Rüyada Soba Silmek

Rüyada soba silmek uzun yıllar hiçbir sağlık problemi yaşamayacağına, zenginlik getirecek adımlar atılacağına, nazardan korunarak daha huzurlu hissedileceğine, sevdiklerinin sağlığının iyi olacağına, büyük bir karar alarak, geleceği için isabetli bir şey yapmış olacağına, kendisine olan güveninin artacağına tabir olunur.

Rüyanın açıklamasına göre rüya sahibi kimsenin duruma göre davranacağına ve olayların gidişatını iyi yorumlayacağına, amaçlarının ve hedeflerinin gerçekleşeceğine, şansının artacağına, üzüntülerin yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına, sağlığının ve rahatının ömür boyu süreceğine, huzurunun ve sağlığının yerinde olacağına, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada soba silmek içine düştüğü zor durumu kendi imkânları ile düzeltmeye çalışacağına, attığı her adım ile adından daha çok söz ettireceğine, deyim yerindeyse kabına sığmaz olacağına, kendisini kötü bir duruma düşürebilecek bir kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına, ailesini korumak amacıyla çeşitli kararlar vereceğine, düştüğü zor durumlardan Allah’ın yardımı ile kurtulacağına, kendisini çok daha iyi yerlere getirecek bir yola gireceğine alamettir.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı görenin variyet sahibi olacağına, moralinin yerine geleceğine, her şeyin güllük gülistanlık hale geleceğine, maddi açıdan çok iyi bir seviyeye gelineceğine, işinin gücünün rast gideceğine, geleceğinin güzel olacağına alamet eder.

Rüyada soba silmek yeni bir işe geçiş yapılacağına, alınan mutlu bir kararın aile büyükleri ile ve yakın çevre ile paylaşılacağına ve onlara ilan edileceğine, aile içinde huzurlu ve sakin bir ortamın olacağına, hayattan daha zevk alacağına, işle ilgili bazı çalışmalar için toplantılar yapılacağına, uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına yorumlanır.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin aynı hatayı ikinci kez tekrarlamayacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, yokluk ve işsizlik içinde geçen zamanların unutulacağına, hem evini daha iyi geçindireceğine, hem de yeni mülkler satın alacağına, aile bireyleri ile yapılan bir ortaklıkla birlikte iş hayatına adım atılacağına, hayırlı fırsatlarla ve kısmetlerle karşılaşacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments