Rüyada Sınav Girmek

Rüyada sınav girmek helal kazanç elde edeceğine, yaptığı yardımların karşılığını bulacağına, hayal edilen yeni bir işe sahip olunacağına, hiç beklemediği bir anda çok büyük miktarda bir paranın eline geçeceğine, kısa süreli bir sorun yaşanacağına ancak daha sonra durumun daha iyiye gideceğine, sevinçli olaylar ile karşılaşılacağına işarettir.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüya sahibinin elindeki parayı doğru yatırımlarla büyüteceğine, fakirlikten kurtularak çok daha rahat bir hayata başlayacağına, sevdiklerinin başarıları ile gururlanacağına, kendisini çekemeyen, nazar eden insanların haddini bildireceğine, sağlık sorunlarının kısa süre içinde ortadan kalkacağına, hayatın karşısına uğur getirecek olan kişileri çıkaracağına, istediği her şeye kavuşacağına, sevdiği kişilerin verdiği destek ile hayırlı bazı çalışmalar yapacağına ve yardıma muhtaç insanları çok sevindireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada ablayla sınava girmek azmi ve inancı sayesinde her türlü zorluğun altından aslanlar gibi çıkacağına, çok büyük başarılar ve yüklü miktarda para kazanacağına, yaşanan olaylardan ötürü insanlara kırılacağına, kendi başına bir hayat yaşamaya başlayacağına, bu şekilde devam ederken karşısına çıkacak olan fırsatları değerlendirip işlerini daha iyi bir hale getireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada ağlayarak sınava girmek insanlarla sıcak ilişkiler içerisinde olacağına, çok hayırlı ve başarılı gelişmeler yaşanacağına, en tepkedeki kimse olacağına delalettir.

Rüyada ailece sınava girmek ekmeğinin ve kazancının kesilmeyeceğine, yaşam standartlarının ve hayat kalitesinin kademe kademe artacağına, eski işinden daha çok kazanç elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada almanca sınavına girmek yapılması planlanan yeniliklerin ufak ufak hayata geçirileceğine, çok hayırlı işler yaparak büyük kazançlar elde edeceğine, iş için önemli olabilecek bir ortaklık kurularak yeni işlere sermaye olarak kullanılacağına, sorunlarının yakın bir zamanda Allah’ın izni ile son bulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada amfide sınava girmek rahat ve sağlıklı bir döneme gireceğine, kişinin kesin olarak ve tamamıyla kurtuluşa ereceğine, çıkmazda olduğu bir durumda iken kendisinde yardımcı olanların herkese ayrı ayrı teşekkür edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada annenin sınava girmesi vefakar bir insan olunacağına, içinde bulunduğu karamsar ve üzgün ruh halinden kurtulacağına, en kötü zamanında yakınında bulunan ve çok değer verdiği bir kişi tarafından düzeltileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada araba sınavına girmek kişinin adeta gençleşeceğine, herhangi bir sorun yaşamadan olayların yatışacağına, işlerin çok büyük kazanç sağlayacağına inanılır.

Rüyada arapça sınavına girmek hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına, yapılan hamleler ile rakiplerinin yenilgiye razı geleceğine, ömrünün uzun ve sağlıklı olacağına delalet eder.

Rüyada askerde sınava girmek iş hayatında zarara uğrayan işlerini yoluna sokacağına, haramdan ve zinadan uzak duracağına, eğleneceği mekânlara ve kalabalıklara gireceğine alamettir.

Rüyada askeri sınava girmek geleceği için faydalı adımlar atacağına, haktan gelen her türlü sıkıntıya ve zorluğa göğüs germeyi bileceğine, anlaşmazlıkların tatlıya bağlanacağına alamet etmektedir.

Rüyada astsubay sınavına girmek daha fazla dünya malı sahibi olacağına, bol kazançlı bir işe girileceğine ve zengin olunacağına, yaşam enerjisinden ve isteğinden hiç bir şey kaybetmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada banka sınavına girmek hayal ettiği gibi bir yaşama kavuşacağına, aile hayatında çok güzel ve hayırlı haberler alacağına, canını dişine katacağına işarettir.

Rüyada bebekle sınava girmek arzu edilen bütün hedeflerin gerçekleştirileceğine, geleceğinin umut vadedeceğine, kendini bundan sonra kötü ve yasaklı olan her şeyden men edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada beden eğitimi sınavına girmek insanlarla arasının iyi olacağına, bundan sonra başına gelebilecek hiçbir olaydan ötürü isyan etmeyeceğine, kariyer planı konusunda çok olumlu adımlar atılacağına yorulmaktadır.

Rüyada bilgisayar sınavına girmek sıkıntılı durumların yakın zaman içinde son bulacağına, maddi olarak güç ve kuvvet edineceğine, aile hayatından yana yüzünün güleceğine yorumlanır.

Rüyada biyoloji sınavına girmek sorunların ve rahatsızlıkların atlatılacağına, hayırlı kişilerle bir araya geleceğine, kısmet alacağına alamet eder.

Rüyada bursluluk sınavına girmek akıl hocası olan birinden iş konusunda çok büyük yardım alınacağına, hiç bilmediği ve görmediği yerler gezip göreceğine, çok hayırlı ve güzel kısmetler ile karşılaşacağına tabir olunur.

Rüyada bütünleme sınavına girmek deyim yerindeyse üzerindeki ölü toprağından silkeleneceğine, sağlıklı ve refah içinde bir hayat süreceğine, haksızlıklara karşı geleceğine yorulur.

Rüyada büyük sınava girmek sıkıntılarının ve sorunlarının kuracağı ortaklıktaki bir kişinin vereceği destek ile ortadan kaldırılacağına, yaşadığı sorunların kısa zamanda ortadan kalkacağına, çok daha büyük bir atılım yapılması amacı ile çok daha fazla ve daha verimli çalışmalara girileceğine rivayet eder.

Rüyada camide sınava girmek görev yükünün artacağına ve aynı oranda yetkilerinin genişleyeceğine, herkesin isteyeceği bir hayatı olacağına, işten arta kalan zamanının çoğunu evde ailesi ile kendi halinde bir yaşam sürerek geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada çocuğunun sınava girmesi uzun zamandan beri yaşadığı büyük bir üzüntünün son bulacağına, kendisini üzen kişiler ile arasının açılacağına ve ters gitmekte olan her şeyin normale döneceğine, bol nimete kavuşulacağına işarettir.

Rüyada coğrafya sınavına girmek sorunların çözüleceğine, bazı büyük projelere girerek kendisine uygun kimseler ile ortaklık kuracağına, zinde kalacağına delalettir.

Rüyada deneme sınava girmek umutsuzluğa kapıldığı bir anda müjdeli haberler alarak moralinin eskisinden daha iyi olacağına, bundan sonra maddi konulardan daha dikkatli davranacağına, refah düzeyinin yükseleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada dershanede sınava girmek elinde kalan bir miktar para ile kendi işini gerçekleştireceğine, kendisini toparladıktan sonra büyük başarılar kazanacağı bir işe imza atacağına, başkalarına el açmasına ve onlara muhtaç olmasına gerek kalmayacağına işarettir.

Rüyada devlet sınavına girmek parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına, istenen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına, maddi anlamda güçleneceğine inanılmaktadır.

Rüyada dil anlatım sınavına girmek zor günlerin sona ereceğine, sevdikleri rahat etsin diye konforunu feda edeceğine, her zaman geçimini sağlamanın bir yolunu bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada din kültürü sınavına girmek kazançtan yana kısmetinin çoğalacağına, sevdiği kişilerin vereceği destek ve anne babasının duaları sayesinde çok hayırlı işlere girip büyük kazançlar elde edeceğine, geleceğin güzel gelişmeler getireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada dini sınava girmek geçimini rahat şekilde sağlayacağına, söylediklerini gerçekleştirmekte başarılı olup yeni işlere gireceğine, gelecek için karlı yatırım yapabileceği kadar sermayesinin olacağına delalet eder.

Rüyada direksiyon sınavına girmek sıkıntı yaratan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, sevdiği kişiler ile çok daha fazla vakit geçirme şansı yakalayacağına, bekar kimseler için eğlenceye düşkün, konuşkan ve samimi biri ile evlilik yolunda hareket edileceğine yorulur.

Rüyada doçentlik sınavına girmek etrafına güzel insanların dolacağına, yaşadığı stresin biteceğine, iş hayatında yüksek kademelere çıkacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada edebiyat sınavına girmek birlikte çalıştığı kişiler ile işbirliği içinde olacağına, endişe duyulan ve üzüntü yaratan konuların çözüme kavuşacağına, hareketli ve hoş günler geçireceğine delalet eder.

Rüyada ehliyet sınavına girmek yaşanan zor günlerin biteceğine, parasal olarak iyi bir duruma gelineceğine, iş hayatındaki rakiplerinin hep arkada kalacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada eşimle sınava girmek sıkıntılara ve zorluklara daha akıllı ve mantıklı yaklaşacağına, keyfinin ve huzurun yerinde olacağına, kazancın artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada evde sınava girmek tartışmaların tatlıya bağlanacağına, iş ortamında ya da aile bireyleri arasında yapılacak yardımlaşma sayesinde daha çok kazanç sağlayacağına, sevdiği kişiler ile bir araya gelme fırsatı yakalayacağına, büyük başarılar kazanmak için çıktığı yolda hiç beklemediği kadar güzel günler ve hayırlı çalışmalar göreceğine delalet eder.

Rüyada felsefe sınavına girmek aile hayatında yaşanan üzüntülerin ve tartışmaların son bulacağına, anne ve babadan alınan dualar sayesinde hayatın her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, hayatının olumlu yönde devam edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada fen sınavına girmek Allah’ın inayetini kazanacağına, bazı çalışmaların büyük kazanç sağlayacağına, keyfinin, huzurunun ve sıhhatinin yerinde kalacağına işarettir.

Rüyada fizik sınavına girmek uzaktaki bir dostun gelmesiyle eski güzel anıların tazeleneceğine, günahlarından tövbe etmeye, anne ve baba için çok lazım olan bir şey alınacağına inanılır.

Rüyada fransızca sınavına girmek aile hayatının her zaman çok iyi bir şekilde gideceğine, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, endişelerinin son bulacağına, çok güzel ve insanlığa yararlı şeylere imza atacağına, çok büyük insanlar arasına gireceğine delalettir.

Rüyada gece sınava girmek çevresinin doğru ve kendisine fayda sağlayacak gerçek dostlarla çevrileceğine, şansının kendinden yana olacağına, çok zor bir durumdan çıkıldığı için bir tatilin iyi gelebileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada gelinlikle sınava girmek sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, ekonomik durumun iyiye gitmesi ile düze çıkılacağına, hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, eline geçecek olan fırsatlar ile hayatının farklı ve kazanç sağlayacak bir hal alacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada geometri sınavına girmek hayırlı kişiler ile büyük bir ortaklık kuracağına, iş dünyasında yeni kapılar açılacağına, büyük ve güzel gelişmeler sayesinde işini büyüteceğine işarettir.

Rüyada habersiz sınava girmek hayatından razı geleceğine, yabancı uyruklu bir kimse ile evlenileceğine, yaşadıklarının kendisi için ders niteliği taşıyacağına işarettir.

Rüyada hafızlık sınavına girmek mal mülk sahibi olunacağına, bazı gelişmelerin vesile olması sayesinde çok iyi yerlere gelerek çok büyük hayır işlerinin gerçekleştirileceğine, elinde bulunan mal mülkü sermaye olarak ortaya koyarak kendisi için hayırlı olacak bir iş kuracağına yorumlanmaktadır.

Rüyada hakimlik sınavına girmek yakasını belalı ve tekin olmayan kişilerden alacağına, sevdiği kişiler sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, büyüklerine saygıda küçüklerine de sevgide hiç kusur etmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada hastanede sınava girmek daha düzenli ve güzel bir yaşama sahip olmak için adım atacağına, aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına delalet eder.

Rüyada hazırlıksız sınava girmek yarıda kalmış ya da askıya alınmış olan çalışmaların kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine, işinin ehli olması ve o işin eğitimini almış olması nedeni ile ticaret hayatında nitelikli elemanlardan olup, iş sahipleri tarafından büyük ilgi göreceğine, disiplinli çalışması sayesinde zamandan kar edeceğine inanılır.

Rüyada hep sınava girmek bol kazançlı bir işin başına geçileceğine, paraya ve mala kavuşacağına, çok kötü durumlara düşüp zarara uğramaya sebep olan şanssızlığın kısa zamanda kırılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada hukuk sınavına girmek kendine ait açacağı bir işyeri sayesinde başkalarının kazanç sağlamasına, para kazanmasına vesile olacağına, kendisini çok rahat edeceği bir dönem içinde bulacağına, el attığı işlerde çok iyi yerlere geleceğine ve bu sayede çok daha üstün olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada iki kere sınava girmek ekmeğini daha kolay şekilde kazanacağına, yaşanan sıkıntılı olaylardan ötürü kaçan keyfin geri geleceğine, iş hayatında çok büyük atılımlara ve ortaklıklara gireceğine delalet eder.

Rüyada ilkokulda sınava girmek dertlerin ve sıkıntıların son bulacağına, yardıma muhtaç olan insanlara yardım edeceğine, duygularının ön plana çıkacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada imamlık sınavına girmek yaşadığı güzel olayları unutmayacağına, büyük bir rahatlık ve kolaylık yaşayacağına, değişik, yeni insanlar tanımak konusunda istek duyulacağına işaret eder.

Rüyada ingilizce sınava girmek rahat bir hayat süreceğine, ortak olarak gireceği bir işte hiç beklemediği kadar büyük kazançlar elde edeceğine, yaşadığı maddi ve manevi zorlukların sona ereceğine delalettir.

Rüyada iş sınavına girmek sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, uzun bir süreden beri kötü giden işlerinin yakın bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar getirir hale geleceğine, kazancın ve mutluluğun yerinde olacağına, girdiği bir ortaklık sayesinde işlerini daha da büyüteceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada karanlıkta sınava girmek yakında kendisinin çok iyi yerlere geleceğine ve sağlıklı, mutlu ve huzurlu bir hayata kavuşacağına, aile hayatında çok güzel günler görüleceğine, herkes tarafından takdir edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kaymakamlık sınavına girmek büyük bir azimle girilen işte yüksek hedeflerin kısa zamanda gerçekleştirileceğine, sıkıntısız, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine, şansının ve kısmetinin açılacağına inanılır.

Rüyada kimya sınavına girmek birbiri ardına yaşanan sorunların düzeleceğine, düşmanlarını kaybetmeye, gelişim içine gireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada klasik sınava girmek ruhsal açıdan kendisinde güç bulan kişinin her işe gözü kara bir şekilde atlayacağına, yakın bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına, yapılan hataların kısa süre içinde telafi edileceğine, hayırlı ve kazançlı bir yola girileceğine alamet eder.

Rüyada kolay sınava girmek yanındaki bir kişiye amaçlarını ve hedeflerini yerine getirme fırsatı vereceğine, aksiliklerin sebep olduğu bir yanlış anlaşılmanın düzeltileceğine ve mutlu olunacağına, kendisine hayırlı kapıların açılacağına alamettir.

Rüyada kpss sınava girmek yapılan yardımların karşılığının kısa zaman içinde alınacağına, çevresinde kendisini koruyup kollayacak ve dört bir koldan saracak kimselerin çoğalacağına, mutluluk verici olayların yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada lise sınava girmek hayatında amaçları doğrultusunda ve doğru bir şekilde ilerleyeceğine, projelerin ve ortaya konulacak olan çalışmaların büyük bir prestij sağlayacağına, üst bir mevkiye terfiye alınacağına alamettir.

Rüyada matematik sınava girmek dertlerinin dermanına, problemlerinin de çözümüne kavuşacağına, uzun süreden beri iş hayatında yaşanan maddi sıkıntıların biteceğine, dahiyane projeler ve çalışmalar ortaya koyacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada memurluk sınavına girmek önemli işler yapacağına, yüksek makamlara geleceğine, verilecek olan kararları tek başına vererek daha iyi bir hale geleceğine, mutlulukla dolu günlerin etkisiyle işinde başarı sağlamaya, her zaman kendinden emin, hoşgörülü biri olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada meslek sınavına girmek ferahlayacağına, esenliği bulacağına ve hoş zamanlar geçireceğine, yeni mallara kavuşacağına, hedeflerine ulaşacağına ve hayallerini gerçekleştireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada mezarlıkta sınava girmek büyük kazançlar elde ederek uzun yılardan beri hayal ettiği ve hep sahip olmak istediği şeyler için kullanacağına, sevdiği kişilerin uzun zamandan beri devam eden sorunlarının çözümü için yakın bir zaman içinde destek olacağına, küslükleri gidereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada muhasebe sınavına girmek yaşadığı zor, kötü ve sıkıntılı günleri unutturacağına, sorunlardan, borçlardan, hastalıklardan ve kederlerden uzak olacağına, önemli bir konuda aile bireylerinin de desteği alınarak kararlar verileceğine alamet eder.

Rüyada müzik sınavına girmek işlerini yoluna sokacağına ve sevdiği ve değer verdiği kişiler ile çeşitli işlere gireceğine, iş hayatında ortaya koyacağı bazı çalışmalar ve alacağı başarılar sayesinde büyük bir özgüvene kavuşacağına, kendisine rızık ve kazanç getiren kapıların hiç kapanmayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada oğlunun sınava girmesi kazanacağı başarılar sayesinde büyük bir iş teklifi alacağına, iş hayatında çok iyi bir atılım yapılacağına, yeni işler alma fırsatı elde edeceğine, askıda olan işlerinde olumlu gelişmelerle ve sevindirici olaylarla karşılaşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada öğrenci olup sınava girmek rahatsızlık duyulan konularda büyük atılımlar yapılacağına, güzel günler geçirileceğine, rakiplerine karşı fark atacağına inanılmaktadır.

Rüyada okula gidip sınava girmek girdiği birçok iş ve aldığı başarılar ile adından sıkça söz ettireceğine, iş yaşamında gidilecek yönün belirleneceğine, hayatında yeni bir döneme başlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada öss sınavına girmek işlerin bir düzene oturtulduktan sonra kalben rahat olunacağına, kendisine olan özgüveninin artacağına, uzun zamandan beri yapmak istediği bir işe gireceğine tabir olunur.

Rüyada ösym sınavına girmek kendisini hiç bilmediği bir işte bulmasına rağmen kısa süreli bir inceleme sayesinde işi öğreneceğine, kendini çok daha işe yarar hissetmek için uğraşacağına, her nimetin lezzetine varacağına rivayet etmektedir.

Rüyada otobüsle sınava girmek refahının ve varlığının artacağına, bekar kişiler için, gidilecek yerde tanışılan biriyle evlilik yapılarak o şehre veya ülkeye temelli yerleşileceğine, uzun yıllardan beri istediği bir şeye çok yakın bir zaman içinde çok sıkıntı çekmeden sahip olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada özel harekat sınavına girmek düze çıkacağına, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, çok büyük sevinçler yaşayacağına, aile bireylerinin ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılayabileceği oranda geliri olacağına ve maddi sıkıntı çekmeyeceğine alamettir.

Rüyada polis sınavına girmek alınacak yardım ve destek sayesinde çözüme kavuşulacağına, zaten malı mülkü varsa daha da artacağına ve işlerinin iyiye gideceğine, Allah’ın yasaklarını çiğnemeyeceğine işaret eder.

Rüyada resim sınavına girmek eskiden yaptığı aynı hataları bir daha tekrar etmeyeceğine, yakın bir zaman içinde bir bebek sahibi olunacağına, adını çok büyük ve başarılı kişilerin arasına yazdıracağına delalet eder.

Rüyada sevdiğim kızla sınava girmek sağlığıyla ilgili çıkmazlara düşmeyeceğine, zarar getirebilecek bir işten az da olsa bir kazanç elde ederek çıkılacağına, sayılan ve takdir edilen bir kişi olunacağına alamet eder.

Rüyada sevdiğin kişiyle sınava girmek ele geçen fırsatlar sayesinde çok büyük adımlar atılacağına, kazançlı bir ortaklığa adım atılacağına, büyük bir zenginliğe ve üne kavuşulacağına delalettir.

Rüyada sevdiğinle sınava girmek maddi olarak küçük de olsa bir kazanç elde edeceğine, işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine, olanaksızlıklarla mücadele eder hale geleceğine ve başarıyı yakalayacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada sınıfta sınava girmek insanlar tarafından takdir edileceğine, düşkün kimselerin yardımına koşacağına, çok büyük bir proje ortaya koyacağına rivayet eder.

Rüyada subaylık sınavına girmek maddeden çok maneviyata önem vereceğine, yeni bir işe girip yeni bir şehre taşınacağına, her zaman için ailesini geçindirmenin yollarını bulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada sürekli sınava girmek aile sahibi olup, yuva kuracağına, işlerin çok hızlı bir şekilde büyüyeceğine, huzurlu ve mutluluk verici bir birliktelik yaşanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada tarih sınava girmek çevresinde dostmuş gibi davranıp dedikodu yapanların yalanlarını ortaya çıkaracağına, sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına, kendisini işine ve ailesine daha çok vereceğine ve her şeyin çok daha keyifli bir hal alacağına delalet etmektedir.

Rüyada tekrar sınava girmek çok iyi işler ortaya konacağına, istediği her şeyi gerçeğe çevireceğine, tutarlı davranıp, mal ve para sahibi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada test sınava girmek güzel günlerin geleceğine, yaşanan güzel şeyler sayesinde sevineceğine, rakiplerin kazanılacak her başarı sayesinde daha da üzüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada türkçe sınavına girmek kötü düşüncelerinin ve sıkıntılarının dağılacağına, cebinde parasının hiç eksik olmayacağına, çalışmalarının verimli olacağına alamet eder.

Rüyada tuvalette sınava girmek kısa sürede atılacak olan başarılı adımlar sayesinde işlerin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, dost ya da akrabalarından biri ile çok hayırlı bir işe gireceğine, yetki ve imza sahibi olacağına yorulur.

Rüyada uçakta sınava girmek planladığı projeleri hayata geçirip hayallerini teker teker gerçekleştireceğine, atılan her adımın çok daha büyük kazançlar getireceğine, dertlerinin sonunun geleceğine rivayet eder.

Rüyada uygulamalı sınava girmek âlim kimselerden feyz alacağına, hayırlı bazı gelişmeler yaşanacağına, kendini çok iyi ve mutlu hissedeceğine alamettir.

Rüyada vize sınavına girmek çocuklarının fazla olacağına, isteklerine ve arzularına kavuşacağına, istenmeyen bir problemin çözümü için tecrübeli birinden destek alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada yabancı dil sınavına girmek dileklerinin ve dualarının kabul olacağına, insanlar tarafından takdir toplayacağına, emeklerinin karşılığını alacağına işarettir.

Rüyada yanlış sınava girmek sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, işlerinde başarı elde edeceğine, başarısının ve mutluluğunun artacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada yazılı sınava girmek sıkıntılarından kurtulacağına, sorun yaratacak bir projeye dâhil olunmayacağına, her şeyi arkasında bırakıp kendisi için hayırlı, temiz ve yeni bir sayfa açacağına rivayet eder.

Rüyada yetenek sınavına girmek para sıkıntısından kurtulacağına, kalabalıktan uzak olacağına, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yüksek lisans sınavına girmek biraz rahatsızlanacağına ve çok sıkıntılı olduğu bir durumda bir kişinin işlerini düzelteceğine, beklemediği bir havadis ile sevineceğine, toplum tarafından el üstünde tutulacağına alamet etmektedir.

Rüyada yurt dışında sınava girmek maddi ve manevi açıdan büyük bir ilerleme kaydedeceğine ve insanların imrenerek baktığı bir kişi olacağına, her girdiği işte çok üst mevkilere kadar yükseleceğine, gayrimenkul veya taşınmaz bir mülk sahibi olacağına alamet ettiğine inanılır.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
20 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Resim sınavından önce resim çizdirdi.Tel Ali çizdim. Ortaokul arkadaşım güldü. Resimlerin hiçbirini çizmedim. Ağlayarak hocadan yarın bakmasını istedim. Hoca kabul etti. Bir apartmanın içinde lise sınıf arkadaşımdan resim konularını ve çizimlerini göstermesini istedim. Bir günde beş resmi çizebileceğime inanıyordum, apartmanın merdivenlerine gelince inancım zayıfladı.

ali

Selamın aleyküm hayırlı günler. Rüyamda din kültürü test sınavı oluyordum lisedeydim. Daha sonra sınavın bitmesine yakın bana önümdeki ve yanımdakiler sınavıma yardım ediyorlardı doğru yapabilmem için tam sınav bitmişken yanımdaki arkadaş suyunu biraz kağıdığım üstüne döküyor ve bir kısmı okunmuyordu kağıdın. Derste olan öğretmen yapcak bir şey yok sınavını yapan öğretmenin karar verir söylerim diyip gidiyor ve ertesi gün olduğun da aynı öğretmen tarafından tekrar sınav yapılıyordum.

