Rüyada Sis Basması

Rüyada sis basması hem kazancının hem de huzurunun artacağına, hayata ve işine dört elle sarılacağına ve bu mutlu halini diğer insanlara da geçireceğine, geçim sıkıntısı çekiliyorsa maddi açıdan rahata erileceğine, yeni gelir kaynaklarına ulaşacağına, şifa bulacağına, hem çok şaşıracağına hem de çok sevineceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya alimine göre rüya sahibi kişinin kendisine verilen görevleri yerine getireceğine, hayatının kolaylaşacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, sevilen kişilerle kurulacak bir işle birlikte özgüvenin daha da artacağına, ticaretten ve kazançtan yana nasibinin gür olacağına, başarılarının hak ettiği takdiri göreceğine, şimdiye kadar hiç sevinmediği kadar sevineceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sis basması düşkün kimselerin elinden tutacağına, çok hayırlı ve kazançlı işlere gireceğine, kısa süre içinde evlat sahibi olacağına, sosyal hayat içerisinde çok güzel bir konu hakkında bir kutlama yapılacağına, deneyimli biri ile ortaklık kuracağına, olanaksızlıklarla mücadele eder hale geleceğine ve başarıyı yakalayacağına tabir olunur.

Rüyanın anlamına göre rüya sahibi kişinin yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, çok büyük miktarda kazanç elde edileceğine, aile hayatında güzel gelişmeler yaşanacağına, elinde bulunan imkânlar ile çok seveceği bir hayata merhaba diyeceğine, sıkıntısı ve derdi olan herkese destek olacağına, zor zamanların çok eskide kalacağına, sağlık sorunları ile ilgili olarak kısa bir tedavi sürecine girileceğine ve sıhhatini kazanacağına delalettir.

Rüyada sis basması saf güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakıp, büyüleyeceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalışılan bir projenin başka kişilere faydalı olacak kadar geniş çaplı olacağına, yaşadığı aksiliklerin ortadan kalkacağına, aile büyükeri ile bir araya gelip, hem moral hem de dertlerine çareler bulacağına, kazancının çok daha fazla olacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların son bulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabircisine göre rüya sahibi kişinin mükemmeliyetçilikten vazgeçilip daha basit bir hayat sürdürüleceğine, aile içinde geçim sıkıntısı çekilmeyeceği gibi, her zaman elindekiler için şükrederek yaşayan rüya sahibinin her zaman rızkının bol olacağına, esenliğe ve gönül hoşluğuna kavuşacağına, elindeki imkânların çok daha iyi bir hal alacağına, adının lekelemek için kurulmuş kumpaslardan kendini temize çıkaracağına, başarılarının hiç kesilmeyeceğine delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments