Rüyada Siyah Kömüş Görmek

Rüyada siyah kömüş görmek üzüntülerinin çok kısa zaman içinde mutluluğa dönüşeceğine, çok verimli geçecek bir meslek hayatı olacağına, dünya hayatında gerçekleştirmek istediklerini gerçekleştirme şansına sahip olacağına, sıkıntıların sona ereceğine, eğitim hayatına bırakılan yerden devam edileceğine, hırsı ve çalışkanlığı sayesinde her hayalini gerçekleştireceğine, herkesin saygı duyduğu, tanıdığı ve sevdiği kişi olacağına alamettir.

Rüyanın anlamına göre rüyayı görenin uzun zamandan beri çekilen bir rahatsızlığın kısa bir zaman sonra Allah’ın izni ile şifa bulacağına, başaracağı işlerden çok hayırlı ve huzurlu bir hayata girileceğine ve bir ömür boyu mutlu ve huzurlu olunacağına, rahatının, keyfinin, sağlığının ve ağız tadının hep yerinde olacağına, kendisine rızık ve kazanç getiren kapıların hiç kapanmayacağına, yapılacak çalışmalar ve girilecek projeler ile çok büyük kazançlar elde edileceğine, başarılarının eksilmeyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada siyah kömüş görmek mevcut konforunun devam edeceğine, işiyle ilgili hedeflerinin zamanı geldikçe, inancı, çalışkanlığı, azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde gerçekleşeceğine, kafasının yattığı yakın arkadaşları ile birlikte bazı işler yapılacağına, gönlü ve eli bol oluşu sayesinde sevap işlemekten geri kalmayacağına ve bu sayede hem vicdan azabı çekmeyeceğine, çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşacağına, karşısına çıkan kötü niyetli kimselerin tuzaklarına düşmeyeceğine, her zaman ilkelerinden ve doğru bildiklerinden şaşmadan yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüya tabircisine göre rüyayı gören kimsenin kariyer basamaklarının hızlı bir şekilde çıkılacağına, işlerin yoluna gideceğine, çok güzel ve hayırlı olaylar yaşayacağına, şansının açılacağına, işlerinin yoluna gireceğine, insanlar tarafından çok sevilen ve herkesin tanıdığı bir marka olacağına, el attığı her işte çok büyük başarı kazanacağına, kısmet alacağına yorulur.

Rüyada siyah kömüş görmek amaçlarına nail olacağına ve muradına ereceğine, çok büyük kazançlar elde ettikten sonra uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile evlenerek bir bebek sahibi olacağına, yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım edileceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının çok yakın bir zamanda sona ereceğine, istediği başarıya kavuşacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalara girileceğine inanılır.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibi kişinin çok iyi ve kazançlı projeler ortaya koyacağına, bu çalışmalar ve projeler sayesinde çok üst mevkilere getirileceğine, ağız tadının yerine geleceğine, dertlerin, sıkıntıların ve sorunların kısa süreli de olsa biteceğine, kendisini günahkar ve münafık kılacak şeylerden elini ve nefsini sakınacağına, sorunların içinden süzüleceğine, etkilendiği kişiyi etkilemeyi başarıp, onun gönlünü çalarak, o kişiyle güzel günler geçireceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments