Rüyada Su Açmak

Rüyada su açmak hayatının olumlu yönde ilerleyeceğine, güç ve kudret kazanacağına, tükenmez bir rızık elde edeceğine ve bu sayede rahat bir yaşam süreceğine, geçmişte yapılmış olan hataların telafi edileceğine, çalışmasından arta kalan zamanda, eğlenceli mekânlara gideceğine, uğradığı haksızlığın özürle düzeltileceğine delalet etmektedir.

Rüyanın tabirine göre rüyayı gören kimsenin aile hayatında ters giden şeylerin düzeleceğine, evliliğinde çok mutlu olacağına, kendisine büyük kar getirecek işler yapacağına, aile içinde huzur ve mutluluğun her daim süreceğine, işleri bozmak isteyenlere üstünlük sağlanacağına, sevdiği bir kişi ile güzel ve hayırlı bir evliliğe adım atacağına işaret eder.

Rüyada çeşme suyunu açmak mevcut koşulları gözden geçirerek en kısa zamanda rahata erişmek için gerekli adımların atılacağına, üzüntülerin mutluluğa dönüşeceğine, işlerini yoluna koymayı başaracağına, makam, söz ve yetki sahibi olacağına, yapacağı bazı girişimler sayesinde kötüye giden maddi ve ailevi durumunu düzelteceğine, çocukluktan beri hayali kurulan ve her zaman çok istenen şeylere ulaşılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine yorulur.

Rüyanın tabirine göre rüyayı görenin her zaman aranan ve sorun çözümünde etkin biri olarak düşünülen biri haline geleceğine, hayatının hep aynı düzende devam edeceğine, uzun zamandan beri hayali kurulan ve çok kazanç getirecek olan bir projenin tamamlanarak feraha çıkılacağına, bankadaki hesabının büyüyeceğine, kazançlı kapıların açılacağına, yaşamındaki kolaylığın her daim kalıcı olacağına, işlerinin hep yolunda gideceğine işarettir.

Rüyada kapalı suyu açmak sevdiği kişilerin vereceği destekle çok hayırlı kazançlar elde edeceğine, son zamanlarda ortak olarak girdiği bir işte yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, herkesin kıskanarak bakacağı işlere imza atacağına, sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, eline geçen imkânlar sayesinde çok istediği şeylere yakın zaman içinde kavuşacağına ve uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, hayırlı ve dürüst bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine, insanlar tarafından el üstünde tutulacağına inanılır.

Rüyanın manasına göre rüya sahibinin işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hale geleceğine, hayırlı kişiler ile irtibat kurulacağına, her adımda daha başarılı bir kişi olup çok hızlı bir şekilde yükselişe geçeceğine, aile hayatında yaşanan üzüntülerin ve tartışmaların son bulacağına, kendisi için ayrı bir yeri olan birisinin sorunlarından ve dertlerinden kurtulmasına yardımcı olacağına, kendisine katkılarda bulunacak, bilgili ve görgülü kişilerle ahbaplık kuracağına inanılır.

Rüyada musluk suyunu açmak sıkıntılı durumların üstesinden gelineceğine, nimetin çoğalacağına, sevdikleri ile arasına nifak ve ayrılık girmeyeceğine, çok yakın bir zaman içinde yeni bir işe girme konusunda bazı adımlar atılacağına, kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım eden birisine bir sürpriz yapılacağına, yaşanan üzüntülerin mutluluğa döneceğine delalet ettiğine inanılır.

Yorumcuya göre rüya sahibi kimsenin işinin gücünün rast gideceğine, iyi noktalara ulaşacağına, kısa sürede evlat sahibi olacağına, kenara para atıp birikim yapmaya çalışacağına, günahtan uzak durmak konusunda dirayet göstererek, daha iyi bir Müslüman olmak yolunda ilerleme kaydedeceğine, yeni bir arkadaşlık kurulacağına delalet eder.

Rüyada orucu suyla açmak başı sıkıştığında çevresinde pek çok insan göreceği için mutluluk duyacağına, sorunlardan, borçlardan, hastalıklardan ve kederlerden de uzak olacağına, kazancının artması ile malının ve rızkının da çoğalacağına, işlerinin iyi gideceğine, borca düşmüş bir ahbaba yardım edeceğine, gerçekleştireceği projeler sayesinde şansının açılacağına, sevdiği kişiler ile çok güzel günler geçireceğine inanılır.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre ticaretin düzene gireceğine ve kazançlı şekilde ilerleyeceğine, gelişiminin hız kazanacağına, hayallerinin, amaçlarının, istek ve arzularının gerçekleşeceğine, insanlar arasında çok büyük saygı göreceğine, eşler arasındaki aşkın ve sevginin günden güne artacağına, ruhunun tüm kötülüklerden arınacağına, yaşanan olumsuzlukların tersine etki göstererek kişiyi güçlükler karşısında daha dirayetli biri haline getireceğine delalet eder.

Rüyada tıkanmış suyu açmak sorunların yakında son bulacağına, iş hayatı ile ilgili olarak atılan adımların başka kişilerin dikkatini çekeceğine, yapılan işte usta konumuna çıkılacağına, rahat bir hayata sahip olunacağına, kırgınlıkların geçeceğine, sevdiği kişilerin darda ve zorda kaldıklarını hiç görmeyeceğine, dertlerin biteceğine, daima afiyette kalacağına, hayırlı insanlar ile tanışılacağına yorulmaktadır.

Rüya alimine göre rüyayı gören kimsenin işlerin yoluna gireceğine, girilen bir yarışmadan para kazanılacağına, çok büyük ve hayırlı bir karar alınacağına, malının ve parasının artacağına, arkasından dua edenlerin çoğalacağına, sevinçli haberlerin ve büyük başarıların yakında daha da artacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments