Rüyada Şişmiş İnek Görmek

Rüyada şişmiş inek görmek her konuda çok şanslı, kıskanılan ve her işi rast giden biri olacağına, bir işten ekmek yiyeceğine, herkes tarafından tanınan ve konuşulan bir kişi olacağına, geçmişte büyük husumetler yaşanan kimselerle barış imzalanacağına, kısa zamanda büyük bir kazanç getirecek bir planın takip edileceğine, uğradığı bütün zararları telafi edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüya sahibinin bekarların evlenmesi için ön ayacak olunacağına, her zaman neşeli olacağına, rahatının, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, keyfinin yerine geleceğine ve eğlenceli günlerinin çoğalacağına, kariyer planında çok iyi yerlere geleceğine, elinde bulunan kazancın kendisine çok yeni kapılar açacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada şişmiş inek görmek doğru, büyük ve önemli yatırımlar yapacağına, her anlamda feraha kavuşacağına, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu hissetmeyeceğine, mali durumunun düzelmesiyle beraber keyfinin de yerine geleceğine, aydınlık bir geleceğe adım atılacağına, dünya işlerinden uzaklaşmaya, Allah’a yakın olmaya, hane içine ay doğacağına, aksiliklerin, şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin yerini hayır olana bırakacağına, karanlığın biteceğine yorulur.

Rüya açıklamasına göre rüya sahibi kişinin gelirinin daimi olacağına, sevdiği kişileri arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına, dost ya da akrabalarından birinin uğraştığı bir sorununun çözümü için yardım edeceğine, kırgınlık yaşanan bir arkadaşla aranın düzeltileceğine, yapacağı işlerde Allah’tan güç alacağına, hayatı boyunca kısmetinin açık olacağına işarettir.

Rüyada karnı şiş inek görmek duyguların karşılık bulacağına, hastalıkların biteceğine, yaşanan bütün sorunların ve tartışmaların yakın zaman içinde son bulacağına, çevresinde kendisini mutluluğa, huzura, neşeye, rahatlığa ve ferahlığa kavuşturacak insanların bulunacağına, mesleğindeki başarılarının ve zaferlerinin artacağına, bu sayede hem maddi gücünün, hem de makamının ve itibarının yükseleceğine, verdiği emeğin hakkını sonuna kadar alacağına, dostlarıyla bir araya geleceğine inanılmaktadır.

Rüya alimine göre rüya sahibi kimsenin yaşamının sürprizlerle, güzelliklerle ve iyiliklerle dolacağına, şartlarının zenginleşeceğine, aile hayatında mutlu bir yuva kurmak için çok hayırlı adımlar atacağına, zengin ve gösterişli biri olarak anılacağına, kendisine uygun bir işe girerek rakiplerine fark atacağına, gelişim içine girileceğine inanılmaktadır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Şişmiş İnek Görmek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

  1. Rüyamda suda yüzen 4 inek gördüm aniden inekler çok şişti top gibi oldular SONRA suda akıp gittiler

    • Sevgili Okuyucum,
      Bu rüya müjdeye, eve ve ferahlığa tabir olunur. Rüya yorumuna göre sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, sıkıntılı geçen bir dönemin kısa süre içinde biteceğine; yakın bir zaman içinde yeni bir eve taşınabileceğine; yaptığı doğru hamleler sayesinde ailesinin ferah koşullara sahip olacağına delalet eder.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim