Rüyada Sim Görmek

Rüyada sim görmek günahlarından tövbe eden kişinin dualarının da kabul olacağına, şansının hep açık olacağına, işlerin her geçen gün daha da büyüyeceğine ve aile bireylerinin de bu başarılardan yararlanacağına, mutsuzluğundan, huzursuzluğundan ve karamsarlığından kurtulacağına, başarılarının önünde hiç kimsenin durmayacağına, yaşlılığında dahi unutkanlık, hastalık ve ağrı gibi sorunlarının olmayacağına delalet etmektedir.

Rüyanın tabirine göre rüyayı gören kişinin rahatlığa ve mutluluğa kavuşacağına, çevresinde ona yol gösterecek çok sayıda insan olacağına, kazancının temiz, mallarının da hayırlı olacağına, yakın bir zamanda çok ses getirecek bir işe gireceğine, sevinçli haberler alınacağına, iş ile ilgili her gün yeni çalışmaların ortaya konacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada altın sim görmek huzur ve saadet bulacağına, hoş muhabbette olacağına, çok başarılı işler ortaya koymaya devam edeceğine, coşku, neşe ve sevinç içinde olacağına, gönlünce bir yaşamı olacağına, alacağı çok güzel ve sevinçli bir haber sayesinde adeta havalara uçacağına yorumlanır.

Rüyada beyaz sim görmek başarılı olacağına, hırsızlık ve arsızlık yapmayacağına, aile bireyleri arasında varolan tartışmaların sona ereceğine, çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, ruhsal olarak çok büyük bir motivasyon elde edileceğine, yaptığı çalışmalar ile adından sıkça söz ettireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada elinde sim görmek bolluk ve berekete kavuşacağına, iletişim konusunda daha güçlü olunacağına, endişelerinin son bulacağına, uzun zamandan beri yaşanan üzücü olayların mutlu sona bağlanacağına, üzüntüden, kederden ve stresten kurtulacağına, stresten ve üzüntüden uzak, sağlıklı bir hayat süreceğine alamet etmektedir.

Rüyada gri sim görmek bir yakının çok ağır bir hastalığa yakalanacağına fakat dirayeti ve çabası sayesinde bu durumu atlatacağına, sıkıntılarını yakın bir zaman içinde herhangi bir aksilik yaşamadan atlatacağına, karşılaşılan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, kendisine gelir getiren yolların açılacağına, kazançlı bir ortaklık kurulacağına, gurur duyacağı işlerin mimarı olacağına inanılır.

Rüyada gümüş sim görmek sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, ticari anlamda yüksek mertebelere ulaşacağına, sevdikleri ile kavuşacağına, hasret gidereceğine, moral bulacağına, zorlukların, sıkıntıların, musibetlerin ve dertlerin kişinin yakasını bırakacağına, İslamiyet hakkında daha fazla bilgi edinmek için araştırma yapacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kırmızı sim görmek dertlerinden ve borçlarından kurtulacağına, çok yüksek mevkilerde bulunacağına, her zaman yepyeni fırsatlar ile karşılaşılacağına, zarar edilen bir dönemin biteceğine, elde bulunan imkânların çok rahat bir şekilde kullanılacağına, musibetlerin ve rahatsızlıkların ortadan kalkacağına, devamlı olarak gönül ferahlığına kavuşacağına inanılmaktadır.

Rüyada mavi sim görmek işlerinin açılacağına ve hayatının düzene gireceğine, rakiplerin geride bırakılacağına, zor durumlardan çabucak sıyrılacağına, kurulan hayallerin gerçeğe çevrileceğine, sevdikleri ile eski günlerde olduğu gibi yan yana ve omuz omuza olacağına, ihtiyacı olan çarelere, çözümlere ve şifaya da kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada mor sim görmek dost ya da akrabalarından birinin yardımı sayesinde işlerinin yoluna gireceğine, üzüntülerinden kurtulmak için etrafındaki kişilerden destek alacağına, çok büyük sorumluluk alması sayesinde çok kazanç ve menfaat elde edeceğine, sevdiği kişi ile hayatını birleştireceğine, aile hayatında dilediği her şeye en iyi koşullarda sahip olacağına, gelişeceğine, hayata başka pencerelerden de bakmayı bileceğine, yerinde saymayacağına yorulmaktadır.

Rüyanın manasına göre rüya sahibi kimsenin sıkıntıların ve stresin sona ereceğine, yüzünün gülmesi için ihtiyacı olan kısmetlerin karşısına çıkacağına, eşsiz fırsatlar elde edeceğine, kendi işinin başına geçileceğine ve bolluk içinde yaşanacağına, kendisine kötülük yapanları, düşmanlarını bile affedeceğine, hayırlı ve başarılı çalışmalar gerçekleştirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada parlak sim görmek güvenilirliği sayesinde iş hayatında da zorluk çekmeyeceğine, güzel bir hayat süreceğine, hayırlı ve güzel günlerin yakında olduğuna, büyük kazançlar elde edileceğine, sıkıntı yaratan kişilerin haneden ve aileden uzaklaştırılacağına, hayatı boyunca şerefli bir insan olarak anılacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok sevilen ve sayılan birisi olunacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada pembe sim görmek yakınlarıyla arasında her zaman sevgi dolu bir bağ olacağına, yeni bir iş fikrinin çok büyük kazançlar getireceğine, neşesinin, ağız tadının, keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine, isteklerinin yerine geleceğine, gönül hoşluğunu yakalayacağına, iş hayatının bozulmasına sebep olan kişileri ve rakiplerini çok büyük bir bozguna uğratacağına işarettir.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı görenin üzüntülerin mutluluğa döneceğine, yükseleceğine ve hedeflerini gerçekleştirme şansına sahip olacağına, bir iş arkadaşının yuva kurmasına yardımcı olunacağına, peşinde koşulan bir işte büyük bir ilerleme sağlanacağına, çok daha iyi işler yapmak için yakında bir haber alacağına, bu haber sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, yakınındaki kişilerin kazandığı başarıları alkışlayacağına yorulur.

Rüyada pırıltılı sim görmek zahmetli bir işin alınacak yardımlar sayesinde kolayca nihayete erdirileceğine, başarıların her geçen gün çoğalacağına, yaptığı işin çok başarılı bulunması sayesinde işin uzayacağına buna bağlı olarak ta maddi kazancının artacağına, iş hayatında uğranılan zararların sevilen kişilerin araya girmesi sayesinde telafi edileceğine, insanlar arasında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, çok kişiye akıl hocalığı edeceğine, yol göstereceğine ve şifa olacağına, rahatının ve huzurunun yerine geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada saçında sim görmek aile bireylerinden çok sevilen bir kişi ile yola çıkılacağına, sevilen bir kişi ile girilecek bir işte büyük başarı kazanılacağına, atılacak adımlar sayesinde herkes tarafından tanınan bir kişi olunacağına, zararların telafi edileceğine, insanların hayır dualarının alınacağına, daha iyi işlere sahip olmak için bazı atılımlar yapılacağına, zorlukların bu sayede aşılacağına ve haksız bir durum yaşanmaması için çok dikkat edileceğine, şansının ve bahtının açılacağına, ağız tadı, keyif ve neşe içinde yaşayacağına, kariyer basamaklarının hızlı bir şekilde çıkılacağına ve çok uzun sürmeyecek bir işten yüklü miktarda kazanç elde edileceğine delalet etmektedir.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin başarının ve mutluluğun geleceğine, atacağı adımlar ve göstereceği sabır sayesinde hiç düşünmediği kadar büyük başarılara imza atacağına, gelecekten iş, aşk ve para işle ilgili olarak istenen bütün dileklerin gerçek olacağına, atılan adımlar sayesinde çok tanınan ve sevilen biri olunacağına, kıskançlık besleyen bir kişinin elinde bulunan imkanlarla yapmaya çalıştığı kötülüklere engel olunacağına, işinin gücünün rast gideceğine, karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına alamet eder.

Rüyada saçta sim görmek uzun zamandan beri ters giden işlerinin düzeleceğine, aile hayatı ve sosyal hayat içerisinde uzun zamandan beri yaşanan tartışma ve sürtüşmelerin çok yakın bir zaman içerisinde aile büyüklerinin araya girmesi ile biteceğine, kendisi için doğru kişiyi bulacağına, huzurunun, sağlığının ve mutluluğunun yerine geleceğine, işlerini tek başına yöneteceğine, hayallerini ertelemeden bir an önce gerçekleştireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada sarı sim görmek aile hayatının gün geçtikçe daha güzel olacağına, kısa süre içinde bir evlilik yapıp evlat sahibi olunacağına, ağız tadına kavuşacağına, hayatında mucizevi gelişmeler yaşanacağına, başarılar arttıkça çok daha büyük ve daha heyecan verici gelişmelerin yaşanacağına, bilgi sahibi olunan konuda kariyer yapılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada yeşil sim görmek kazançlı bir işle ilgili olarak bir adım atacağına, parasal olarak konulan hedeflere varılacağına, gelirinde alım gücünün artmasını sağlayacak kadar yükselme meydana geleceğine, çevresindeki güzel, iyi kalpli ve hayırlı insan sayısının artacağına, çevresindeki insanların kendisine sürekli destek olacağına, sıkıntılı bir işe girip gösterilen sabır sayesinde altından kalkılacağına işaret etmektedir.

Rüyada yüzünde sim görmek sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve büyük atılımlar gerçekleştireceğine, yapacağı bazı çalışmalar sayesinde hiç olmadığı kadar iyi çalışmalar gerçekleştireceğine, elinde bulunan imkânları çok iyi değerlendirip büyük kazançlar elde edeceğine, iş konusunda sıkılmayacağına, kazancın gittikçe artacağına, isteklerin tek tek yerine geleceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ayşe

Rüyamda çoğu akrabam aynı odadaydik eski sevdiğim ama beni sonradan tehdit eden istemeyen kandıran çocukta oradaydı yanında da tanigim bı kız vardı babaannem gildeydik yerlerde hep sim vardı odanın her yerinde bende küçük kuzenime AA bak her yerde sim var biri heralde üstünden dökmüş gibisinden bir şey diyordum

Pınar

Merhaba iyi akşamlar rüyamda bir arkadaşım yanımdaydaydı elime bakıyorduk sar sim elimin yüzeyini kaplamıştı çok hayranlıkla bakıyorduk