Esma sultan

rüyamda ablamla sınava giriyorum sınavda soruları cvblayamadım ablam yanımda kâh o kâh kız kardeşim oluyor, sınava gözetmen kız kardeşimin hoşlandığı bir çocuk var o görevli gözetmenimiz kopya çekip ablamdan soruları cevaplamaya çalıştm göz ucuyla soruları cevaplayamadımı fark etti kopya çekmeme göz yumdu yanımızdan uzaklaştı o sırada ablam soruların bütün cevaplarını beyaz küçük bir kağıda yazıp bana verdi alıp hızlı bir şekilde kağıdı geçirdim a b c testti bitirdim sınav bitti .

Aysel

Merhaba,
rüyamda sınava giriyordum son sınavmış hiç haberim yoktu böyle sınavdan nasıl yapacağım diye düşünüyorum ama çok rahatım giriyorum arkadaşım bana işaret yapıyor ben sana sonuçları atarım diye telefon kullanmalıyım oturduğum yerde zor sınavı kontrol eden meğer dayım kaldırıyor beni yanına oturtuyor nasıl yapacağım diye düşünürken bir bakıyorum sonuçlu sınav kağıdı yanımda dayımın masasında mavi yazı ile yazılmış ordan bakarak yapmayı çalışırken uyandım

Samet

Rüyamda sınava girdim tek oturuyodum ilk sonra yanıma sarı saçlı güzel bi kız oturdu omzuma elini attı sonra biraz geri çekildim başka bir sıraya gitti oturdu sınava girdim kötü geçti 20 soru varken 5 ini cevaplamışım başka sınavların kağıtları vardı birisi geldi kopya çekiyosun dedi gösterdim sınavla alakasız kağıtlar olduğunu gitti verdim kağıdımı ama sonradan öğrendim 20 soru olduğunu kaldım diye telaşlandım sonra uyandım

Masal

Üniversitede ales sınavına tek girecekmişim il dışında yaşayan kardeşin sürpriz yapığ gelıyor benle sınava gelecekmiş sevinip hazırlanmaya başlıyorum. O ara eve cüce bir erkek geliyor annem ona eski bir saat hediye ediyor ben cücenin bakışından rahatsız olup hadi git artık deyip evden çıkartıyorum sonra cüce dışarıda birileriyle kavga ediyor. Evde bir şeyler yiyorum çatal kaşık elime alıyorum uğraşırken kırılıyor elimde kalıyor ama plastik değil ikisi de bir de masada kırık kaşık görüyorum

Hemşire

Merhaba yazdığım rüyayı bulamadım sayfada tekrar yazdım hakkınızı helal edin lütfen .Rüyamda sınava giriyorum memuriyet sınavı mı emin değilim sınavda 10 soru var ve gözetmen kadın kopya çektin dedi bana ama çekmedim sınav kağıdımı beraber kontrol ediyoruz oturup bana sen 75 aldın hepsini doğru kabul etmem dedi , şimdiden teşekkürler ağzınıza sağlık 🙏

Kuaybe

Rüyamda sınava çalışıyorum. Yönetici pozisyonunda olan hocam bir soru söylüyor buna da çalış diye. Sınav başlıyor ve ben geç kalıyorum tedirginlik yaşıyorum yürüyorum sınava alırlar inşallah diyorum. Hocanın söylediği soru sınavda çıkıyor. Cevabını biliyorum ama bir şey daha vardı söylediği deyip onu hatırlamaya çalışıyorum.

Mehmet

Rüyamda 20 yaşındaki kız torunum üniversite sınavına giriyordu. Kapıdaki görevliye “acaba kazanabilir mi?” diye sordum. Görevli de bana ” merak etme o kazandı” dedi. “Ama matematiği az yapmış” dedim. “Onun genel kültürü yüksek, diğer branşların hepsini doğru yaptı, merak etme o kazandı.” dedi. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim. Bu arada yakın zamanda torunum üniversite sınavına girecek.