Rüyada Su Dolu Ev Görmek

Rüyada su dolu ev görmek inzivaya çekileceğine ve iç huzurunu yakalayacağına, iyi niyetinin kullanılmasına müsaade etmeyerek ipleri ele alacağına, yeni bir hayat kurulacağına, ekmeğinin ve kazancının temiz kalacağına, kardeşlerin birbirine daha çok bağlanacağına, ne kadar zor duruma düşse de üzülse de kırılsa da hayallerine sımsıkı sarıldığına ve başarıya ulaşana kadar herhangi bir hayalinden vazgeçmeyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin hayallerini gerçekleştirmek için eline geçecek fırsatlara ve şansının yaver gideceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının teker teker çözüleceğine, yapılan çalışmaların büyük ses getirmesi sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, kırgınlıkların biteceğine, çok büyük ve çok hayırlı işlere imza atacağına, ailesi ile mutlu olacağına işaret etmektedir.

Rüyada su dolu ev görmek tabiri caizse ayaklarını uzatıp, sırtını yastığa yaslayarak rahat şekilde yaşayama fırsatı elde edeceğine, yapacağı her çalışmanın büyük başarılar kazandıracağına, hatalarını düzelteceğine, korkularının, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına, amaçlarının gerçekleşeceğine, çok istenen hedeflere ulaşılacağına, hiçbir şeyin eksikliğin hissetmeyeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre rüyayı gören kişinin yaptığı doğru hamleler sayesinde ailesinin ferah koşullara sahip olacağına, zor durumda kalınan ve maddi sıkıntı çekilen bir dönemin kapanacağına, hayırlı gelişmeler yaşayacağına, eşi ile yeniden aşklarının artacağına, ferahlığa çıkacağına, işlerini hayırlı bir şekilde ilerleteceğine inanılır.

Rüyada içi su dolu ev görmek yoğun bir çalışma döneminin ardından tatile çıkılacağına, yaşamdaki küçük mutlulukların farkına varılacağına, bundan sonra maddi konulardan daha dikkatli davranacağına, uzun zamandan beri yapılmak istenen bir çalışmanın gerçekleştirileceğine, yaşanan sıkıntıların verilecek olan büyük bir mücadele sonucu ortadan kalkacağına, aile büyüklerinden birinin desteğinin alınacağına tabir olunur.

Rüya yorumcusuna göre herkesi kendisine imrendireceğine, çok güzel ve kazançlı günlerin başlayacağına, art niyetler taşımayacağına ve kimse hakkında kötü söz söylemeyeceğine, iyi insanlar ile birlikte olunacağına, hayırlı insanlar ile tanışılacağına, istediği arabaya bineceğine işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments