Rüyada Siyah Yüzük Takmak

Rüyada siyah yüzük takmak zor olduğu söylenen bir çalışmanın keyifli bir hal alacağına, sıkıntıların son bulacağına, sevilen ve değer verilen kişiler ile çok büyük bir ortaklığa girileceğine, önemli bir lider haline geleceğine, bolluk ve bereket dolu günler görüleceğine ve çok mutlu ve huzurlu olacağına, yapacağı kazançlar sayesinde çok büyük ve zor işlerin üstesinde kolayca gelineceğine, aile hayatında çok iyi ve hayırlı olaylar ile karşılaşılacağına yorulmaktadır.

Rüya yorumu sözlüğüne göre getirisi iyi olan bir işe girileceğine ve zengin olunacağına, kazancının yerine geleceğine ve zararının da yavaş yavaş kapanacağına, karşılaşılan bazı aksiliklerin kısa sürede aşılacağına, girdiği her işte büyük adımlar atacağına, dostları ile dayanışma içinde olacağına, ortakları ile karşılıklı olarak kadir kıymet bileceklerine, düşmana karşı fikir ve güç birliği yapacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada erkeğin siyah yüzük takması geleceğinin gerçekten de kısmetlerle dolacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine, muradına ereceğine, haberini alacağı güzel bir olay ile sevineceğine, mali anlamdaki sorunlarını aşacağına, dert ettiği şeyleri teker teker çözüme ulaştıracağına alamettir.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin hasta kişilerin eskisi gibi sıhhatlerinin iyi olacağına, akrabalarından ve komşularından destek bekleyeceğine ve onların sayesinde durumunu düzelteceğine, kötü günlerinin, sıkıntılarının, sorunlarının ve problemlerinin son bulacağına, başarının adım adım yaklaşacağına, sorunlu bir işin tıkır tıkır işler hale getirileceğine, ailesi ile çok büyük bir bağ kuracağına delalet etmektedir.

Rüyada parmağına siyah yüzük takmak iç sıkıntınızın azalacağına, ismini gelecek nesillerin de bileceği şekilde şöhretli bir duruma taşıyacak işler yapacağına, bundan sonraki yaşamında hiçbir şeye aldırış etmeden, sadece keyif alacağı şekilde yaşayacağına, büyük zararlardan kurtulacağına, çok büyük ve kazançlı işlere girileceğine, araba alınacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya lugatına göre kötü günlerin etkisinden kurtulacağına, hayırlı bir birlikteliğe yelken açılacağına, planlarının istediği yönde ilerleyeceğine, hayırlı biri ile mutlu bir evlilik yapacağına, her zaman yepyeni fırsatlar ile karşılaşılacağına, sevdiği kişiler ile birlikte daha iyi işlere imza atacaklarına ve işlerinin rakiplerini kıskandıracak kadar iyi bir şekilde ilerleyeceğine işarettir.

İnsan emeğini takdir etmek için Paylaş

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Hendese

Merhaba rüyamda son model bir buzdolabı getirdiler kamerası vs. Her şeyi içinde olan, beni denetleyecekmiş müfettiş gibi. Bunu getiren adam da denetmendi ve bana evlilik teklifinde bulundu. Parmaklarımda siyah oje vardı ve yüzükte siyah taşlı garip bir şeydi. Bende kabul ettim teklifi ama Çok garip bir rüyaydı yorumlarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ediyorum