimli olunması sayesinde maddi olarak çok güzel kazanç elde edileceğine, ev ahalisinden birisine yapılan bir kötülüğün bertaraf edileceğine ve mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olunacağına, hayata karşı isteksiz ve keyifsiz olduğu zamanları tersine çevirecek ruh haline bürüneceğine, çevresi tarafından güvenilen biri olarak anılacağına rivayet eder.

Rüyada omuzda silah görmek üzüldüğü konularda sevdiği kişilerden yardım alacağına, çekilen sıkıntıların ve zorlukların son bulacağına, haksızlığa ve kötülüğe pabuç bırakmadan yaşayacağına delalet eder.

Rüyada otomatik silah görmek ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine, iş hayatında parlak bir döneme girildiğine, kimseye muhtaç olmayacağına tabir olunur.

Rüyada parlak silah görmek rütbesinin artacağına, düşkün kimselerin yardımına koşacağına, işlerin düzeleceğine yorumlanır.

Rüyada paslanmış silah görmek sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, parasal sıkıntıların ortadan kalkacağına, dost ya da akrabalarından birinin yardımı sayesinde işlerinin yoluna gireceğine inanılmaktadır.

Rüyada paslı silah görmek karanlık ve zor geçen bir dönemin sona ereceğine, eskisinden çok daha motive olmuş şekilde hareket edeceğine, zafer elde edileceğine delalettir.

Rüyada pembe silah görmek yakın bir zaman içinde çalışma hayatı ile ilgili çok büyük adımlar atacağına, sosyal hayat içerisinde yaşanan üzücü bir durumun kısa sürede sevinçli bir duruma döndürüleceğine, aile bireylerinin birbirlerine verecekleri destekler sayesinde işlerin eskisinden daha iyi ve daha büyük bir hale dönüşeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada plastik silah görmek hayallerinin birer birer gerçekleşeceğine, nüfuzunu kullanarak gerekli adımları atacağına, zengin bir hanımdan yardım görüleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada ruhsatlı silah görmek üzüntülerin biteceğine, ağız tadının ve keyfinin yerine geleceğine, hayal ettiği şeylere kavuşacağına yorulur.

Rüyada sahte silah görmek karşısına çıkacak başarılı ve ünlü kişileri çeşitli şekillerde kendisine örnek alarak işlerini daha değişik ve dikkat çekecek şekillerde ortaya koyacağına, ortaya koyacağı çalışmalardan eline geçecek kazançlar sayesinde epey rahat edeceğine, yalandan uzak durup, ruhsal korkularından arınacağına delalet eder.

Rüyada saklanmış silah görmek hayatının çok güzel yönde ilerlediğini görüp mutluluktan havalara uçacağına, elinin bollaşacağına, zarar getirebilecek bir işten az da olsa bir kazanç elde ederek çıkılacağına delalet eder.

Rüyada sandıkta silah görmek ümidini kestiği bir şeyin gerçekleşmesine, yeni bir hayata adım atılacağına, mevcut olumsuz bir durumdan kurtulmak için bazı yollar deneneceğine ve başarılı olunacağına yorulmaktadır.

Rüyada şarjörsüz silah görmek kazanılan bazı hayırlı kısmetler ile yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine, disiplinini en üst seviyede tutarak çevresine örnek olacağına, önemli bir makama terfi alacağına yorulur.

Rüyada savaş silahı görmek huzurlu ve güzel bir hayata merhaba diyeceğine, bereketin ve karın artacağına, kısmetinin ve başarıya giden yollarının açık, bahtının da çok parlak olacağına rivayet eder.

Rüyada sessiz silah görmek yaşamında aksiliklerden, hastalıklardan ve kazalardan uzak, sevdikleri ile mutlu bir geleceğe sahip olacağına, işten güçten fırsat bulup tatile çıkılacağına, yaşanan sorunun kökenine inileceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğini silahla görmek sahip olduklarının çoğalacağına, ticaret ehli kimse haline geleceğine, sorunlarından, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada sıfır silah görmek uzun zamandır çekilen dertlerin, üzüntülerin ve sıkıntıların mutluluğa döneceğine, kurulu düzeni olacağına, takdire layık işler yapacağına bu sayede saygınlık göreceğine işarettir.

Rüyada sırtında silah görmek başarılarının daim olacağına, Allah’ın sevgili kulları arasına gireceğine ve ahirette çok mutlu olacağına, işlerdeki verimin artacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada siyah silah görmek işe ve aşa kavuşacağına, zaferler elde edeceğine, markasını duyuracağına rivayet etmektedir.

Rüyada sökülmüş silah görmek çalışmalarının dikkatleri üstüne çekmesi sonucu büyük miktarda paraya sahip olacağına, yükseleceğine, akıl hocası olan birinden iş konusunda çok büyük yardım alınacağına inanılmaktadır.

Rüyada son model silah görmek zarar getirebilecek bir işten az da olsa bir kazanç elde ederek çıkılacağına, problemlerinin ve sorunlarının çözüleceğine, yaşamının takdir belgeleri ve ödüllerle dolacağına rivayet etmektedir.

Rüyada su silahı görmek parasal sıkıntılarının sona ereceğine, alacağı destek ile kısa bir zaman içinde çok sorun yaşadığı bir problemi çözeceğine, maddi olarak herhangi bir borcu olmadan yaşayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada sürekli silah görmek geçim sıkıntısından kurtulacağına, maddi ve manevi sorunların hiçbir zarar bırakmadan ortadan kalkacağına, zor bir anda vereceği akıllıca bir karar sayesinde büyük bir zarara uğramaktan kurtulacağına delalet eder.

Rüyada süslü silah görmek haneye bolluk ve bereket dolacağına, bazı sıkıntılar ve sorunlar yüzünden daha önce yarım bırakmak zorunda kaldığı çalışmaları tamamına erdireceğine, kendisine sıkıntı veren olaylardan yakın zaman içinde kurtulacağına delalet etmektedir.

Rüyada susturuculu silah görmek işlerin her geçen gün daha da büyüyeceğine ve aile bireylerinin de bu başarılardan yararlanacağına, kötü halden iyi hale geçeceğine, üzerindeki kötü imajı sileceğine inanılır.

Rüyada tabanca silah görmek geçim sıkıntısının ve para derdinin olmayacağına, hiçbir zaman yokluk içine düşmeyeceğine, aşık olunan bir kişiden karşılık bulunacağına, yaptığı işlerde eline geçen paranın artması sayesinde çok büyük bir zenginliğe kavuşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada tahta silah görmek ticaret hayatında ön plana çıkacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, yeni bir eğitim kurumuna girileceğine işarettir.

Rüyada tank silah görmek adeta bir rüyadaymış gibi yaşanacağına, hayırlı kişiler ile çok sevineceği ve mutlu olacağı gelişmeler yaşayacağına, gidilen yolda karşılaşılan engellere rağmen birçok kişi ile çeşitli bağlar ve ortaklıklar kurularak başarı kazanılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada taramalı silah görmek kısmetin artacağına ve şansın döneceğine, hayatta istediği bazı şeylere sahip olacağına, uzun zamandan beri çok sorun yaşadığı bir konuda hayırlı bir sonuca varacağına yorulmaktadır.

Rüyada tarihi eser silah görmek huzur ve mutluluk ortamının yaratılacağına, kapanan bütün kapıların açılacağına, rahatlığa erileceğine, hayatının sonuna kadar lüks ve rahatlık içinde yaşayabileceği kadar birikim yapacağına ve çocuklarına güzel bir hayat bırakma amacını yerine getireceğine, çok büyük bir saygınlığa kavuşacağına ve çalıştığı yerin yönetimi tarafından üst bir mevkiye getirileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada tarihi silah görmek sıkıntılarının ve sorunlarının sona ereceğine, sorunların biteceğine, aile bireyleri ile gönül birliği edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tekli silah görmek eşi tarafından her zaman hürmet göreceğine, çok büyük zorluklar çekildikten sonra işlerin hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, rakiplerinin kendisi ile rekabet edemeyecek durumlara düşeceğine işaret eder.

Rüyada terörist silah görmek sabit olan işinin ve gelirinin daim olacağına, aile bireylerini kendisinin yönetip, yönlendireceğine, kısa süre içinde çok büyük mevkilere gelineceğine işaret eder.

Rüyada top silahı görmek tatil ya da dünya turuna çıkacağına, bir türlü ödeyemediği borçlarını yakında ödeyeceğine, anlaşmazlıkların, düşmanlıkların ve nefretin yok olacağına yorulur.

Rüyada toplu silah görmek maddi zarara neden olacak durumlarla karşı karşıya kalınmayacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların yakında biteceğine, iyi hissedileceğine inanılır.

Rüyada tüfek silah görmek destekçilerinden alınan yardımların onun için güç olacağına ve zorlukları aşmada büyük faydasının dokunacağına, tüm yaşamını dini inancı doğrultusunda şekillendireceğine, her zaman merhametli biri olarak davranılacağına ve sevap işleneceğine alamettir.

Rüyada tutukluk yapan silah görmek gerginliğin biteceğine, başarıya giden yolların açılacağına, rahata ereceğine, ayrıcalık elde edeceğine delalettir.

Rüyada tuvalette silah görmek huzurlu ve rahat bir hayatı olacağına, uzun uğraşlar sonucunda rahat bir nefes alınacağına, Allah’ın sevgisini kazanacağına yorumlanır.

Rüyada üç silah görmek yeni bir haneye kavuşulacağına, kendisini çekemeyen insanları yenilgiye uğratacağına, kazanılan paranın Allah yolunda harcanacağına inanılır.

Rüyada uçak silah görmek yaşamı boyunca yaradının kendisiyle birlikte olacağına, negatif olayların vuku bulduğu bir süreçte olumsuz düşüncelere, karamsarlığa izin vermeden hareket edeceğine, anne baba hayır dualarının alınacağına işaret eder.

Rüyada uzun silah görmek beklenmedik bir anda gelecek bir miras haberi ile çok mutlu olunacağına, işinde göstereceği başarı sayesinde büyük bir itibar sahibi olacağına, yakın bir zamanda daha çok çalışarak ve yaptığı işe çok daha fazla zaman ayırarak kendisini daha iyi eğiteceğine işaret eder.

Rüyada yanan silah görmek uzun yıllardan beri hayal ettiği ve çok büyük arzu duyduğu şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, kendisine kötülük yapanları, düşmanlarını bile affedeceğine, bilgili, görgülü ve kültürlü olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yatakta silah görmek aile hayatında çok büyük mutluluklar duyacağına, herkes tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olacağına, kazancın ve özgüvenin artacağına tabir olunur.

Rüyada yeni silah görmek hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine ve mutlu olunacağına, geniş geniş yaşama imkanı elde edeceğine, maddi yükümlülüklerinin azalacağına, borçlarının kapanacağına, neşesinin, keyfinin, ağız tadının ve sağlığının da yerine geleceğine delalettir.

Rüyada yerde silah görmek vaaz ve nasihate, zor günlerin ve sıkıntıların hayra çıkacağına, hayırlı adımlar atılacağına rivayet eder.

Rüyada yeşil silah görmek belki de hayatının aşkını bulacağına, yeni bir ortaklık kurulacağına, hayallerini süsleyen bir kişi ile evleneceğine işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
8 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Azra esin

Rüyada bir kadının silahla tanıdık adamı karnından vurmasi.

Ayşe

Merhaba rüyamda amcakizin evine gidiyorum 1 dk sonra Bi yorgan bir büyük döşek getirip ortaya atıyor o sıra benim annem kardeşlerim diğer amcam, hanımı onlar aniden geliyor ve planlamış olduklarını hissediyorum bana yorganı kaldır dediler döşeği amcam aldı odaya götürür götürmez amcam belinden siyah silah çıkarttı ağız dalaşı yaptık bana sıktı yere geldi Bi daha sıktı bacağımın arasından yere geldi sonra ben onu yakaladım bir elimle kafasını bastirdim bir elimle elini kırmaya çalışırken uyandım

Hasan

Rüya da mezarlıkta yoğun bir tabanca sesi geliyor, o yöne doğru gidiyorum tanıdığım birinin elinde süslü motifli bir tabanca var, elinden tabancayı alıyorum… sonra bir yerde oturur iken gösteriyorum üstünde bir vidası eksik küçük bir yayı yukarı doğru kalkık olsun diyorum sorun değil

Baha

Gündüz niyetine biri bayan biri erkek ikitane suçlu yakalıyorum silah var elimde bayan olana silahın gerçek olduğunu göstermek için bir el ateş ediyorum sonra erkek olan kaçmak istiyor ve ayağından vuruyorum polisi bekliyorum kendimde kolluk kuvvetiyim