Rüyada Sıra Beklemek

Rüyada sıra beklemek içinde bulunduğu parasal duruma karşı bir kişiden çok büyük destek göreceğine, arzu ettiği mutlu yuvaya sahip olacağına, sorunlarını ortadan kaldıracağına, öğrenci ise sınavlarda üstün bir muvaffakiyete, çalışan bir kimse için iş yerinde terfi edeceğine, ana baba dualarının alınacağına, uzun zaman olumlu haber beklediği bir yerden güzel bir bir cevap alacağına inanılır.

Rüya ansiklopedisine göre rüya sahibi kimsenin daha yeni ve işlerinde çok iyi yerlere gelmiş insanlar ile tanışacağına, rahat yüzü göreceğine, kederinin dağılacağına, rahat bir hayata sahip olacağına, işlerinin artacağına, planlı ve programlı davranacağına alamet etmektedir.

Rüyada abdest sırası beklemek kazancın daha da artacağına, rahatının yerinde olacağına, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına işarettir.

Rüyada ahirette sıra beklemek tabiri caizse ocağının hep tüteceğine, karşısına çıkan güzel fırsatlar sayesinde hayatının tamamen değişeceğine, atılan adımlar sayesinde kazancın çok daha artacağına, afiyette olacağına, ağız tadına, sağlığına, huzura ve mutluluğa kavuşacağına, kendisine çok daha büyük bir mevki edindirecek başarılar alacağına, kariyerinde ilerlemeye kaydedeceğine, huzurunun ve mutluluğunun yerinde olacağına, aldığı borçları kısa bir süre içinde geri ödeyeceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada ameliyat sırası beklemek iç sıkıntınızın azalacağına, helal olan ekmeğe, makbul olan mallara kavuşacağına, daha fazla kazanç elde edeceğine, yakın bir zaman içinde aile hayatında çok büyük sevinçler yaşanacağına, sahip olacağı malın fazlalığına, büyük bir beladan çok fazla zarar görmeden kurtulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada asansör sırası beklemek sıkıntılarını ve sorunlarını atlatacağına, işine, kendisine ve yaşamına çeki düzen vereceğine, şen kahkahalar atacağına, yeni bir ortama gireceğine, aile hayatında çok güzel günler görüleceğine, güzel ve hayırlı başlangıçlar yapılacağına yorumlanır.

Rüyada banka sırası beklemek önemli bir dönüm noktasına gelineceğine ve kişinin geçmiş yaşamından çok daha iyi koşullarda bir hayata sahip olacağına, çok memnun olacağına, yapılan bir işten bol kazanç elde edileceğine, maddi imkânlarının artması sayesinde geçim derdinin de son bulacağına, karşısına birçok kısmet çıkacağına, gelecek güzel haberler ile çok büyük bir sevinç yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bankamatikte sıra beklemek şan şöhret, itibar kazanacağına, geniş rızık elde edeceğine, eğitim hayatının kaldığı yerden devam edeceğine, kırgınlıkların sona ereceğine, hayatının daha kolay olacağına, yapacağı çalışmalarda kazanacağı başarılar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, alınacak kararları en iyi ve dikkatli şekilde hayata geçireceğine işarettir.

Rüyada banyo sırası beklemek sıkıntılardan, üzüntülerden ve musibetlerden alınan hayır duaları sayesinde kurtuluşa erileceğine, hayır işlerinden geri kalmayacağına, aksiliklerin ortadan kalkacağına, gönül ilişkisi yaşanan kişi ile aradaki buzların eritileceğine ve sevinçli bir haberle deyim yerindeyse sevinçten havalara uçulacağına, alacağı önlemlerin tüm sıkıntılarının, sorunlarının ve korkularının bitmesini sağlayacağına, yaşanan üzüntü ve sıkıntıları çözeceğine yorulmaktadır.

Rüyada berber sırası beklemek ferahlığa çıkılacağına, büyük uğraşlar verilerek ve alın teri dökülerek ortaya konulan çalışmaların büyük kazanç getireceğine, yeni tanışacağı bilge bir kişinin geleceğine büyük katkı sağlayarak onun için başka hayırlı yollar açacağına, platonik olarak ilgi duyduğu birisine açılacağına, huzurunun eski haline döneceğine, her türlü esaretten, işkenceden ve kötü muameleden uzak kalınacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada bilet sırası beklemek daha iyi biri olmak için gayret sarf edeceğine, malvarlığının çok daha artacağına, yaraların merheminin bulunulacağına, yaşam koşullarının çok daha iyi hale geleceğine, artık bu dünyada da ödüllendirileceğine, maddi anlamda güçlü bir kişi haline geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada çeşmede sıra beklemek bolluk içinde yaşamaya, yaşamındaki kolaylığın her daim kalıcı olacağına, işlerinin hep yolunda gideceğine, yaşanan bütün sıkıntıların ve çekilen zahmetlerin karşılığını vereceğine, diğer aile bireylerinin de kendisinin zamanında tamamlaması gereken bir işe katılacağına, sorunlarını geride bırakıp huzurlu bir hayat süremeye çalışacağına ve neredeyse kendisi ile aynı yollardan geçmiş hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceğine, hayatına yön çizmesinde çevresinin olumlu katkıları olacağına işarettir.

Rüyada devlet dairesinde sıra beklemek aile hayatı içinde rahat edeceğine, yaşadığı sıkıntıların çözümü için büyük yardımlar göreceğine, zorlukları yakın bir zamanda aşacağına, rakiplerini geride bırakacağına, sevdiklerinin sağlığının iyi olacağına, ailesini bir ömür boyu çok mutlu edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada dişçide sıra beklemek ekmeğine haram sürmeyeceğine, manevi açıdan kendisini daha güçlü ve daha azimli hissedeceğine ve iş yerinde bir aile ortamı kuracağına, yüksek tahsil yapacağına işaret eder.

Rüyada doğum sırası beklemek maddi ve manevi olarak güç ve kudret sahibi olacağına, ticaret dünyasında adının yayılacağına, uğradığı zararın yakın bir zamanda telafi edileceğine, uğradığı tüm zararı bir kişiden aldığı fikirler sayesinde çıkaracağına, iyi kısmetleri olacağına, toplumun saygınlığını kazanmış biri olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada dolmuş sırası beklemek sıkıntılı ve üzüntülü günlerin mutluluk dolu gelişmeler sayesinde son bulacağına, yaşadığı maddi ve manevi problemlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, istediği kadar çocuğun Allah tarafından kendisine nasip edileceğine, kısa bir aradan sonra iş hayatına tekrar dönüleceğine, uzun bir dönemden beri devam eden bütün sıkıntıların silineceğine ve çok büyük bir rahatlık ve mutluluk yaşayacağına, külfeti olan, kişiye rahatsızlık veren insanlardan kurtulacağına yorulur.

Rüyada döner sırası beklemek manevi olarak tüm mukaddes değerlere sahip çıkarak hareket edeceğine, bekarsa çocuk sahibi olmasında bazı aksilikler yaşayacağını ve aşılama ya da tüp bebek gibi yöntemlerle ilerde bebek sahibi olabileceğine, yapılan bir hatanın kısa süre içinde düzeltileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada duş sırası beklemek yaşanan hastalıklara şifa geleceğine, uzun zamandan beri hayal ettiği bir şeye kavuşacağına, hayatının daha kolay ve güzel hale geleceğine, uzun bir zaman çekilen sıkıntıların sona erip güzel günlere kavuşulacağına, kendini ve işini geliştirmek için çok daha fazla adım atacağına, bir ömür boyu mutluluğu garantilemiş olacağına işaret eder.

Rüyada eczanede sıra beklemek insanları sakinleştireceğine, kötü düşünceli insanların hayattan uzaklaştırılacağına, sevdiği kişilerden aldığı destek sayesinde kendisini biraz toparlayacağına, birçok kişiden birlikte çalışma teklifi alınacağına ve en kazançlı olanının kabul edileceğine, kalabalık bir eğlence mekânında keyifli ve zevkli vakit geçireceğine, büyük bir azimle girilen işte yüksek hedeflerin kısa zamanda gerçekleştirileceğine tabir olunur.

Rüyada fırında sıra beklemek işin düzeltileceğine, bir dedikoduyu ortadan kaldıracağına, rahat bir dönem yaşanacağına, yarıda kalmış ya da askıya alınmış olan çalışmaların kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine, sevilen bir kişinin kazanacağı bir başarıdan dolayı sevinileceğine, hayırlı bir kısmetle tanışılacağına, rakiplerine karşı fark atarak onları gerisinde bırakacağına rivayet etmektedir.

Rüyada hac sırası beklemek sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, çok büyük ve anlamlı görevlerde bulunacağına, dinini yaşayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada hamam sırası beklemek başarı elde edeceğine, anı yaşamak yerine gelecekle ilgili sağlam planlar yapacağına, hayatının kusursuz hale geleceğine, kötülüğe uğramadan yaşayacağına, işinde zafer elde edeceğine, hayırlı işlere girişileceğine yorumlanır.

Rüyada hastane sırası beklemek İslamiyet hakkında daha fazla bilgi edinmek için araştırma yapacağına, çok uzun yıllar boyunca mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, ailesinin gurur kaynağı olacağına, bencillikten uzak bu yaşamda sıkıntı çekmeden ve dara düşmeden yaşayacağına, kendini ifade etmenin çarelerini bulacağına, çok daha iyi bir duruma gelmek için çaba göstereceğine tabir olunur.

Rüyada havaalanında sıra beklemek zora girmiş bir işin düze çıkacağına, şansının ve bahtının açılacağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacağına, yakın zamanda çok hayırlı ve güzel haberlerin geleceğine, insanlara hocalık edeceğine, maddi anlamda feraha ermeye, zordaki tanıdıklarının müşküllerini çözüp rahatlamalarına olanak sağlayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada idam sırası beklemek önünde güzel ve başarılı günler olacağına, başarısını kat be kat arttırmak için gerekirse başkaları ile ortaklık içine gireceğine, kendi eliyle ortaya koyduğu projelerde büyük kazanç elde edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada kalabalıkta sıra beklemek ileri gideceğine, geçim sıkıntısından, yokluktan ve fakirlikten kurtulacağına, kendisini her zaman ayrıcalıklı ve özel kimse olarak hissedeceğine, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, sorunların çabucak atlatılacağına, yapılacak çalışmalar ve doğru bir şekilde atılacak adımlar sayesinde sorunların tamamen biteceğine, çok daha hevesli bir şekilde çalışmaya devam edeceğine ve bunun meyvelerini de kısa süre içerisinde toplamaya başlayacağına yorulur.

Rüyada kantinde sıra beklemek sorunların köklü şekilde ortadan kalkacağına, çekilen yokluğun yerine bereketin ve bolluğun geleceğine, anne baba hayır dualarının alınacağına, hayırlı bir kişi ile evlilik konusunda adım atılacağına, hasretin biteceğine, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel olacağına, hayırlı gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşanacağına, kazancın artacağına ve huzurlu, rahat ve sağlıklı bir ömür sürüleceğine, zorlukların geride kalacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kuaförde sıra beklemek elinde bulunan ve kendisini çok daha zor durumlarda idare etmesi için sakladığı bir miktar parayı yeni işi için harcayacağına, sevinçli haberler alınacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine, elinin bolluk ve bereket içinde olacağına tabir olunur.

Rüyada kuyrukta sıra beklemek risk almaktan özenle kaçınacağına, ikilemde kaldığı bir konuda doğru olanı seçeceğine, ailesini ve sevdiklerinin hayallerini de gerçekleştirme fırsatı sunacağına, başarıların çoğalacağına, meslek hayatında istediği rütbeye erişeceğine, işlerinin yoluna gireceğine işaret etmektedir.

Rüyada lavabo sırası beklemek ailesinden, evlatlarından ve çevresindeki kişilerden yana hayır bulacağına, atılan adımların sevilen kişilere de katkı sağlayacağına, gözyaşının kuruyacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada lokantada sıra beklemek sorunların çok kısa zaman içinde halledileceğine, alınan bazı kararlar doğrultusunda rüya sahibini maddi ve manevi olarak sömüren kişilerin hayatından çıkarılacağına, gam ve keder çekmeyeceğine, evliliğinde eşi ile muhabbetinin artacağına, büyük bir maddi kazanca kavuşulacağına, yeni bir iş konusunda yakın bir arkadaşla ortaklık kurulacağına, işlerini düzeltmek için çok büyük adımlar atacağına delalettir.

Rüyada mahkeme sırası beklemek kesilmeyecek rızık ve kazanç sahibi olacağına, amaçlarına nail olacağına ve muradına ereceğine, daha çok para kazanmaya başlayacağına inanılmaktadır.

Rüyada market kasasında sıra beklemek çok büyük bir aile gibi hareket edileceğine, mal sahibi olacağına, ailesini ve kendisini korumak için her zamankinden daha dikkatli olacağına, yeni bir şehirde kendisine yeni ve daha sakin bir hayat kuracağına, ruhsal ve parasal olarak kendisini düzlüğe çıkaracak bazı olaylar yaşanacağına, kişinin birikim yapabilecek oranda kar elde edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada market sırası beklemek sevilen kişilerle birlikte çalışılacağına, sıkıntılarını arkasında bırakacağına, hayallere kavuşulacağına, hayatındaki fırtınaların durulacağına, hayat kalitesinin yükseleceğine, kötü kişilerin kendisinden uzak duracağına ve kafasının rahat edeceği şekilde bir hayat süreceğine alamet etmektedir.

Rüyada namaz sırası beklemek çok büyük atılımlar gerçekleştirip iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına, her geçen gün başarılarının artacağına, yaptığı işlerden çok büyük maddi ve manevi kazanç elde edeceğine, zor zamanların biteceğine, iş hayatında ve aile hayatında ferahlığa çıkılacağına, kısa süreli de olsa kötü durumlarla karşılaşılacağına, ancak daha sonra verilecek kararlar sayesinde sıkıntıların ve sorunların geçeceğine, iş hayatında çok kişiye yarar getirecek bir adım atılacağına, herkesin karşısında el pençe divan duracağına işarettir.

Rüyada nikah sırası beklemek kendisini yavaş yavaş toparlayarak kötü bir kişinin hayatına olan etkilerini geriye çevirmeye çalışacağına, mesleğinde atılım yapacağına, bilmediği bazı gerçekleri öğreneceğine, iş, eş ve para konusunda kişinin çok şanslı olacağına, yakında yaşayacağı bir heyecanın daha önce yaşadıklarının hiç birine benzemeyeceğine, aile hayatının sorunsuz olacağına delalettir.

Rüyada okulda sırada beklemek fakirlikten kurtularak feraha kavuşacağına, çok büyük ilerlemeler kaydedilip yüklü miktarda para elde edeceğine, düştüğü kötü durumlardan yardım ettiği insanlardan alacağı hayır duaları sayesinde kurtulacağına inanılır.

Rüyada ölüm sırası beklemek işlerini daha kontrollü ve getireceği ve götüreceği şeyleri hesaplayarak gerçekleştireceğine, kazancın katlanacağına, müşterinin çoğalacağına ve rüya sahibinin yüzünün güleceğine, tüm sorunların bu sayede teker teker sona ereceğine, haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına, yaşanacak bir sağlık sorununun kısa süre içinde çözüme kavuşacağına ve ferah bir döneme girileceğine, bir iş ortaklığı kurup çok hayırlı işlere girileceğine, galibiyetlerinin çoğalacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada otobüs sırası beklemek sıkıntıların kısa süre içinde biteceğine, yarıda kalan işlerini tamamlayacağına, bir an bile üzülmesine dayanamayacağı birisin mutluluğu için elinden gelen her şeyi yapabileceğine delalet eder.

Rüyada postanede sıra beklemek moraline, sağlığına ve huzuruna kavuşacağına, sakinliği ve zekâsı ile hayatındaki dezavantajları dahi avantaja dönüştürmeyi başaracağına, sorunların bir bir çözüleceğine, kısa süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, atacağı her adımla daha güzel ve daha mutlu günler yaşayacağına, her zaman şükredeceğine inanılmaktadır.

Rüyada sınav sırası beklemek sorunlu bütün olayların düzeleceğine, adını herkese duyuracağına, sevdikleri ile beraberce hoş muhabbet vakit geçirip güleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada su sırası beklemek uzun bir süreden beri devam eden endişelerini sona erdireceğine, işlerin sürekli büyüyeceğine, kendisi için mal mülk alacağına, rahatının ve huzurunun yerine geleceğine, kısa zaman içinde çok sevilen birisi olacağına, maddi olarak çok iyi bir noktaya ulaşılacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada tuvalet sırası beklemek kolaylıklara, fırsatlara ve kısmetlere sahip olacağına, şansının her daim kendisinden yana gideceğine, esenlik, rahatlık ve ferahlık bulacağına, hikmetli ve âlim insanlar arasında yer alacağına, hakkını kimseye yedirtmeyeceği gibi kimsenin de deyim yerindeyse bir iğnesine dahi tenezzül etmeyeceğine, geçmişi unutarak bundan sonra yolun kalan kısmına bakacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada uçak sırası beklemek üzüntü duyduğu konularda çok hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, değil elini harama uzatmak göz ucuyla dahi bakmayacağına, herkesin çok sevdiği ve beğendiği biri olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada uzun sırada beklemek kısmetlerinin artacağına, atacağı hayırlı adımlar ve vereceği kararlar sayesinde çok mutlu ve güzel günler göreceğine, aile hayatı içinde büyük mutluluklar yaşayacağına, kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım eden birisine bir sürpriz yapılacağına, manevi olarak haz alacağı kadar zafer kazanacağına, sürpriz bir şekilde gelen yardım sonucu borçlarından kurtulacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada veznede sıra beklemek zenginliğinin alıp yürüyeceğine, kısa bir zaman içinde yaşayacağı bazı olaylar sayesinde dertlerinden çok kısa zaman içinde çözüme kavuşturacağına ve el attığı bir işte kendisine sorun çıkartan bütün olayları başarıyla bitireceğine, sevince ve imrenilecek güzel bir duruma gelmeye, bir sorunla baş edebilmek ve çıkış yollarına ulaşmak için çabalayacağına, uzun zaman önce kırgınlık yaşanmış birisi ile aranın düzeltileceğine, zorlukların aşılacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada yemek sırası beklemek sıkıntıların zamanla çözüleceğine, sağlık sorunlarının biteceğine, daha iyi bir yaşam standardı tutturmak için atılan adımların çok büyük kazançlar sağlayacağına ve iş hayatında yönetici konumunda olan insanların dikkatini çekeceğine, ekmeğinin artacağına, doğru kararlar alarak kendisine bol şans, uğur ve kazanç getirecek doğru işlerin altına imzasını atacağına, tüm saf duyguları ve iyi niyetiyle kötü durumdaki bir dostunu yanında barındıracağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yemekhanede sıra beklemek haneye bolluk ve bereketin hâkim olacağına, zaman içinde üzüleceği bazı şeyler ile karşılaşacağına ancak kalbinin kırılmasına rağmen yaptığı işten asla vazgeçmeyeceğine, disiplinini en üst seviyede tutarak çevresine örnek olacağına, harama, yalana, hileye ve fesada başvurmayacağına, gidilecek bir iş yemeğinde yeni iş ilişkileri kurulacağına, dinine bağlı kalacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
13 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Kurşt

Nerede olduğumu bilmiyorum kalabalık insanlar var sıra bekliyorum ama ne sırası beklediğimi bilmiyorum uyandım Bekar

bir rüya gördüm

Rüyamda arabamı karanlık bir yere park ediyorum kız kardeşimle devlet dairesi gibi bir yere gidiyoruz çok uzun bir sıra var merdivenlereden aşağı kadar bekliyoruz sonra galiba işlerimi hallediyorum merdivenlerden inerken yakın arkadaşımı görüyorum yanında benim tanımadığım hamile bir arkadaşı var uzun zamandır görüşmediğim arkadaşım çok zayıftı siyah tişörtü vardı sarıldık çok kısa bir konuşma oldu sonra devam ettim içimde tuhaf bir hüzün uyandım üstümde öküz oturuyor sanki

Mesnevi

Eşimle birlikte ekmek fırınındayız fırında pişmesi için balık gibi bir yemek vermişiz eşim yemeğin harcını koymak için içeride bekliyor ben de dışarıda sırada yemeğin pişip teslim alınmasını bekliyorum.

Seda

Rüyamda evime vardığımda önünde kocaman bir çukur görüyorum ve evime giremiyorum sonra bir anda evine girebilmek için bekleyen çok uzun sıralar oluşturmuş insanlar görüyorum içimden ben bu kadar uzun sıraya nasıl gireyim diyorum sıra da 1 km kadar var ve hiç ilerlemiyor o sırada eski bir arkadaşımı görüp konuşuyoruz dedikodu yapıyoruz birisi hakkında sonra ben sıraya kaynak yapmaya uğraşıyorum sonra kendimi yapayalnız karanlık bir evde gördüm

Anonim

Merhaba rüyamda küs arkadaşım benim önümde ard arda sıra bekliyorduk.o ayakkabısının bağcıklarını bağlıyordu sanırım o sıra

Anonim

Ben evden indiğimde, apartmanın girişinde yarı okulu gördum, ve herkez oturmuştu, bende oturdum ve elinde kağıt olan bir öğretmen geldi, ve benim ismimi söyledi ben elimi kaldırdım, bana sen dur dedi ve o kağıdı vermedi, ama başkalarına kağıt dağıtmaya devam etti.

hasan78

Saçlarım omzuma kadar uzamış rüyamda kestirmek için berbere gittiğimi gördüm. Kapıdan yola kadar berberde sırada bekledim. Saçımı kısacık asker traşı kestirdim. Dükkan kapısının önüne eşim geldi. Beraber bizim mahallede ki pideciye gittik. İki kişi olarak içeri alıyorlarmış, bir de yemek için sıra bekledik durduk. Sonunda oturduk yemeğimizi yedik, hesabı gümüş bozuk paralarla ödediğimi gördüm.