Rüyada Siyah Çizme Bulmak

Rüyada siyah çizme bulmak hayırlı, güzel, iyi ve olumlu olaylarla karşılaşacağına, uzun zamandan beri askıda kalmış olan bir işin nihayete erdirileceğine, işlerinin her geçen gün daha da artacağına, ailesi ve arkadaşları ile çok huzurlu, mutlu ilişkiler kuracağına, iyi kalpli, efendi ve güler yüzlü oluşu sayesinde çevresindeki herkes tarafından çok sevileceğine, karşısına çıkan kötülüklerden herhangi bir zarar görmeyeceğine rivayet eder.

Rüya ilmine göre rüyayı görenin deyim yerindeyse hayatın dönüm noktasının yaşanacağına, eşyaların yenileneceğine, kazanılan başarıları çekemeyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına, yakınlarıyla anlaşmazlıkların biteceğine, yaşadığı kötü olayları yakın bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, güzel bir iş fırsatına delalet ettiği söylenir.

Rüyada siyah çizme bulmak zarar getirecek bir işten uzak durulacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının çok yakın bir zamanda sona ereceğine, eğer başarılı bir şekilde devam edilir ve ortaya konmuş olan planlar aynı şekilde uygulanırsa çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, anne babanın çok hoşuna gidecek bir adım atılacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine, yaşadığı büyük üzüntülerden ferahlığa çıkacağına alamet eder.

Tabirciye göre rüyayı görenin aile içinde başgösteren tartışmaların biteceğine ve hane içinde huzurlu ve mutlu günlerin başlayacağına, işlerinin hızlanacağına, sevdiği kişiler ile arasının düzeleceğine, hayallerinin teker teker gerçekleşeceğine ve çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşayacağına, iş sahibi olup yönetici koltuğunda oturacağına, çocuklarının geleceğini daha rahat hale getireceğine işarettir.

Rüyada siyah çizme bulmak bütün boş zamanlarını sosyal aktivitelerle dolduracağına, sağlığının ve mutluluğunun yerine geleceğine, karşısına hayırlı kapıların açılacağına, geçim sıkıntısının ve parasızlığın biteceğine, şükrederek yaşayacağına, yüzünün güleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibinin hayatının deyim yerindeyse güllük gülistanlık hale geleceğine, ruhsal huzuruna kavuşmuş olan kişinin keyfini bozacak gelişmelere kulak asmayacağına, aile içerisinde yaşanan gerginliklerin yerini genişliğe bırakacağına, sorunların sıkıntıların yakın bir arkadaştan alınacak yardım ile son bulacağına, iyi ve hayırlı günlere kavuşacağına, sürekli artacak bir sipariş listesi ile koşturacağına delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments