Rüyada Siyah Ceket Görmek

Rüyada siyah ceket görmek aydınlık günlerin yakın olacağına, sevdiği kişiler ile arasını bozan insanlara hadlerini bildireceğine, eşinin hamile olduğunu ve yakın bir zamanda doğum yapacağını öğreneceğine, ferah düzeyinin yükseleceğine, çok büyük ve hayırlı çalışmalar gerçekleştirip çok daha rahat bir hayata sahip olacağına, zenginliğe kavuşacağına alamettir.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı görenin sağlığının yerine geleceğine, yaşadığı bir sorunu kısa bir zaman içinde çok zahmet çekmeden ortadan kaldıracağına, işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine, sağlık sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, dost ya da akrabalardan biri ile bir yola çıkılacağına, kolaylık elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada siyah ceket görmek bir miktar para ile girdiği işlerden çok zengin ve mal mülk sahibi biri olarak çıkacağına, yaşam enerjisini geri kazanacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde kendisine çok iyi bir mevkide iş bulacağına, eski hayatını geride bırakıp, düzenli ve daha güvenli bir hayat yaşayacağına, kariyerinde şimdiye kadar hiç yapamadığı kadar büyük bir sıçrama yapacağına, yakın zaman içinde çok azimli bir şekilde çalışılması sayesinde büyük zenginliğe ulaşılacağına delalet etmektedir.

Rüya yorumları kitabına göre rüya sahibi kişinin şölen tadında günler yaşayacağına, geçimini zorluk ve zahmet çekmeden, kolay yollardan kazanacağına, bedeninin şifa bulacağına, kendisini sıkan, boğan ne varsa hepsinden kurtulmak için uğraşacağına, üç kağıtçı birisinin başka kişilere kötülük yapmasın diye önüne geçeceğine, yapılan işte türlü zorluklarla karşılaşılacağına fakat elde ettiği kazancın buna değeceğine rivayet eder.

Rüyada deri siyah ceket görmek kendisini mutsuz eden kişilerden ve olaylardan uzak duracağına, ticaret ehli kimse haline gelerek daha profesyonel olacağı işler yapacağına, nüfuzunu kullanarak gerekli adımları atacağına, yaşamının büyük bir lüks içinde geçeceğine, ailesinden bazı konularda güç alacağına, stresini ve yorgunluğunu atacağına yorulur.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibi kişinin yapacağı çalışmalar sayesinde çok büyük kazanç elde edeceğine, düşmanlık besleyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, kazancını artıracağına, malının ve gelirinin çoğalacağına, başarılarının ve kazancının artacağına, başarılarının artacağına işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hemşire Hanım

Hayırlı günler rüyamda yanımdaki bir kadına bana ait olan siyah parlak bir ceketimi giydiriyorum giydirirken üzerinde ütülüyorum ütülediğim yerler şeffaflaşıyor içimden de çok güzel bir ceketim de bir daha ben bunu nasıl giyeceğim diye düşünüyorum rüyam yorumlarsanız sevinirim hayırlı akşamlar.