Rüyada Siyah Görmek

Rüyada siyah görmek yaşam kalitesinin ve hayat standartlarının artacağına, çok sorunlu bir işin bir kişi vasıtası ile üstesinden geleceğine, dünya nimetlerinden ve mallarından yana hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına, üzüntülerin biteceğine, maddi olanakların artacağına, kendisi için kötü düşünen kişilerin bu düşüncelerinden vazgeçeceklerine ve rüyayı gören kişinin çok mutlu olacağına, yapılan bir iş başvurusunun kabul edileceğine rivayet etmektedir.

Rüya yorumcularına göre dayanışma, barış ve sevgi ortamında bulunacağına, kazancını bir kaç kat arttırıp hayallerindeki eve sahip olacağına, maddi olarak küçük de olsa bir kazanç elde edeceğine, ana baba duası alınması sayesinde hayatın günden güne daha iyiye gideceğine, sürmekte olan projelerden birinin başına kendisinin getirileceğine, yetimleri ve öksüzleri sevindireceğine işaret eder.

Rüyada ağzı siyah görmek parasal olarak büyük bir kazanç elde edileceğine, haksızlıklara uğramadan, kötülüklerle karşılaşmadan yaşanacağına, işleri konusunda büyük faydası dokunacak bir malzeme alacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada arkadaşını siyah görmek hayat içerisinde çok mutlu olunacağına, hayırlı bir birlikteliğin adımlarının atılacağına, büyük kazanç sahibi olacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirip kazancını arttıracağına, kendi imkânları ile gireceği bir sektörde çok güzel yerlere gelerek hayli tanınan bir kişi olacağına, alim olacak kadar ilim ve fenne önem vereceğine delalettir.

Rüyada at siyah görmek bereket ve zenginlik içinde bir yaşam süreceğine, kendisini hiç beklemediği iş teklifleri ile sarılmış bulacağına, en kısa sürede çok daha iyi paralar kazanacak duruma geleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada ayağı siyah görmek büyük bir özgüven kazanacağına, aile üyelerinin birbirleriyle açıkça konuşmadıkları bir konuda sıkıntı yaşansa da sonucun tatlıya bağlanacağına, özellikle ailesi, iş ve sağlığı ile ilgili koşulları yeniden düzenleyeceğine alamettir.

Rüyada ayak tabanını siyah görmek üzüntü duyduğu konuları kendi imkânları ile düzeltmeye çalışacağına, kötü kişilerin yenilgiye uğratılacağına, kırgınlıkların ve küskünlüklerin aşılacağına alamet etmektedir.

Rüyada ayakkabı siyah görmek sıkıntılarını başarılı bir şekilde bertaraf edeceğine, her işinde yeni bir kimlik ortaya koyarak yenilik ve farklılık yaratacağına, maddi ve manevi bütün sorunlarının zor da olsa sona ereceğine, kişinin kendisini çok mutlu ve huzurlu hissedeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada ayı siyah görmek hakkını her ortamda koruduğu gibi, ailesinde de sözünü dinleten biri haline geleceğine, yetenekleri ve becerileri sayesinde içinde bulunduğu işi çok üst seviyelere çıkaracağına, sorunların ve engellerin biteceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada azraili siyah görmek kazancın her kuruşunun helal olduğuna ve kısmetinin geleceğine, kendisi için isabetli kararlar alacağına, üzüntülerin sona ereceğine inanılır.

Rüyada babasını siyah görmek etrafındaki kişilerle aralarındaki arkadaşlığın ya da ahbaplığın daha da güçleneceğine, başına gelenleri tevekkül içinde karşılayarak ve Allah’ın emirlerine karşı gelmeden yaşayacağına, problemlerini kısa sürede çözüme kavuşturacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada bacağını siyah görmek arzu edilen bütün hedeflerin gerçekleştirileceğine, kalabalık bir aileye sahip olunacağına, fırsatların ardı ardına gelmesi üzerine hayatına çok daha farklı bir şekilde yön vereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada beyaz siyah görmek iş arkadaşları ile iyi anlaşacağına, büyük bir aşk yaşayacağına, uzun zamanlar kişinin el açıp dua ettiği, olması için Allah’a yalvardığı bir işin gerçek olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada böcek siyah görmek tatsız günlerin geride bırakılacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına, çok mutlu bir dönem geçirileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada boynunu siyah görmek çok güzel ve mutlu günler geçirileceğine, çok başarılı ve hayırlı işlere imza atacağına, sıkıntısız, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada burnu siyah görmek ferahlığa çıkılacağına, iyi bir evlilik yapılıp daha da mutlu bir hayat sürdürüleceğine, çok rahat şartlarda yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada çanta siyah görmek hayallerini gerçekleştirmeyi başaracağına, gönülden arzuladıklarının hayırlısıyla kendisine nasip edileceğine, eş, dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada denizi siyah görmek hiç beklemediği bir işle ilgili olarak bir teklifin gelmesi üzerine yeni bir adım atacağına, iş hayatında çok büyük başarılara imza atacağına, sevdiği kişiler ile arasının düzeleceğine yorumlanır.

Rüyada dili siyah görmek eşsiz fırsatlar elde edeceğine, kavgalı olduğu akrabaları ile yeniden sulh ortamının sağlanacağına, rahatsızlık yaratmayacak bir işe girileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada dudaklarını siyah görmek sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda kurtulacağına, nasibin bollaşacağına, her zaman şükrederek, başına gelenleri tevekkül içinde karşılayarak ve Allah’ın emirlerine karşı gelmeden yaşayacağına inanılır.

Rüyada dünyayı siyah görmek hasta ise şifa bulacağına, sağlığının, huzurunun ve neşesinin yerinde olacağına, ün sahibi birisi olunacağına inanılmaktadır.

Rüyada eşini siyah görmek ödemelerin kolaylıkla yapılacağına, yaşamında aksiliklerden, hastalıklardan ve kazalardan uzak, sevdikleri ile mutlu bir geleceğe sahip olacağına, sevinçli ve güzel haberler alınacağına, yapılacak bir girişim sayesinde işlerin yoluna gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada etrafı siyah görmek sevdiklerini ölene kadar bırakmayacağına, uzun süreden beri iş hayatında yaşanan maddi sıkıntıların biteceğine, eğer evli ise eşi ile aşklarını tazeleyip birbirlerine olan sevgilerinin artacağına yorumlanır.

Rüyada evi siyah görmek hayatını çok iyi bir noktaya getireceğine, sıkıntılarının hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kendi çabası ile kurtulup çok mutlu olacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada evin dışını siyah görmek uzun zamandan beri kafasına taktığı konuların çok yakın bir zaman içerisinde kendiliğinden ortadan kalkarak sorun olmaktan çıkacağına, önüne çıkacak iki yoldan hangisini seçerse seçsin sonucun kendisi için güzel olacağına, kaybettiği maddi kayıpların eksiksiz şekilde karşılanacağına ve refah düzeyinin eskisinden de iyi hale geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada fare siyah görmek bekar ise kalabalık bir ailesi olan kişi ile evlilik gerçekleştirileceğine, parasının ve canın güvende olacağına, kendisini hiç beklemediği iş teklifleri ile sarılmış bulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada gelinliği siyah görmek gereksiz ve anlamsız konulara artık takılmayacağına bu sayede de düze çıkıp, sakin, sessiz ve huzur dolu günler geçireceğine, sorunlarına karşı destek istediği kişilerden en iyi şekilde fayda göreceğine, düşmanlarınızdan herhangi birinin kötü haberini alacağınıza işaret ettiği söylenir.

Rüyada göğsünü siyah görmek bazı yaşanan olayların sevdiği kişiler ile arasındaki bağların kuvvetlenmesini sağlayacağına, yaptığı sevapların, verdiği zekâtların ve fitrelerin amacına ulaşacağına, etrafındaki kişilerin edepli ve görgülü kimseler olacağına delalet eder.

Rüyada gökyüzü siyah görmek ömrünün hayırlarla dolu geçeceğine, kendisini seven ve takdir eden insanlar tarafından destekleneceğine, iş hayatında yaşanan yorgunluktan ötürü bir tatile çıkılacağına alamet etmektedir.

Rüyada göz akını siyah görmek aile hayatı içinde yaşadığı tartışmaların son bulacağına ve çok iyi günler göreceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, bir durumu düzeltmek ve insanları çaresizlikten kurtarmak için harekete geçeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada göz bebeğini siyah görmek yeni işler konusunda büyük adımlar atılacağına, sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine, yakın bir zamanda aradığı ruh eşini bulacağına, bir işi bozulsa hemen diğerinin geleceğine yorulur.

Rüyada güneşi siyah görmek başında dönen şanssızlık bulutunun dağılacağına, çok rahat ve başarılı bir iş hayatına sahip olacağına, hayır işlerinden geri kalmayacağına alamettir.

Rüyada idrarını siyah görmek maddi açıdan çok büyük kazançlar elde edileceğine, yüksek makamlara geleceğine, eğitim hayatının kaldığı yerden devam edeceğine, hayal ettiği her şeye bu dönem içinde yavaş yavaş kavuşacağına, seyahatlere katılacağına, kötü giden işlerin düzeleceğine yorulur.

Rüyada inek siyah görmek çok başarılı işler gerçekleştireceğine, rahatsızlık veren olayların yakın zaman içinde sona ereceğine, kırgınların barışacağına inanılmaktadır.

Rüyada insanı siyah görmek gönlündeki gibi sevileceğine, kazancın her geçen gün daha da çoğalacağına, eline hayırlı kazançların geçeceğine yorulur.

Rüyada istiharede siyah görmek Allah’ın kendisine nasip ettikleri sayesinde ne kadar ayrıcalıklı olduğunun farkına varacağına ve bunun keyfini süreceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde Allah’ın izni ile kurtulacağına, güzel ve bereketli işlere gireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kabeyi siyah görmek el attığı bütün işlerde çok büyük başarılar kazanacağına, sağlığının, neşesinin, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, rahatsızlık veren kişilerin uzaklaştırılacağına, huzur ve mutluluk ortamının yaratılacağına, kapanan bütün kapıların açılacağına, rahatlığa erileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada karnını siyah görmek girmek istediği işlere sorgulama yapıp ölçüp biçtikten sonra gireceğine, insanlara yardım edeceğine, hayır duaları ve iyi dilekler alacağına, sıkıntılarını bir köşeye bırakarak daha doğru bir kişi olmak için çaba göstereceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kaşlarını siyah görmek kısmetinin ve şansının da açılması sayesinde her arzusunun yerine geleceğine, planlarının istediği yönde ilerleyeceğine, başarılarının artacağına, rızık elde etmek için atıldığı işlerde elindekileri katlayarak çıkacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kedi siyah görmek atılacak adımların hepsinden müspet sonuçlar alınacağına, rütbe alacağına, yeni bir eve taşınılacağına, zararlı bir alışkanlığın terk edileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada kefeni siyah görmek yaşamının lüks, konforlu ve rahat hale geleceğine, sevilen ve saygı duyulan konumun korunacağına, başarısının ve kazancının önündeki engellerin kalkacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kırmızı siyah görmek hayırlı kapılara ulaşacağına, dertlerin ve endişelerin sona ereceğine, sağlık sorunlarının kısa süre içinde tedavi edileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kolunu siyah görmek kurulmuş olan bir ortaklığın zarar getirdiği fark edildiği anda feshedileceğine ve uğranılan zararı düzeltmek için epey uğraşılacağına, büyük başarılar kazanacağına, günü birlik tatillere çıkacağına işaret etmektedir.

Rüyada köpek siyah görmek sorunlarını ortadan kaldıracağına, yüksek bir makama geleceğine, hayatının iplerini eline alacağına tabir olunur.

Rüyada mavi siyah görmek güzel, iyi ve hayırlı günlere kavuşacağına, içindeki sıkıntının ve ağırlığın ortadan kalkacağına, yaşanan talihsizliklerin ortadan kaldırılacağına, hayatında çok büyük ve güzel değişiklikler olacağına, iş hayatında ya da aile hayatında başı sıkıştığında bir arkadaşının yardımına koşup destek olacağına ve bu sayede aralarındaki arkadaşlığın ya da ahbaplığın daha da güçleneceğine, dostluklar kurduğu için işlerini daha şevkle yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyada mezar taşını siyah görmek hayatında her daim şansın, kısmetin ve bereketin hüküm süreceğine, hakkını kimseye yedirtmeyeceği gibi kimsenin de deyim yerindeyse bir iğnesine dahi tenezzül etmeyeceğine, işten arta kalan zamanının çoğunu evde ailesi ile kendi halinde bir yaşam sürerek geçireceğine delalettir.

Rüyada mezarda siyah görmek harcadığının yerine çok daha fazlasını koymayı başaracağına, sevap işlemekten geri kalmayıp, başka kimselere de yardım edeceğine, günahlarından tövbe etmeye delalettir.

Rüyada ölen kişiyi siyah görmek işe ve aşa kavuşacağına, zenginliğine zenginlik, parasına para, lüksüne de lüks katacağına, her şeyin iyiye doğru gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada ölüyü siyah görmek ticaretten yana arka arkaya kaçırılmayacak fırsatlar elde edeceğine, rızkın kesilmeyeceğine, büyük işlerin ortaya konulacağına inanılmaktadır.

Rüyada örümcek siyah görmek çok iyi kazançlar elde edileceğine, mutluluğunun hayat boyunca süreceğine, helal ekmek yeneceğine, zamanın değerinin bilineceğine ve ona en uygun şekilde yaşanacağına delalettir.

Rüyada parlak siyah görmek ticarette önünün açık olacağına, hedeflerinin, hayallerinin, amaçlarının, istek ve arzularının gerçekleşeceğine, ticaret ehli bir kimse olacağına inanılır.

Rüyada pembe siyah görmek bedenen ve ruhen dinleneceğine, iç dünyasının güzelleşeceğine, gelirini artırmak için giriştiği işlerden istediğinin de üzerinde müspet sonuçlar alacağına, aile hayatında çok mutlu günler göreceğine, önemli bir konuda aile bireylerinin de desteği alınarak kararlar verileceğine, ticaretinin hızlanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada peygamberimizi siyah görmek sıkıntı ve stres yaratan durumların ortadan kalkacağına, işlerinin yolunda gideceğine, insanların sevgisine nail olacağı kadar büyük ve güzel işler yapacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada saç diplerini siyah görmek büyük bir kazanç elde edileceğine, eline geçen büyük fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, insanların takdirini toplayacak hayırlı işler yapmasına, iş hayatında parlak bir döneme girildiğine ve yapacağı tüm çalışmalardan oldukça büyük başarılar kazanacağına işarettir.

Rüyada saçını uzun düz siyah görmek iş hayatında kendi işini kuracağına, sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, umutsuz ruh halinden sıyrılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada saçlarını uzun siyah görmek kaybettiği umutlarına yeniden kavuşacağına, huzurlu bir hayata adım atacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya geleceğine delalettir.

Rüyada sakalı siyah görmek konuşarak sorunlarını çözeceğine, düşkün kimselerin yardımına koşacağına, elde bulunan imkânların artacağına tabir olunur.

Rüyada sevgiliyi siyah görmek bir tanıdığından alacağı destek sayesinde arkadaşlıklarının daha da pekişeceğine, sıkıntılarının ve üzüntülerinin sona ereceğine, bazı kötü düşünceye sahip kimselerle muhabbetinin biteceğine alamettir.

Rüyada sırtını siyah görmek sorunların kısa bir sürede çözüm bulacağına, özellikle kısmetinden yana yüzünün güleceğine, evine daha fazla rızkın cebine de daha büyük miktarlarda gelirin gireceğine alamettir.

Rüyada suratını siyah görmek sıkıntıların sona ereceğine, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına, rahat, konforlu ve de lüks bir hayatı olacağına ve kişinin hiçbir şeyin eksikliğini hissetmeyeceğine, parasının her geçen gün artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tenini siyah görmek çalışmalarının kısa süre içinde büyük kazançlar sağlayacağına, her açıdan şanslı bir döneme gireceğine, isteklerine kavuşma mutluluğuna nail olacağına delalettir.

Rüyada türk bayrağını siyah görmek yaptığı işte büyük bir makama sahip olacağına, bol kazançlı bir iş hayatına sahip olunacağına, uzun bir süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada vücudu siyah görmek hayallerinin, beklentilerinin ve ideallerinin gerçekleşeceğine, düze çıkacağına, şifa bulmanın huzuru ile deyim yerindeyse derin bir oh çekeceğine, işlerin sürekli büyüyeceğine inanılır.

Rüyada yeşil siyah görmek amaçlarına ve hedeflerine ulaşacağına, kendisine hedef olarak koyduğu noktayı çok çalışarak ve azim göstererek kısa zaman içinde geçeceğine, çok büyük bir pişmanlık yaşayıp kırdığı insanlardan özür dileyeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada yılan siyah görmek başka başka yerlere seyahat edeceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını kafasından silip atacağına, İslami olarak Allah korkusu ve inancına uygun şekilde hareket ettiğine ve sabrı ile selamete çıkacağına alamet etmektedir.

Rüyada yumurta sarısını siyah görmek bol kazançlı bir iş hayatına sahip olunacağına, kötüye giden bir işin verilecek parasal destek sayesinde düze çıkartılacağına, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada yumurtayı siyah görmek sağlıklı bir kişi olmak için beslenmesine dikkat edeceğine, tahmin edilenden daha büyük kazançlar elde edileceğine, eğlenceli zamanlar geçireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada yüzün yarısını siyah görmek kısmetli bir kişi olunacağına, hasret kaldıklarına kavuşacağına, hayallerini süsleyen bir kişi ile evleneceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Fatma

Rüyamda ayak topugumu siyah olarak gördüm ayağım kapkara olmuş diyorum