Rüyada Sonuç Beklemek

Rüyada sonuç beklemek eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde kullanacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, evlat sahibi olunacağına, yaşamın kolaylaşacağına, sayılan ve takdir edilen bir kişi olacağına, yeni kararlar alarak yaşamına yeni bir yön vereceğine, yeteneklerini geliştirmenin yollarını bulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabiri üstadına göre rüya sahibinin tatlı dili sayesinde muhabbetinin hiç eksilmeyeceğine, sıkıntılarını kısa bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, diğer insanların dileklerini gerçekleştirmek için yardım edeceğine, işlerin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, iş dünyasında yeni kapılar açılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada hastanede sonuç beklemek kendisini kıskanan kişilerden birinin kötülük yapmak için attığı bir adımı kazançlı bir fırsata çevireceğine, dost ve akrabaya çok güzel fırsatlar yaratacak çalışmalar gerçekleştirileceğine, karşısına çıkan deneyimli ve başarılı kişiler ile ortaklıklar kuracağına, sıkıntıların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, hasret kaldıklarına kavuşacağına, gönül bağı kurulmuş olan bir kişi ile evlilik yolunda bazı kararlar alınacağına rivayet eder.

Rüya yorumları kitabına göre sorumlulukların yerine getirileceğine, sakin ve sessiz bir hayat süreceğine, sıkıntısı ve derdi olan herkese destek olacağına, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine ve hiç beklenmeyen bir anda çok daha iyi işler gerçekleştirmek için gereken bir şeye sahip olunacağına, bekarlar için mutlu bir karşılaşmaya, işlerle ilgili olarak bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına yorulur.

Rüyada mahkeme sonucu beklemek gönül hoşluğu ve hafifliği içinde bir hayat geçireceğine, hayır işleri ile uğraşılacağına, evinden bereketin hiç eksik olmayacağına, asla harama bulaşmayacağına, ahlakından vazgeçmeyeceğine, getirisi iyi olan bir işe girileceğine ve zengin olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabirine göre rüyayı gören kişinin her zaman incelikli davranışlar sergileyeceğine, ferahlığa çıkılacağına, yeni bir işe ve yeni bir hayata geçeceğine, ününün ve başarılarının ülke dışına çıkarak kişiye çok büyük bir övgü getireceğine, hayatı ile ilgili büyük sorunlarla karşılaşmayacağına, şans ve kısmet kapılarının önünde sonuna kadar açılacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sınav sonucunu beklemek geçim derdinin ömrünün sonuna kadar biteceğine, hastalıktan veya sıkıntıdan sevapları sayesinde kurtulacağına, kazancı arttırmak için bazı kararlar alınacağına, ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin sona ereceğine, beklentilerin gerçekleşeceğine, arzuların yerine geleceğine, kişinin gönlünden geçenlerin gerçeğe dönüşeceğine ve tüm dileklerin ve duaların kabul olacağına, hayallerin ve duaların kabul, günahların da affolacağına, emrinde pek çok kişinin olacağına inanılır.

Rüya tabirleri sözlüğüne göre rüya sahibi kişinin aranın bozuk olduğu bir arkadaşla oturulup konuşulacağına, rızkın genişleyeceğine, çok büyük atılımlar yapacağına ve bu atılımlar sayesinde iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, daha fazla kazanç ve daha fazla rızık elde edeceğine, hayatı içinde kendisine zarar veren her şeyden en yakın zamanda kurtulacağına, işlerin büyük başarılar getireceğine inanılmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ayetullah

Beraber okuldaydik ders yapıyorduk öğretmen gelip kalemlere baktı bana kızdı dedi niye kalemin yok kalemimde vardı uclu kalemdi o arada sen gördün dedin sana niye kiziyo gel yanıma sana kalem vereyim dedin bnde dedimki tahta kalem istiyo öğretmen bu sefer seninkide ucluydu tahta kalem değildi dedim bişey olmaz üzülme sen alırız bı tane