Rüyada Siyah Erik Yemek

Rüyada siyah erik yemek hayallerini gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, yaşanan kötü olayların elbirliği ile düzeltileceğine, eline geçen kazanç ile kendi işini kuracağına, karşısına çıkacak pürüzlerin kendisini yıldıramayacağına, ticaret hayatında tanınır kişi olacağına, hastaysa şifa bulacağına inanılır.

Rüya alemine göre rüyayı görenin gururlu bir hayat süreceğine, rahat edeceğine, zararlı olabilecek bir işin dikkat edilmesi sayesinde büyük başarı getireceğine ve birçok kişinin ekmek yiyeceği bir kazanç kapısının temellerinin atılacağına, korkularından, ağrı ve sancılarından kurtulacağına, aşık olunan bir kişiden karşılık bulunacağına, şifa göreceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ağaçtan siyah erik yemek çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine, deşarj olacağına, zararlı bir alışkanlığın yakın bir zamanda bırakılacağına, maddi açıdan büyük zarar edileceğine, gelişim içine gireceğine, insanlar ile arasında olan buzların yavaş yavaş eriyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumcusuna göre uzun zamandan beri işe yaramadığı ve kullanılmadığı düşünülen bir eşyanın elden çıkarılacağına, elinde olan bir miktar parayı ortaya koyarak negatif bir durumdan kısa sürede kurtulacağına, huzurlu ve güzel bir hayat yaşayacağına, kendisini iyi hissedeceğine, sevdiği kişiler ile gireceği ve büyük kazançlar elde edeceği bir iş sayesinde kariyer planını çok iyi bir yere götüreceğine, kazancının ve sermayesinin boşa gitmeyeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada dalından siyah erik yemek her başarılı girişimi sayesinde hayatını daha yaşanılır kılacağına, uzun yıllar boyunca yardım ettiği insanların kendisine minnet duyguları besleyeceğine, yaşamdan yana alabileceği tüm tatları almaya çalışacağına, kendisini Allah’a yakınlaştıracak hayır işlerine daha çok vakit ve para ayırabilme şansına nail olacağına, fakirlik çekmeden yani rahat bir hayat geçireceğine, etrafındaki kişilerden birinin vereceği büyük destek sayesinde bazı kötü durumlardan kurtulacağına delalettir.

Ulemaya göre rüyayı görenin varlık ve huzur sahibi olunacağına, illet bir hastalığa yakalanmayacağına, harama ve zinaya bulaşmadan huzurla yaşayacağına, karamsarlığından, çekimserliğinden, umutsuzluğundan ve gelecek kaygısından kurtulacağına, tutkuyu ve bağlılığı yaşama şansına nail olacağına, kazancının sadakası olarak sürekli olarak hayır işi yapacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kuru siyah erik yemek şansının açılacağına, işlerinin büyüyeceğine, malın ve paranın bir kısmının fakir fukaraya yardım için harcanacağına, kazancının tükenmeyeceğine, karamsarlığa kapılmak, dünyaya küsmek yerine koşulların elverdiği şekilde yaşayacağına, kazancın daha da artacağına, sıkıntıların birlik ve beraberlik sayesinde aşılacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı görenin ismini herkese duyuracağına, yeni yollara girileceğine, aile hayatında ve iş hayatında huzura erileceğine, Allah tarafından kendine bahşedilen yüce duygular ve kudret için de her gün şükredeceğine, çektiği zahmetin ve zorluğun biteceğine, ticaret hayatını ilerleteceğine, yetki sahibi olacağına tabir olunur.

Rüyada tatlı siyah erik yemek hayal ettiği şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine, bulunduğu mevkide gerçekleştirdiği çalışmalar ve kazanacağı üstün başarı sayesinde terfi alacağına, işlerinin açılmasının ve kazancının artmasının avantajlarını kullanmayı başaracağına, ani kararlardan uzak durarak, her zaman akıl yolu ile doğruyu bulacak olan kişinin rahat bir hayat süreceğine, mesleğinde ileri gideceğine, talihinin artacağına alamet eder.

Rüya tabiri kitabına göre rüyayı gören kişinin başarılı hamleler yaparak kötüye giden bir durumu tersine çevireceğine, eline geçen bütün fırsatların çok hayırlı bir şekilde kazanç sağlayacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi üzüntü çekmeden kurulacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde sıkıntılarının ve sorunlarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, yapılan çalışmalar sayesinde çok yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, yaşama isteğini ve yarınlara olan inancını gün geçtikçe arttıracağına alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments