Rüyada Su Alıp İçmek

Rüyada su alıp içmek ailesini kötülüklerden uzak tutacağına, kazancın ortaya konacak olan projeler sayesinde artacağına, çok uzaktaki bir kişiden yaptığı iş ile ilgili olarak çok sevindirici ve çok büyük başarılar kazandıracak haberler alacağına, yoluna çıkan bütün engelleri teker teker aşacağına, ailesinin kişiye iş alanında her zaman destek vereceğine, kendini çok iyi ve mutlu hissedeceğine rivayet eder.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin kötü bir durum ardından çabuk toparlanacağına, her zorluğu kolaylıkla yenebileceğine, şansının hep açık olacağına, parasal bir konuda verilen bir sözün yerine getirileceğine, emeklerinin karşılıksız kalmayacağına, yaşayacağı eğlenceli, zevkli ve keyifli günlerin sayısının artacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada başkasından su alıp içmek sevdiği kişiler ile birlikte çok mutlu ve huzurlu bir şekilde yaşayacağına, gönlünce bir hayata kavuşacağına, uzun zamandan beri devam eden sıkıntıların sona erdirileceğine, sevdiği ve değer verdiği insanlardan birisi sayesinde çok büyük bir yardım göreceğine, hedeflerine yakınlaşmak için girişimde bulunacağına, ruhsal huzuruna kavuşmuş olan kişinin keyfini bozacak gelişmelere kulak asmayacağına delalet etmektedir.

Rüya yorumları kitabına göre şansının açılacağına, adını ve markasını daha geniş bir alanda duyuracağına, işlerinin yoluna gireceğine ve önceden kalan ve ödenemeyen borçlarını kapatacağına, aile içinde huzur ve mutluluğun her daim süreceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve sıkıntılarını ve sorunlarını yakın bir zamanda atlatacağına, keyfinin ve rahatının yerine geleceğine, hayatının kolaylaşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada marketten su alıp içmek çok büyük sorumluluk alması sayesinde çok kazanç ve menfaat elde edeceğine, tövbe edip daha düzgün ve iyi bir hayat yaşanacağına, işten kaçmayacağına ve alnının teriyle kazancını elde edeceğine, bir iş için sermayesinin harcandığına değeceğine, kazancının ve canın güvence altında olacağına, yaşanan tartışmaların sona ereceğine alamet ettiğine inanılır.

Tabirciye göre rüyayı gören kişinin sevdiği bazı kişileri yeni gireceği işe birlikte girme konusunda ikna edeceğine, hayırlı bazı çalışmalar gerçekleştirip büyük kazançlar elde edeceğine, ferahlığa çıkacağına ve bu sayede çevresindekilere mutluluk saçacağına, aşık olunan bir kişiden karşılık bulunacağına, özel hayatında bazı yeni kararlar alacağına, Allah’a sığınıp dua etmesi sayesinde yakın bir zaman içinde sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ölüden su alıp içmek hayallerinin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntıların yakında sona ereceğine, mutluluğunun ve konforunun yerinde olacağına, ağız tadının bozulmayacağına ve yaşamının da kolaylıklarla geçeceğine, ailesini mutlu edecek işler yapacağına, önemli bir makama terfi alacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüyayı görenin çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına, maddi olarak çok büyük kazançlar elde ederek çok iyi bir duruma geleceğine, çalışmalarının artacağına, içinde bulunduğu zor durumlardan çok sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği büyük destek sayesinde kurtulacağına, bir an önce atılım yapması halinde çok yükseleceğine, yenileneceğine, tazeleneceğine, moral bulacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments