Rüyada Siyah Yılan Görmek

Rüyada siyah yılan görmek herhangi bir suç ile suçlanan kişinin, bu durumdan kurtulacağına, içinden çıkılmaz hallere düşen bir kimseye destek olunacağına, gürültüden ve patırtıdan uzak yaşayacağına, rahat bir dönem yaşanacağına, sahip olunan mal varlıklarına yenilerinin ekleneceğine, kendisinin öbür dünyada rahat etmesi için çeşitli güzel ve sevap defterinin açık kalmasını sağlayacak bazı şeyler yapacağına ve hayırlı ve güzel bir şekilde dualar edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibi kimsenin hasta olanın iyileşeceğine, sevdiği kişiler ile çok daha fazla vakit geçirme şansı yakalayacağına, sorunlarının son bulacağına, sıkıntıların yakın zaman içinde yapılacak hayırlı çalışmalar sayesinde son bulacağına, her konuda gelişme gösterileceğine, ruhsal yönden hafifleyeceğine delalettir.

Rüyada ağaçta siyah yılan görmek atılacak adımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, hayatının kolaylaşacağına, başarılara yeni başarılar katılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada arabada siyah yılan görmek düze çıkacağına, şifa bulmanın huzuru ile deyim yerindeyse derin bir oh çekeceğine, ailesine ve sevdiklerine kavuşmasında önayak olacağına, düştüğü zor durumların üstesinden kolayca geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada ayaklı siyah yılan görmek sabırla aşılan bir süre sonunda aile içinde yeniden huzurlu günlerin yaşanacağına, mal ve mülk sahibi olunacağına, elindeki işi birçok kişiye sevdireceğine alamet eder.

Rüyada bahçede siyah yılan görmek büyük miktarlarda para kazanılacağına, çok büyük ve sorunlu olayların altından çok rahat bir şekilde kalkılacağına, çok büyük mutluluklar ve çok güzel günler göreceklerine, bu sayede sıkıntıya düşülen bir anda her zaman yardıma koşacak ve rüya sahibini savunup koruyacak bir kişi olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada banyoda siyah yılan görmek kişinin başına gelecek olan bir musibetten kurtulup rahatlayacağına, sevdiğinden yana hayır göreceğine, uzun zamandan beri elinde bulunan imkânların daha da artacağına, hayırlı bir kısmetle yollarını birleştireceğine tabir olunur.

Rüyada başkasının elinde siyah yılan görmek belki de hayatının aşkını bulacağına, girdiği bir ortaklık sayesinde işlerini daha da büyüteceğine, okul yada cami gibi hayratlar yaptırılacağına yorulur.

Rüyada boynunda siyah yılan görmek huzurunun, keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, maaşının artacağına ve bir nebze olsun rahat nefes alacağına, sorunlarının sona ererek çok büyük rahatlama ve sevinç yaratacağına delalet etmektedir.

Rüyada boynuzlu siyah yılan görmek işinde ilerleyeceğine, zaman içinde daha hayırlı ve daha güzel bir mevkiye geleceğine, zararlarını alacağı destek sayesinde ortadan kaldıracağına, kısa bir süre sonra kendi işini kuracağına inanılır.

Rüyada camide siyah yılan görmek büyük bir servete kavuşacağına, uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı kısmet ile çok yakın bir zaman içinde evlenip bir bebek sahibi olacağına, inancından ve ibadetinden vazgeçmeyeceğine işaret eder.

Rüyada çiftleşen siyah yılan görmek iş hayatına yeni bir fikirle tekrar girileceğine, rahatsızlık veren bir kişiden uzaklaşılacağına, yıllar önce yaptığı yatırımların bugün beklenmedik şekilde değer kazanacağına, kötü, fesat, dedikoducu ve kem gözlü kimselerden korunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada çıngıraklı siyah yılan görmek kısa süre önce hiç olmadığı kadar başarılı olacağına, zorda kalmış kişilere yardım elini uzatacağına ve ahirette de bu davranışlarının mükafatını alacağına, rahat ve sağlıklı bir döneme gireceğine tabir olunur.

Rüyada çok sayıda siyah yılan görmek büyük projeler ortaya koyan kimse olacağına, bir arabulucu gibi davranarak mevcut gerilmiş ortamı sakinleştireceğine, aile hayatına yakın bir zaman içinde çok büyük bereket ve bolluğun geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada çok siyah yılan görmek kırgınlıkların ve anlaşmazlıkların biteceğine, çok büyük sevgi seline maruz kalınacağına ve ne zaman yardıma ihtiyacı olursa herkesin bir şekilde yardım edeceğine, dara düşülen bir anda çocuklarının ve ailesinin kendisine destek olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada çöreklenmiş siyah yılan görmek iş konusunda sıkılmayacağına, anne baba hayır dualarının alınacağına, çok güzel ve huzurlu günler göreceğine alamet eder.

Rüyada denizde siyah yılan görmek mutluluk verici bir olay yaşanacağına, eğitim hayatına bırakılan yerden devam edileceğine, gittiği yolda muvaffak olacağına rivayet eder.

Rüyada derede siyah yılan görmek kendisini Allah’a yakınlaştıracak hayır işlerine daha çok vakit ve para ayırabilme şansına nail olacağına, manevi olarak hayırlı bir noktaya gelineceğine, maddi olarak büyük kazançlar elde edileceğine, yaşanan hastalıkların, musibetlerin, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına, alacağı bir başarının rüzgârıyla yeni bir işe soyunulacağına alamet eder.

Rüyada dev siyah yılan görmek çok hayırlı fırsatlara sahip olunacağına, yaşamı boyunca haksızlıklarla mücadele etmek için varını yoğunu ortaya koyacağına, yaşamınızın ileriki dönemlerinin çok güzel geçeceğine tabir olunur.

Rüyada duvarda siyah yılan görmek ailenizden veya akrabalarınızdan gelecek mal ve mülke, yakın bir zaman içinde çok başarılı olunacağına, sorunların kısa zaman içinde sona ereceğine delalettir.

Rüyada evcil siyah yılan görmek yeni insanlarla tanışacağına, işlerinde büyük başarılar kazanacağına, kazandığı zaferlerin aile hayatını olumlu şekilde etkileyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada gri siyah yılan görmek elinde bulunan imkânlar sayesinde hiç olmadığı kadar büyük işler çıkartacağına, İslami olarak Allah korkusu ve inancına uygun şekilde hareket ettiğine ve sabrı ile selamete çıkacağına, ortaya koyacağı çalışmalardan eline geçecek kazançlar sayesinde epey rahat edeceğine ve yoluna çıkan bütün engelleri teker teker aşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada hareketsiz siyah yılan görmek tüm yaşamını güzel bir amaca bağlayacağına, bir eğitim ile bağlantılı olarak yurt dışına çıkılacağına, başarıları ile tanınacağına yorulur.

Rüyada havuzda siyah yılan görmek ticaretin açılacağına, esenliği bulacağına, neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada iki siyah yılan görmek bilimden ve bilgiden şaşmayacağına, çok güzel günler görüleceğine, ayrı kaldığı kişiler ile hasret gidereceğine delalet eder.

Rüyada kaçan siyah yılan görmek içine düştüğü zor bir durumu olgunca kabul edeceğine, büyük bir başarı kazanarak maddi ve manevi olarak çok büyük bir rahatlığa ereceğine, beklenmedik bir anda gelecek bir miras haberi ile çok mutlu olunacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kafası kopmuş siyah yılan görmek atılan adımların daha sağlam ve daha özgüvenli atılması ile başarıya ulaşılacağına, herkesin bir işten ötürü çok büyük bir şaşkınlık yaşayacağına, uğursuz, arsız ve yüzsüz kişilerle muhattap olunmayacağına rivayet eder.

Rüyada kafasız siyah yılan görmek alınan hayırlı ve güzel başarılar sayesinde çok iyi ve hayırlı bir noktaya gelineceğine, kısa vadede elde edilen karın çok daha fazlasının uzun vadede elde edileceğine, kazancının hiç azalmayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada kahverengi siyah yılan görmek ferahlık ve aydınlık dolu günlere ulaşılacağına, sağlığının yerine geleceğine, bozulan işlerin tekrar yoluna gireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada kanatlı siyah yılan görmek maddi olarak çok iyi kazanç sağlayacağı bir işe gireceğine, işlerin rast gideceğine, dünya mallarının ve lezzetlerinin çoğunluğu ile nasipleneceğine delalet etmektedir.

Rüyada kapıda siyah yılan görmek hafiflemiş ve mutlu hissedeceğine, mutlu ve huzurlu bir birlikteliğe adım atılacağına, bazı kişilerin araya girmesi ya da destek olmasıyla bazı olumsuz durumların üstesinden gelineceğine delalet etmektedir.

Rüyada kırmızı siyah yılan görmek kendisini mutsuz eden, heyecanını azaltan, umutlarını kıran ve yaşama karşı isteksiz yapan problemlerinden kurtulmasını bileceğine, bir sponsor bulunması ile çok istenen bir projenin hayata geçirileceğine, beğendiklerini kolaylıkla alabileceğine rivayet eder.

Rüyada kıvrılmış siyah yılan görmek eninde sonunda istediği hayata kavuşacağına, elinden gelenleri ortaya koyarak zorluk çekmeden sorunlardan kurtulacağına, yeteneklerini çok daha göze çarpacak şekilde ortaya koyma fırsatı bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada kobra siyah yılan görmek gerçekleştireceği çalışmalar ve ortaya koyacağı işler sayesinde çok dikkat çekeceğine, kendisini üzen ve kıran kişiler ile yollarını en kısa zaman içinde ayıracağına, hayatının ve geçiminin daha kolay hale geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada kocaman siyah yılan görmek yeni mülkler satın alacağına, mutluluk, sevinç ve neşe verecek müjdeli bir haberin geleceğine, önüne pek çok imkan sunulacağına alamet etmektedir.

Rüyada konuşan siyah yılan görmek atılan adımlar ile yüzü güldürecek haberler alınacağına, keyifli, eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına, büyük bir gruba liderlik edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada koynunda siyah yılan görmek işlerinin rast gideceğine, hayatının kolaylaşacağına, sahip olduğu mal varlığını başkalarına yardım etmekte ve Allah yolunda harcamaktan çekinmeyeceğine, huzura kavuşacağına inanılmaktadır.

Rüyada kurumuş siyah yılan görmek sakinlik ve huzur içinde geçen yaşantısının etrafındakileri kendisine imrendireceğine, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine, zenginliğe kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada kuyuda siyah yılan görmek düşmanlık yapanların kendi dertlerine düşeceğine, büyük bir zenginliğe ve saygınlığa kavuşacağına, psikolojik olarak toparlanacağına delalet etmektedir.

Rüyada mat siyah yılan görmek kötü ve sorunlu bir dönemin geçeceğine ve huzura erileceğine, manevi olarak iyi bir psikolojiye gelineceğine, yapacağı bir ortaklıktan çok büyük kazançlar elde edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada mezarda siyah yılan görmek bekar kişilerin kendisine yüz çeviren ve duygusal olarak bağ hissettiği bir kişinin peşinden koşarak onu elde etmek için uğraşacağına ve onunla mutlu olacağına, lüksünün ve sağlığının baki olacağına, hayatında müjdeli ve sürpriz gelişmeler meydana geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada mezarlıkta siyah yılan görmek oluşan zararları telafi etmek için yeni ve çok daha büyük işlere gireceğine, dengeli ve yeterli beslendiği ve temizliğine dikkat ettiği için herhangi sağlık sorunu yaşamayacağına, çok huzurlu ve çok mutlu bir halde olduğuna, bundan sonra başına gelebilecek hiçbir olaydan ötürü isyan etmeyeceğine işaret eder.

Rüyada mutfakta siyah yılan görmek sorunlarla baş edebilmeyi öğrendiği için artık çok daha hafif olacağına, kazançlı bir işe girileceğine, toplumdaki statüsünün yükseleceğine yorulmaktadır.

Rüyada namaz kılarken siyah yılan görmek kısmetlerin günden güne artacağına, başarılarının herkes tarafından konuşulur duruma gelmesine vesile olacak işler yapacağına, elde edeceği zaferler ve üstün başarılarla adından söz ettirmeyi ve şöhreti yakalamayı başaracağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada oda dolusu siyah yılan görmek eşler arasındaki sorunların çözüme kavuşacağına, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, dargınların ve kırgınların barışacağına, kötülerin uzaklaştırılacağına, kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada ölmüş siyah yılan görmek sıkıntılarından ve üzüntülerinden kısa bir zaman içinde kurtulacağına, işten eve bir hayat yaşayacağına, aldığı kararlardan ve attığı adımlardan yana yüzünün güleceğine inanılır.

Rüyada ölü siyah yılan görmek hasret ve özlem gidereceğine, alınacak kararları en iyi ve dikkatli şekilde hayata geçireceğine, yoklukları ve hastalıkları unutacağına delalet eder.

Rüyada ormanda siyah yılan görmek insanları sakinleştireceğine, kısmetlerinin bol olacağına, bol rızık sahibi olunacağına inanılır.

Rüyada oyuncak siyah yılan görmek yakın bir akrabanın desteğinin alınacağına ve kaybedilen işe ve kariyere tekrar kavuşmak için büyük bir çaba gösterileceğine, hak yolundan ayrılmayacağına, sevilen kişiler sayesinde işte daha üst noktalara çıkılacağına tabir olunur.

Rüyada parlak siyah yılan görmek değer verdiği bir kişiyle durumun düzeltilmesi sayesinde aradaki sıkıntıların çözüm bulacağına, ilerleyen zamanlarda çok iyi işlere imza atılacağına, endişe duyduğu olaylardan ve durumlardan kurtulup feraha çıkacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada pembe siyah yılan görmek atılan adımlar sayesinde çok iyi yerlere gelineceğine, çok daha rahat bir hayata kavuşup daha güzel ve sağlıklı bir eve çıkacağına, kısa süre içinde büyük maddi gelir elde edeceğine, hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada sarılı siyahlı yılan görmek gösterişli halinin hemen fark edileceğine, çok rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine, başarısının arttıkça doğru orantılı olarak getiri sağlayacağına alamettir.

Rüyada silah siyah yılan görmek sergilediği başarılı işler sayesinde insanlardan takdir alacağına, yapılan şeylerin karşılığının fazlası ile alınacağına, manevi olarak güç kazanacağı olaylar yaşayacağına, güleceğine yorulur.

Rüyada sırtında siyah yılan görmek herkesin çok sevdiği ve beğendiği biri olacağına, illet hastalıklara tutulmayacağına, hayallerinin ve isteklerinin gerçekleşeceğine, sevdiği bir kişinin insanlara karşı sevindirici şeyler yapacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sofrada siyah yılan görmek hain planlar yapan bir kimseyi alt edeceğine, iş hayatında da aksiliklerden yılmayarak gücünü son aşamasına kadar kullanarak ne denli yetenekli ve cesur biri olduğunu gösterme fırsatı yakalayacağına, ticaretinin her geçen gün gelişip, ilerleyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada suda siyah yılan görmek çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacağına, ayrı kaldıklarına kavuşacağına, herkesin kendi yaşadığı hayata özeneceğine delalet eder.

Rüyada suda yüzen siyah yılan görmek iş hayatında yaşanan rekabetlerden büyük başarılar ile çıkılacağına, ferahlığa çıkılacağına, eşini mutlu etmek için her türlü fedakarlığı göstereceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada sürekli siyah yılan görmek arkadaşlar arasında birbirlerinin sıkıntılarına koşulacağına, kendisini yeniden doğmuş gibi hissedeceğine ve büyük bir mutluluk ve sevinç yaşayacağına, hastalıkların kişiye uzak duracağına alamettir.

Rüyada sürünen siyah yılan görmek çok kişiye akıl hocalığı edeceğine, işinde büyük başarılar alacağına, kısmetlerinin açılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada tarlada siyah yılan görmek Allah’ın yardımı ve izni ile çok güzel işlere gireceğine, azmi ve sabrı sayesinde içine düştüğü maddi ve manevi zararları telafi edeceğine, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada tavanda siyah yılan görmek yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak olan bir fırsatı değerlendirerek kariyerinde büyük bir sıçrama yapacağına, gamdan, kederden, üzüntüden ve gözyaşından uzak duracağına, haram ile helali ayıran bir bakış açısıyla hareket edileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada toprakta siyah yılan görmek evindeki verimin, işindeki bereketin de çoğalacağına, yeni girişimlerde bulunacağına, hayatının kolaylık, güzellik, huzur, bolluk ve bereket içinde geçeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada turuncu siyah yılan görmek son zamanlarda karşılaştığı bir soruna çözüm bulacağına, erkek çocuğa sahip olacağına, hayallere kısa zaman içinde kavuşulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tuvalette siyah yılan görmek sağlığının bozulmayacağına, çok daha iyi şartlar içinde yaşayacağına, yakın bir zaman içinde kurduğu işte çok büyük kazançlar elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tüylü siyah yılan görmek hatasını görmesine yardımcı olan ebeveynleri sayesinde gelecekteki hayatında rahat edeceğine, zahmetli çalışmaların başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine, yeni yetişen insanlara örnek olarak gösterileceğine ve her yaptığı işte bir yenilik yaratacağına inanılmaktadır.

Rüyada uçan siyah yılan görmek mal, mülk sahibi olacağına, insanlar arasında çok saygın bir kişi olacağına, uzun yıllardan beri gerçekleştirmeyi düşündüğü hayallerine kavuşacağına delalettir.

Rüyada ufak siyah yılan görmek çok rahat ve başarılı bir iş hayatına sahip olacağına, sevdiğinden sürekli yardım görüp, iyi anlaşacağına, hayatın kendisine geçim sıkıntısından kurtulmasını sağlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada uyuyan siyah yılan görmek kazançlı bir çalışmaya ortak olunacağına, büyük atılımlarda bulunacağına, ters giden işlerin normale döneceğine, uğranılan zararların telafi edileceğine, çok uzun bir zamandan beri beklenen hayırlı haberlerin en sonunda geleceğine, çok daha hayırlı ve güzel bir iş hayatına sahip olunacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada uzaktan siyah yılan görmek zaman kaybına sebep olan bir uğraşın terk edileceğine, en yakın arkadaşıyla kardeşten daha yakın olacağına, büyüyeceğine, ilerleyeceğine, büyük paralar kazanacağına delalettir.

Rüyada üzerinde siyah yılan görmek işyerinde yükselme yolu açık olan mevkilere terfi edileceğine, kendisine yardımcı olan herkese teşekkür edileceğine, şansının ve bahtının kendisinden yana gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada yarım siyah yılan görmek sağlığının yerine geleceğine, kişinin ihtiyacı olan çarelere, çözümlere ve şifaya kavuşacağına, içinde kalan hayallerini gerçekleştirme fırsatı bulacağına, ayrı düşülen bir kişi ile bir araya gelineceğine alamet etmektedir.

Rüyada yatakta siyah yılan görmek çok sorunlu bir işin bir kişi vasıtası ile üstesinden geleceğine, yapılan yardımların ardından bol hayır duası alınacağına, zengin olacağı ve istediği gibi yaşayacağı bir döneme gireceğine işaret eder.

Rüyada yerde siyah yılan görmek bazı kişiler sayesinde yeni bir çevreye gireceğine, Allah’ın kendisini kötülüklerden her zaman koruyacağına ve dualarını kabul edeceğine, yarınları için isabetli kararlar alacağına yorulur.

Rüyada yeşilli siyahlı yılan görmek rızkındaki artış sayesinde evini daha iyi geçindireceğine, muradını alacağına, dışarıda yemek yemeye ve eğlenmeye fırsat bulacağına ve böylece hayatın kendisi için çok daha keyifli hale geleceğine alamet etmektedir.

Rüyada yolda siyah yılan görmek çok bereketli ve bolluk içinde hayat bir yaşayacağına, maddi ve manevi olarak hayırlı adımlar atacağına, yeni işlere girip daha büyük kazançlara sahip olmak için kendi işini kuracağına yorulmaktadır.

Rüyada zararsız siyah yılan görmek sevdikleri ile bir araya geleceğine, özlem gidereceğine ve çevresinin kalabalık olacağı günler yaşayacağına, evliliğinde çok mutlu olacağına, ruhsal ve parasal olarak çok rahat ettirecek bir karar verileceğine yorumlanır.

Rüyada zayıf siyah yılan görmek sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda kurtulacağına, başarılarının ve mutluluğunun sürekli olacağına, önemli işlerin insanı durumuna geleceğine, hayır işleri yaparak hem insanlara hem diğer canlılara yardımcı olunacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada zehirli siyah yılan görmek sağlığının bozulmayacağına, hayata karşı bakışının olumlu yönde değişeceğine, erkekler için pek çok kadını etkileyen çapkın biri olarak anılacağına işaret etmektedir.

Rüyada zehirsiz siyah yılan görmek her istediği şeyin gerçekleşeceğine, huzurunun ve mutluluğunun baki kalacağına, adının yaptığı iş sayesinde daha çok insan tarafından bilinir olacağına yorulmaktadır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
15 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Zeynep

Merhaba rüyamda babaannemin evinin arkasında küçük tahtadan yapılmış baraka önünde üstü siyah altı beyaz çok uzun kalın olmayan bir yılan görüyorum ve anneme haber veriyorum annemle birlikte ince bir odun parçasıyla yılanı alıyoruz yılan çok hareket etmiyor. Evin ön tarafına geliyoruz gayet güzel akan bir derenin içine bırakıyoruz Gerçekte evin önündeki dere kuru su akmıyor.Yılanı öldürmeyelim diyorum ve yılan suyun içinde gözden kayboluyor lütfen yorumlar mısınız

Yasemin

Esselamu aleyküm ruyamda koyumuze gidiyoduk piknik yapmak için herkesj cagirdik amcalarimizi halalarimizi benim sinif arkadaslarimi nisanlimi herkes vardi piknikte kendj evimize girdigimde kirmizi desenli siyah bi yilan gordum babami cagirdim babam geldi dedi ben demin öldürdüm bunlari yine mi gelmis dedi yilani ikiye bolerek oldurmus ama bolundugu yerden tekrar canlanmis iki. Yilan olmus yani ve ayri ayri bikac tane yilan daha gordum ayni sekilde cok korktum suan nişan arefesindeyiz onla alakali mi bilemedim gercekten ruyami yorumlarsaniz cok memnun olurum teşekkür ediyorum smdiden

Gamze

Merhaba ben orta boy, orta kalınlıkta siyah yılan gördüm apartman duvarından yukarıya doğru sürünerek çıkmaya çalışıyordu. Daha sonra aşağıya süründü ve gitti ne anlam ifade etmektedir ?

Kıymet

Merhaba eşim rüyasında başka bir evdeymisik orda tavanda ki delikten siyah yılan aşağıya iniyor. Esimde onlari inmesin diye sopayla vuruyor ama bazıları yerdeymis catidan inen çok yilan varmış. Eşim ben burda kalmam gidelim diyormuş. Yorumlarsanız sevinirim iyi günler

Admin

Merhabalar, Rüyamda odamda otururken kapısının önünde siyah bir yılan gördüm daha sonrasında korkup dışarı çıkmak istedim ve o sırada odamda paslarlak birtane daha siyah yılan vardı. Koşarak telefonumu alip dışarı çıktım ve evin dış kapısını kapatırken parlak olan yılanin kuyruğu kapının dışarida (bana doğru) kaldığı için koptu. Annemlerin içeride uyuduğunu bildiğim için hemen onları arayıp odanızdan çıkmayın diyecektim ve onları aradım telefona sevgilim çıktı.Aslında annemlerin odası onunmuş ta

Sedat Doğan

İyi günler.
Rüyada kendi halinde yerde giderken öbür tarafa doğru yönelen, yani benimle uğraşmayan ince siyah yılan ne demektir ?
Şimdiden teşekkürler.

Sedat Doğan

Teşekkürler

Sdemir

Hayır olsun inşallah evin içinde bir tane kocaman uzun simsiyah bir yılan büyük küçük yavru siyah yılanlar geziyordu kızımı alıp evden kaçtım komşuma gittim yan komşuma nedir manası hayrolsun inşallah