Rüyada Su Almaya Gitmek

Rüyada su almaya gitmek çok büyük sorunlardan ve sıkıntılardan herhangi bir darbe ve yara almadan kurtulacağına, çok rahat bir hayat süreceğine, son sözü söyleyecek kadar önemli bir unvan ve kimlik kazanacağına, herkesin itibar ettiği bir konuma yükseleceğine, musibetlerin ve dertlerin atılacak adımlar sayesinde aşılacağına, hiçbir şeyin dozunu kaçırmayacağına, kendisini kalıcı mutluluğa, başarıya ve kazanca götürecek fırsatlar yakalamak için uğraşacağına, büyük çalışmalar gerçekleştirerek hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine yorulur.

Rüya açıklamasına göre evlat sahibi olamayanların evlada kavuşacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağına, üzüntü veren olayların düzeltileceğine, uzun bir zamandan beri hayallerini kurduğu bir işi hayata geçireceğine, üzüntülerin ve endişelerin biterek yerini mutluluğa bırakacağına, iş hayatında çok çalışarak yüksek mevkilere terfi edeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada su almaya gitmek herkesin ilgisinin çekileceğine, çalışmalarının herkesin dikkatini çekeceğine, büyük bir kazanç kapısı kazanılacağına, bizim “teyze anne yarısıdır’’ sözünde de olduğu gibi rüyayı gören kişinin ailesine bahsedemediği dile getiremediği birkaç sorunu teyzesi tarafından yardım alarak halledeceğine, hayırlı bir kişi ile evlilik konusunda adım atılacağına, ticaretinin hızlanacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın anlamına göre rızkında ve malında artma olacağına, sıkıntılı olduğu bir zamanda başına gelecek olan güzel bir olay ile hayatını değiştirecek bir karar vereceğine, yaşanan bütün üzüntülerin biteceğine, kısa zamanda işlerinin çok rahat edeceği şekilde ilerleyeceği ve güzel günler yaşanacağı bir döneme gireceğine, dini duygularının ve inancının güçleneceğine, yüzünün güleceğine alamet eder.

Rüyada su almaya gitmek hayatta kendini hiçbir zaman yalnız ve çaresiz hissetmeyeceğine, düştüğü zor durumların üstesinden kolayca geleceğine, adeta havalara uçacağına, aradığı şifaya kavuşacağına, hayatına eğlence ve renk geleceğine, çok büyük azim göstererek kendi işini kuracağına delalet eder.

Rüyanın tabirine göre hanesine giren gelirin önemli oranda artacağına, borcu olanların sorunlarını ailelerinin çözeceğine, çareye ve çözüme ulaşacağına, bildiği ve sevdiği işi yapacağı için çok büyük bir özgüvene kavuşacağına, böylece sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına ve rahat edeceğine, büyük ve önemli yatırımlar yapacağına, mesleği sayesinde her yerde ayrıcalık ve saygı göreceğine alamettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
10 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ö.b

Rüyamda su almaya gidenleri görüyor dum yollar çamurluydu

Melek

Merhaba rüyamda çok susamıştım marketten su almaya gidiyordum sonra uyandığımda susamisim ve bacağım ağrıyordu

Zühre

Merhaba. Rüyamda annemle birlikte yemyeşil bir yerde bir su kaynaginin yanında oturuyorduk su almak için gitmişiz oraya. Bu rüyanın tabiri nedir acaba?

Miray Kaya

Merhaba rüyamda ilk önce bir evde havluya işlenecek bir taslak seçiyordum daha sonra elimize bidonları alıp su almak için çeşmeye doğru gidiyorduk ve yanımızda daha 1 hafta önce vefat eden bir ablam da vardı normal sohbet ediyorduk su taşmıştı bizden 2 kişi çeşmeye ulaşmıştı biz çeşmenin başında bekliyorduk. daha sonra annem geliyordu ben üniversite sınavına hazırlanıyorum da bana diyordu ki bu aralar zaten az calisiyosun vs vefat eden ablam hele bi siz kazanın görücem tarzı konuşuyordu.

Ömer faruk Erdoğan

Rüyamda kardeşimle beraber uzun ve karlı bir yoldan geçtik. Yolda bikaç kez ıslandık. Birer şişe su alıp aynı karlı yoldan geri döndük. Eve geldiğimizde annem babanız sizi bekliyor dedi ve uyandım.