Rüyada Siyah Araba Görmek

Rüyada siyah araba görmek borçların hafifleyeceğine, küslüklerin sona erip, kişisel çatışmalardan vazgeçileceğine, insanlık görevlerine daha fazla eğileceğine, kısmetlerinin bol olacağına, iyilik bulacağına, kısa bir süre sonra kendisine rahatsızlık veren bazı durumların düzeleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin alacağı bir başarının rüzgârıyla yeni bir işe soyunulacağına, mezuniyet sonrasında iş bulmakta sorun çekilmeyeceğine, gelecek için karlı yatırım yapabileceği kadar sermayesinin olacağına, gereksiz bir sebeple bozulan işlerin düzene sokulacağına, kavgalı aile bireyleri ile aralarındaki suların durulacağına, deyim yerindeyse hayatının altın çağını yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada arkadaşını siyah arabada görmek dedikoduların ve karalamaların son bulacağına, rahata ereceğine, eğlenceli ve güzel günler yaşayacağına, dertlerin, üzüntülerin ve tartışmaların biteceğine, sıkıntılı ve sorunlu dönemlerin biteceğine, sevilen kişilerden alınacak destek ve yardımlar sayesinde çok başarılı olunacağına, sıkıntılı ve zor günlerinin biteceğine, kendisini daha mutlu ve daha huzurlu hissedeceğine ve hayırlı bir beraberliğin önünü açacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada beyaz siyah araba görmek sorunlarını halletmeyi başaracağına, kazandığı başarılar ile dikkat çekeceğine, zor zamanların geride kalacağına, çevresi ile son derece uyumlu ve ruhen de sakinleşmiş olacağına, hem kendisini hem aile bireylerini mutlu edecek bir karar vereceğine, müdür ya da yönetici gibi mevkilerde görev alacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada büyük siyah araba görmek yaşanan sorunun kökenine inileceğine, işlerini zahmetsizce bitireceğine, yapılan bir iş başvurusunun kabul edileceğine, çok verimli geçecek bir meslek hayatı olacağına, sıhhat kazanacağına, akıllı adımlar atacağına delalettir.

Rüyada eşini siyah arabada görmek kendisi için kötü düşünen kişilerin bu düşüncelerinden vazgeçeceklerine ve rüyayı gören kişinin çok mutlu olacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde kendisine çok iyi bir mevkide iş bulacağına, dileklerin yerine geleceğine, kısa süre içinde büyük bir zenginlik kazanacağına, sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde büyük bir sabırla son bulacağına, hastalıklarından kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliyi siyah arabada görmek beklentilerinin gerçekleşeceğine, hayırsız kişilerin aileden uzaklaştırılacağına, çok büyük adımlar atılacağına, ferah ve rahatlık içinde yaşayacağına, yapılan bir işin karşılığının fazlasıyla alınacağına, aile bireyleri ile çok mutlu bir hayat yaşayacağına alamettir.

Rüyada eski siyah araba görmek maddi açıdan iş hayatında zarar getirecek bir konu ile ilgili olarak çok temkinli adımlar atılacağına ve sonucunun hayırlı olacağına, başarılı atılımlar ve girişimler yapacağına, maddi gücünün, gördüğü saygının ve sevginin artacağına, eşinden ve çocuklarından saygısızlık ya da nankörlük görmeyeceğine, yeni bir arkadaşlık kurulacağına, hayal edilen her şeye kavuşulacağına alamet eder.

Rüyada evin içinde siyah araba görmek sorunlarını ortadan kaldıracağına, sevdiği kişiler ile büyük atılımlar gerçekleştirerek kendi işini kuracağına ve daha büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntıların ve sorunların kısa sürede çözüleceğine, sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına, kısa süre içinde başarı getirecek bir işe girileceğine, sağlık sorunlarından kurtuluşa ereceğine, eş, dost ya da akrabalarından birinin başının sıkıştığı bir durumda yardımına koşacağına, eşler arasında bir süredir devam eden tartışmaların tatlıya bağlanacağına alamettir.

Rüyada güzel siyah araba görmek gidilen yolda çok büyük başarılar kazanılacağına, çok büyük karlar edeceğine, kazandıkları ile çok hayırlı başarılar elde etmek için bazı adımlar atılacağına, en sıkıntılı anında bile bir çıkış yolu bulacağına, iş hayatında yaşadığı kayıpları telafi edeceğine, yeni başlangıçların ve gelişmelerin yaşanacağına delalet etmektedir.

Rüyada iki siyah araba görmek yaşamında kısmetin ve bereketin hüküm süreceğine, dertlerinin ve hastalıklarının şifasını bulacağına, çevresinde kendisini mutluluğa, huzura, neşeye, rahatlığa ve ferahlığa kavuşturacak insanların bulunacağına, elindekilerinin kıymetini çok daha iyi bileceğine, ailesi içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşayacağına, maddi ve manevi olarak büyük ferahlık yaşanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada iki tane siyah araba görmek sözünün herkes tarafından dinleneceğine, ince eleyip sık dokuması sayesinde kendisi için hep doğru ve isabetli adımlar atmayı başaracağına, uzun bir zamandan beri hayalini kurduğu arabaya kavuşacağına, gönül sızılarının dineceğine, çok yüksek bir mevkiye terfi ettirileceğine, çok verimli geçecek bir meslek hayatı olacağına alamettir.

Rüyada kapıda siyah araba görmek etrafındaki insanlara yardım edeceğine, iyileşme göstereceğine, rahata erileceğine, sorunların yakın zaman içinde sona ereceğine, üzüntülerin sevince dönüşeceğine, karşılaşılan zorlukların biteceğine ve mutlu günler yaşanacağına, sıkıntıların, sorunların ve musibetlerin sona ereceğine, fakir fukaraya edilen yardımların ardından bol bol hayır duası alınacağına, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, dünya hayatında istediği rahatlığı, zenginliği ve bolluğu yakalayacağına tabir olunur.

Rüyada kaza yapmış siyah araba görmek atılan adımlar sayesinde kazancın çok daha artacağına, işlerin çok hayırlı kazançlar getireceğine, zorlu bir çalışmanın kolay bir şekilde son bulacağına, bankadaki hesabının büyüyeceğine, aile hayatı içinde büyük mutluluklar yaşayacağına, ömrü boyunca mutlu olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kırmızı siyah araba görmek sıkıntılarından ve sorunlarından arınacağına, yüzünün eskisi gibi güleceğine, sağlık sorunlarının kısa süre içinde tedavi edileceğine, yanında çalışan insanlara ekmek yedireceğine, verilen sözlerin yerine getirileceğine, kötü niyetli kişilerin aile bireylerinden uzaklaştırılacağına, herhangi bir sorun yaşamadan olayların yatışacağına delalettir.

Rüyada klasik siyah araba görmek yeni bir iş hayatına sahip olunacağına ya da iş sahibi olmak için uğraş verileceğine, hastalıkla boğuşan bir akrabadan sevinçli bir haber geleceğine, günaha, harama, zinaya ve yasak olana uzak duracağına, mal mülk sahibi olunacağına, maddi olanaklarının rahat rahat yaşamasına el vereceğine, zenginleştikçe ihtiyaç sahiplerini de gözeteceğine ve örnek olacağına yorulur.

Rüyada küçük siyah araba görmek ailesine daha güzel günler yaşatmak için uğraşacağına, eskisinden çok daha motive olmuş şekilde hareket edeceğine, planlarının istediği şekilde işleyeceğine, eş, dost ya da akrabalardan biri ile birlikte kazançlı bir işe ortak olunacağına, kıskançlık yapan birinin haneden uzaklaştırılacağına, ettiği duaların kabul olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada lüks siyah araba görmek yakın bir zaman içinde çok büyük başarılar kazanacağına, yılların emeğini ve birikimini kendisinden sonraki nesillere aktaracağına, rahatının, sağlığının ve moralinin yerine geleceğine, geçirdiği zor zamanların sona ereceğine, sıkı ve planlı çalışmasının meyvelerini toplayacağına, her işinin gücünün kolaylıkla hallolacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada parlak siyah araba görmek rahatın ve konforun geleceğine, yapılan yardımların hayır duası olarak geri döneceğine ve büyük işler başarılacağına, elinin bollaşacağına, ticaret ehli kimse haline gelerek daha profesyonel olacağı işler yapacağına, yapılan hataların kısa bir süre içinde telafi edileceğine, uzun uğraşlar ve büyük harcamalar sonucu kurulan işin sadece rüyayı gören kişiye değil bütün ailesine kazanç sağlayacağına ve günden güne daha da büyüyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sevdiğini siyah arabada görmek herhangi bir rahatsızlık yaşamayacağına, kendisine kötü bir süreç içinde iken maddi ve manevi açıdan destek veren, inancını yitirmeyen tanıdıklarına şükranlarını ileteceğine, mal ve rızkın çoğalmasına, ticaret hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına, tatsız günlerin geride bırakılacağına, karşısına hayırlı bir kişinin çıkacağına alamettir.

Rüyada uçan siyah araba görmek amaçlarına nail olacağına, işinde aranan biri haline geleceğine, birçok iş teklifi alınacağına, çok başarılı adımlar atacağına, malının ve aşının çoğalacağına, eş, dost ya da akrabalarından bazılarının vereceği destek sayesinde çok büyük bir atılım yapacağına işaret eder.

Rüyada üstü açık siyah araba görmek mesleki başarısını artırmak için var olan yeteneklerini ortaya koyabileceği fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve tüm engellerin aşılacağına, malının artacağına, neredeyse bir lokma ekmeğe muhtaç olan kişileri bulup yardımlarda bulunacağına, kudret sahibi olacağına, dünya nimetlerinin daha fazlasına sahip olacağına, iş hayatında büyük zararlara uğrayacağına, aile hayatında günden güne daha çok sıkıntı çekeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada uzun siyah araba görmek tövbelerinin amacına ulaşacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, başarıların ve mutluluğun sürekli olacağına, önemli işlerin insanı durumuna gelineceğine, içinin huzurla dolacağına, daha rahat şekilde harcama ve alım yapacağına, afiyette olacağına, feraha ereceğine, atılan adımlar sayesinde büyük mutluluklara kavuşulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada yeni siyah araba görmek yüzün güleceğine, işlerin kısa sürede çözüme kavuşacağına, çekilen sıkıntıların ve zorlukların son bulacağına, bir düşmanın kötü haberini almaya, zenginliğe kavuşacağına, insanlar arasında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, çok kişiye akıl hocalığı edeceğine, yol göstereceğine ve şifa olacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
12 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Emin

Merhabalar rüyamda İstanbul’dan gidiyorum siyah büyük bir araba, minibüsle.Deniz kenarında bir yol ve boğazı görüyorum ve vakiti soruyorum akşam sekiz diyorlar,hava kararması gerekirken boğaz köprüsünü panoramik görebiliyorum.Bir şeyleri unutmuşum ve üzgünüm.

Emin

Teşekkürler

Yaprak

Merhaba rüyada Passat siyah araba vardı ve yanında orta yaş grubu siyah,bej giyimli iki kadın vardı.baska iki kadında yeşil ve mavi giyimli,bu kadınlardan biri kıyafet rengini değiştirmekte(yeşil,siyah ve mavi giyiyor)ve benden onay almak istemektedir son gördüğümde mavi renk giyinmişti.

Yaprak

Teşekkürler

Ali ekber

Iyi gunler ruyamda siyah luks mercedes marka makam arabasi karsimda duruyordu bende ona uzun uzun baktim yorumlarsaniz sevinirim

Nurten

İyi sabahlar rüyamda bir sürü siyah son model arabayı yan yana gördüm sonra bunlar bire düştü

RUKİYE ERGÜL

Merhabalar. Hayırlı Günler. Ben rüyamda, siyah büyük son model bir arabaya bindiğimi gördüm. Araç, suv tarzı oluyor fakat arkadaşıma ait rica etsem yorumlar mısınız.