Rüyada Silahlı Kişiler Tarafından Rehin Alınmak

Rüyada silahlı kişiler tarafından rehin alınmak kin ve düşmanlığın olduğu insanlarla uzlaşma ve barış sağlayacağına, iş hayatında çok büyük ilerleme kaydedileceğine, huzurlu ve mutlu bir yuva kuracağına, daha fazla dünya malı sahibi olacağına, sevilen kişilerle birlikte çalışılacağına, atılan her adımın çok daha büyük kazançlar getireceğine tabir olunur.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin yaptığı ve yapacağı işler ile çok güzel yerlere gelip büyük paralar kazanacağına, rızkının artacağına ve hane içindeki keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, maddi olarak da manevi olarak da kendisini tatmin ve memnun edecek kazanımlar elde edeceğine, aile hayatının her zaman çok iyi bir şekilde gideceğine, yaşanan büyük sıkıntı ve üzüntüleri ortadan kaldıracağına, büyük ve önemli bir projede çalışma arkadaşlarının takdirini toplayacak bir başarıya imza atacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada silahlı kişiler tarafından rehin alınmak sorunları başarıyla çözmeye, verilecek kararların zafer ve bol kazanç getireceğine, yatırımlarının ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, kazanç elde edileceğine, yeni bir haneye sahip olunacağına, kurduğu bir ortaklık sayesinde daha iyi bir kazanca sahip olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabircisine göre rüyayı görenin alternatif planlar yapmasının rahatlığını ve huzurunu yaşayacağına, aile bireyleri ile çok mutlu olacağına ve aile içinde büyük sevinç yaşayacağına, kazancını birkaç kat arttıracağına, sağlık ve huzur dolu bir döneme gireceğine, yakınları ile dayanışma içinde kalacağına, gelecekte yüzünün güleceğine, çok üzüldüğü ve sıkıldığı anlarda bile işine sığınacağına, kazançlı işler yapacağına delalet eder.

Rüyada silahlı kişiler tarafından rehin alınmak maddi anlamda feraha ermeye, gözünü diktiği her işi layığıyla ve bileğinin gücüyle yerine getirmeyi bileceğine, manevi hayatını da ön planda tutarak dikkatleri çekeceğine, ulvi kimse haline geleceğine, çok daha iyi günler göreceğine, sorunlarından kurtulacağına delalettir.

Tabirciye göre rüya sahibi kişinin saygı göreceği gibi, itibarıyla da sosyal hayatta isim yapacağına, amaçlarına ve hedeflerine kavuşmak için engel tanımayacağına, yeni bir yola gireceğine, yaşam enerjisinden ve isteğinden hiç bir şey kaybetmeyeceğine, çıkılacak bir yolun dönüşünde hayırlı haberler getirileceğine, arkadaşlarla ve akrabalarla eğlenceli vakitler geçirileceğine delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments