Rüyada Sokak Arası Görmek

Rüyada sokak arası görmek mal mülk sahibi olunacağına, iş dünyasında büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına, hayırlı işlere girileceğine, işlerde büyük kazançlar elde edileceğine, ağız tadının bozulmayacağına ve yaşamının da kolaylıklarla geçeceğine, rahata ereceğine delalet eder.

Rüya tabirine göre rüya sahibi kişinin el attığı bütün işlerde başarıya ulaşacağına, sevdikleri ile bir araya geleceğine, özlem gidereceğine ve çevresinin kalabalık olacağı günler yaşayacağına, çok dikkat çekeceğine, hayat kalitesinin yükseleceğine, güzel günlerin yakında olduğuna, kıskanılacak projelere imza atılacağına, çok büyük ve hayırlı gelişmelerin ortaya çıkacağına ve ileride yaşanacak çok daha kötü olayların önüne geçerek çok daha zorlaşmasını engelleyeceğine yorulur.

Rüyada sokak arası görmek hayal ettiği ancak bir türlü gidemediği tatile çıkacağına, bütünlük ve dayanışma içinde olacağına, aydınlık bir geleceği doğru adım atılacağına, insanlar arasında sevilen, sayılan ve sözü geçen bir kişi olunacağına, mali olarak çok güçlü hale geleceğine, hayır getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir işe girileceğine, parasal olarak iyi bir kazanç elde edileceğine, tüm sıkıntıların arasında rahat bir nefes aldıracak bir haber alınacağına yorulur.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüya sahibinin başarıya ve zafere doymayacağına, kişi için hayatının en parlak döneminin geleceğine, sıkıntıların bitip ferahlığa çıkılacağına, hayırlı günlerin geleceğine, Allah’ın kendisine istediği kadar evlat nasip edeceğine, işinin yoluna gireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada sokak arası görmek elini attığı her işte çok güzel başarılar kazanacağına, güzel işler yapacağına, şanslı ve kısmetli bir döneme gireceğine, bekar ise isteklerinin gerçekleşeceğine, işyerindeki uzman kişilerin bilgilerinden faydalanmak için savaşacağına, çevresindeki bir kişiden ihanet göreceğine tabir olunur.

Rüyanın manasına göre rüya sahibinin yüksek makamlara geleceğine, ara sıra iş hayatında yaşanan problemleri ortadan kaldıracağına, bundan sonra karşısına çıkabilecek durumlar için daha dikkatli olacağına, rahata erip, bolluk ve berekete kavuşarak zenginleşeceğine, güzel fırsatların ele geçirileceğine, kazancının yerinde olacağına delalet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments