Rüyada Sırt Çanta Kaybetmek

Rüyada sırt çanta kaybetmek erken davranılması sayesinde iş hayatında çok kazanç elde edileceğine, atılacak adımlar sayesinde herkes tarafından tanınan bir kişi olunacağına, kafasının rahat edeceğine, uzun zamandan beri kurulan hayallere kavuşulacağına, girişimlerde bulunacağına, yakınındakileri ve değer verdiği doslarını her zaman destekleyeceğine alamet eder.

Rüya ilmine göre rüya sahibi kişinin neşeli bir hayat süreceğine, hasretlerin ve çekilen maddi sıkıntının biteceğine, çok sevilen bir kişinin yaptığı bir hatanın hoşgörü ile karşılanacağına, İslami olarak Allah korkusu ve inancına uygun şekilde hareket ettiğine ve sabrı ile selamete çıkacağına, yatırımlarının kendine istediği getiriyi kazandıracağına, yakın bir zaman içinde kurduğu işte çok büyük kazançlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada sırt çanta kaybetmek hayırlı kısmetler ve büyük başarılar sağlayacağına güvendiği bir projeye katılacağına, ortaya konacak projelerin kazanç elde etmesi ile sayesinde hayırlı kapılar açılacağına, borçlarının kapanacağına, bolluk ve bereket dolu bir yuvaya sahip olunacağına, harcama yapabilme konusunda özgürlüğünün ve rahatının artacağına, toplumda sözü geçen ve ağırlığı olan kimse haline geleceğine delalettir.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı gören kişinin kötü günlerinin, sıkıntılarının, sorunlarının ve problemlerinin son bulacağına, ekonomik olarak rahatının ve gücünün yerine geleceğine, dedikoducu ve kem gözlü kimselerden korunacağına, borçlanmadan, sıkışmadan, eğlence ve sefa içinde yaşayacağına, rahata erileceğine, karamsarlığa kapılmak, dünyaya küsmek yerine koşulların elverdiği şekilde yaşayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada siyah sırt çantası kaybetmek çok mutlu olunacağına ve sorunların yakın zaman içinde biteceğine, çocuklarını iyi bir okula göndereceğine, yaşamınızın ileriki dönemlerinin çok güzel geçeceğine, büyük bir projenin başına geçileceğine, imkanlarını zorlayarak hedeflerini büyüteceğine, hayırlı ve başarılı çalışmalar gerçekleştirileceğine delalet etmektedir.

Rüya alemine göre rüya sahibi kişinin girdiği bütün işlerde kendisini ispatlayacağına, patron olunacağına, bir konuda yardıma ihtiyaç duyacağına, çok huzurlu ve güzel günler göreceğine, işlerinin her zaman yolunda gideceğine, yüksek meblağlarda gelir sahibi olacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
4 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Buse

Rüyamda yurt dışına gittik arkadaşlarla,tren yolculuğu yapıyorduk tren durdu bizde bir yere oturduk çantalarımız içerideydi sonra ben ailemi arayım demişim baktım herkesin çantası orda vazgeçtim sonra ararım dedim indim aradan zaman geçti tren gitmiş arkadaşlara dedim çantam içerdeydi diye onlarda birkaçı yanına alabilmş anca sonra gittiği durakları gezdik bir türlü treni bulamadık içerisinde telefon, cüzdan vs vardı.Birsürü yer gezdik aklıma hep çantam geliyordu üzülüyordum anlamı nedir?

Yusuf AYDIN

Rüyamda siyah sırt çantamı kaybettim yakınımda bir genç var ondan şüpheleniyorum,görmediğini söylüyor çep telefonumu almamış diyede seviniyorum,hata benim telefonumun üzerinde onun telefonunu görünce ,telefonunu vermiyorum.Böyle bir rüya .