Rüyada Sınıf Aramak

Rüyada sınıf aramak çok rahat bir hayata kavuşacağına ve kendinden emin bir kişi olarak yaşamına devam edeceğine, dini bütün biri olarak yaşadığı hayatı başkaları için de güzelleştirmeye çalışacağına, iş hayatının her geçen gün daha iyi bir duruma geleceğine, bozulan bir arkadaşlığın tekrar kurulacağına ve sıkıntıların biteceğine, aile hayatında hiçbir maddi kısıtlamaya gitmek zorunda kalmadan yaşayacağına, girilen bir yolda başarıların sürekli artacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin mutluluğu uzakta aramaktan vazgeçeceğine, huylarının güzelleşeceğine, çok büyük ve hayırlı kısmetler ile karşılaşacağına, arkadaşları ve dostları arasında konuşulmuş bir konu hakkında çok hayırlı ve büyük bir sürprizle karşılaşacağına, yardıma muhtaç insanlara her zaman yardım edeceğine, kafasındaki soru işaretlerinin çözüleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada okulda sınıf aramak dileklerinin kabul olacağına, adeta havalara uçacağına ve iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük ve kazançlı kararlar vereceğine, mesleğinde arka arkaya galibiyetler elde edeceğine, yeni bir eğitim kurumuna girileceğine, huzurlu günler görüleceğine, zor zamanların geride kalacağına, amaçlarına, hedeflerine, hayallerine ve beklentilerine kavuşacağına alamet eder.

Rüya ansiklopedisine göre aile bireylerinden kaynaklanan sıkıntıların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, büyük üzüntüler yaşanan bir dönemin bittiğine, hayırlı işler gerçekleştirilerek kazanılan paranın yine hayır getirecek işlere harcanacağına, aradığı huzuru ve mutluluğu yaşayacağına, işlerinin daha da iyi olacağına, geçiminin kolaylaşacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok iyi günler göreceğine ve çok para kazanacağına rivayet eder.

Rüyada üniversitede sınıf aramak ağız tadının bozulmayacağına ve yaşamının kolaylıklarla geçeceğine, hayallerini gerçekleştireceğine, duaların Allah katında karşılığını bulacağına, yaşadığı bir hastalık varsa şifa bulacağına, babasına ve annesine hatada kusur etmeyip onları bahtiyar edeceğine, hep afiyette kalacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya lugatına göre rüya sahibinin sevilen kişilerle birlikte çalışılacağına, güzel ve unutulmaz günler geçirme şansına ve mutluluğuna nail olacağına, alınacak bazı havadislerin yaralarına merhem olacağına, kendi işinin sahibi olabileceğine, uzun zamandan beri kapalı olan şansın açılacağına, işyerinde herkese eşit davranılacağına tabir olunur.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
5 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
sevda

üniversite mezunuyum. rüyamda sürekli lisede kendimi sınıfta arkadaşlarımla görüyorum en son elimde kıtaplarla derse yetişmeye çalışıyorum üniversite hocamla aynı anda sınıfın kapısının önünde karşılaşıyoruz girebilir miyim diyorum bana gülümsüyor normalde sert bir kadındı kapıda üzüm sirkesinin formülünü soruyor bende 27 sayılı bırsey soyluyorum sonra bu sırada eski erkek arkadaşım lisedendi bana mesaj atıyor geç kaldın geç kalacağını biliyordum diye sonra kapıdan giriyoruz ve bana gülümsüyor

sevda

teşekkür ederim

Sinem

Kimya teknikeri mezunuyum. Rüyamda Marma Üniversitesinde Kimya bölümündeydim kardeşimde başka bi bölümdeydi her şeyi hazırlayıp yerleşmiştik. Ama ben 2 haftadır bi türlü sınıfı ve ders programını bulamadım arıyodum. Bi binaya girip çalışanlara soruyodum bilmiyoruz diyolardı. Üniversitenin içerisinde dolanıyodum. Bu süreçte üç yada dört tane arkadaş edindim. En son uyanmadan onlarla okulun bahçesinde tahta sıralardan birine oturup dert yanıyodum ağlayarak neredeyse.