Rüyada Simli İp Görmek

Rüyada simli ip görmek yaşamına maddi açıdan büyük bir rahatlama geleceğine, anne babanın hayır dualarının alınacağına, işinde aranan biri haline geleceğine, kurulan hayallerin bir bir gerçeğe dönüşeceğine, kardeşler arasındaki buzların eriyeceğine, rahatsızlık veren bir durumun eş, dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına, hem maddi olarak hem de manevi olarak layık olduklarına kavuşacağına delalet ettiği söylenir.

Yorumcuya göre hiçbir üzüntü verici olayın kalmayacağına, istediği her şeye kavuşacağına, sevdiği kişilerin verdiği destek ile hayırlı bazı çalışmalar yapacağına ve yardıma muhtaç insanları çok sevindireceğine, işinde elde ettiği zaferler ile yeniden can bulacağına, borçlarının azalacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içerisinde kurtulacağına, iş hayatı için alınmış ancak ödenememiş borçların yakında ödeneceğine delalet eder.

Rüyada beyaz simli ip görmek atılacak adımlarla çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, sorunlarını ortadan kaldıracağına, yaşamı boyunca kendinden çok önce ailesini düşüneceğine, maldan ve sıhhatten yana bolca nasipleneceğine, öğrendiklerini hayata geçirmek için çaba göstereceğine, evsizlerin eve ekmeksizlerin ekmeğe kavuşacağına inanılmaktadır.

Ulemaya göre rüyayı görenin kendisine yardımcı olan herkese teşekkür edileceğine, mutluluğunun büyüyeceğine, doğru yolda dürüstçe ilerlediği takdirde bir ömür rahatlık süreceğine, birikiminin artacağına, kimseden yardım almak zorunda kalmayacağına, çok yüklü miktarda bir kazanca sahip olacağına alamettir.

Rüyada mavi simli ip görmek büyük işlere imza atacağına, sağlam bir yapıya sahip olduğu için işyerinde herhangi bir sorun yaşamayacağına, üzüntü ve endişelerinin son bulacağına, rahatsızlık yaratan kişilerin hayattan çıkarılacağına, başarılarının daimi olacağı fırsatlar elde edeceğine, geçim sıkıntısının olmayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüya sahibi kişinin sosyal bir kişi olunmasından dolayı iş konusunda çok başarılı olunacağına, aile hayatında çok istediği ve uzun zamandan beri hayal ettiği bir mutluluğa ve huzura kavuşacağına, çarelere, çözümlere ve şifaya kavuşacağına, geleceğinin kendisine hayır getireceğine, ilerleyen dönemlerde iş kurulacağına, işine daha büyük bir hevesle sarılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada pembe simli ip görmek kısa süre içinde meydana gelen istenmeyen bir olayın mutlu bir şekilde sona ereceğine, kendisi için isabetli kararlar alacağına, bahtının ve geleceğinin parlak olacağına, her işinin gücünün kolaylıkla hallolacağına, birçok insandan çok güzel takdirler alınacağına ve üst mevkilerde yer alınacak bir iş teklifi geleceğine, herkesi hayran bırakacak bazı atılımlar yapacağına, rakiplerini çok kıskandıracak ilişkiler kurup işini farklı şekillerde büyüteceğine inanılır.

Rüyanın tabirine göre rüyayı görenin kendini insanlara yardım etmeye adayacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, hem ailevi sorunlarını çözmüş hem de bu sayede iç huzura sahip olacağına, sevdiği kişilere sürprizler yapacağına, huzurlu olacağına, kıtlık ve yokluk çekmeyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada siyah simli ip görmek daha kaliteli bir yaşam şekline sahip olmakla beraber, sosyal çevrede de güzel değişikliklerin olacağına, sevdiklerinin çevresinde ve her daim arkasında olacağına, uğranılan zararın telafi edileceğine, çalışkanlığının ve azminin karşılığını da işinde terfi ettirilerek alacağına, hayırlı ve anlayışlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına, talihin yüze güleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin bazı bilgili kişiler ile gireceği projelerde çok büyük başarılara imza atacağına, sıkıntılarının biteceğine, anne baba duası alacağına, önemli işler yapacağına böylece toplumda çok sevileceğine, kazançlı işlere girileceğine ve bu sayede ailesine daha rahat bir hayat sunma fırsatı bulacağına, tecrübe edeceği bir olay yaşayarak, bundan sonra hep başarılı işler yapacağına, birçok kişiye yardım edeceğine, evlilik hayali kurduğu birisine aşık olup onunla evleneceğine, sorunlarının geçmişte kalacağına tabir olunur.

Rüyada yeşil simli ip görmek mutluluk ve bereket dolu haberler alınacağına, kesilemeyecek ve bitmeyecek gelir elde edeceğine, sıkıntıların kısa zaman içinde sona ereceğine, hayatının aşkını bulacağına, hidayete ermeyi başaracağına, esenleyeceğine yorulmaktadır.

Rüya tabirleri kitabına göre rüyayı görenin zorlukların üstesinden geleceğine, uzun zamandan beri istenen hedeflerin ve amaçların gerçekleşeceğine, kişinin yüzünün artık güleceğine, evinde ve işyerinde bereketin ve bolluğun hüküm süreceğine, sürpriz gelişmeler yaşayacağına, yeni kararlar alarak bunlardan yana yüzünün güleceğine, sevdikleri ile çok mutlu olacağına, iş hayatında çok hayırlı ve kazançlı bir konuma geleceğine rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments