Rüyada Su Kanal Görmek

Rüyada su kanal görmek hak etmediği bir tek kuruşa ya da bir tek lokmaya dahi tenezzül etmeyeceğine, bundan sonrası için birikim yapabilecek güce sahip olacağına, kudret ve hidayet sahibi olacağına, uzun bir zamandan beri devam eden sorunlarını yakında ortadan kaldıracağına, her zaman elindekiler için şükrederek yaşayacağına, her zaman rızkının bol olacağına, işinde tek adam (kadın) durumuna geleceğine inanılmaktadır.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre rüyayı gören kimsenin hayatın alınan başarılar ve elde edilen kazançlar sayesinde daha kolay ve keyifli bir hale geleceğine, hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşayacağına, elini attığı her işte büyük kazançlar elde edeceğine, yaşanan zararların ortadan kaldırılacağına, hem eğitim, hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına, hayatıyla ilgili çok daha sağlıklı kararlar verebileceğine, rütbe edineceğine rivayet eder.

Rüyada akan su kanalı görmek ağız tadının, rahatının ve lüksünün de yerinde olacağına, kendisine olan özgüveninin artacağına, yaşadığı bir olayın boyutu hakkında bilgi sahibi olacağına, gerçekleştireceği projeler sayesinde şansının açılacağına, ticaretinde rakiplerine karşı başarı elde edeceğine, eş, dost ya da akrabalarından birinin bir sorununun çözümü için yardım edeceğine, elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine, mal ve mülk sahibi olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya ilmine göre maddi zararının giderileceğine, işlerin açılacağına, rızkın ve kazancın artacağına, dünya nimetlerinin daha verimli ve daha çeşitli hale geleceğine, işyerinde herkese eşit davranılacağına, kendisini başarısız eden sorunların ortadan kalkacağına, rahatlayacağına, hafifleyeceğine, saygınlık kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyada akar su kanalı görmek bayram tadında bir ömür geçireceğine, imrenileceği ve adından övgü dolu sözlerle bahsedileceği kimse haline geleceğine, aile hayatındaki sorunlardan zarar görmeden kurtulacağına ve çok rahat edeceğine, işine ve hanesine bereket geleceğine, atılacak adımlarla en doğru kararın verileceğine, çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada berrak su kanalı görmek ani gelişen bir olay ile heyecandan neredeyse kalbinin duracakmış gibi hissedeceğine, kıskanılacak projelere imza atılacağına, daha önce kimsenin yapmaya cesaret edemediği işlere gireceğine, yakın bir zamanda evlat sahibi olacağına, çevresine karşı her zaman temkinli davranacağına, birlikte çalıştığı kişiler ile işbirliği içinde olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada boş su kanalı görmek sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, hayatının daha kolay olacağına, eşler arasındaki kıskançlığın ve güvensizliğin biteceğine, aile bireyleri arasında birlik ve beraberliğin sağlanacağına, gerek mesleğinde gerekse hayat okulunda öğrendiklerini insanlara aktaracağına, kısa süre içinde büyük bir zenginlik kazanacağına, uzak bir akrabanın yaşadığı bir sağlık sorunu ile ilgili olarak güzel haberler alacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemi aşacağına, rahata ereceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya sözlüğüne göre rüyayı gören kişinin sıkıntılarının, problemlerinin, sorunlarının çözüleceğine, yetkili bir göreve atanacağına, hayatının bir anda olumlu bir yönde değişme göstereceğine, her zaman örnek bir Müslüman olarak hareket etmesinden dolayı başına bela gelmeyeceğine, birçok derdinin çözülmesine vesile olacağına, istenen her şeye kavuşulacağına yorulur.

Rüyada büyük su kanalı görmek yaşanacak tatsız bir olayın ardından haklı olunduğunun anlaşılacağına, yeni bir haneye kavuşulacağına, tüm zamanını bir çocukluk hayaline adayacağına ve bu sayede çok büyük bir kazanç sağlayacak işlere girileceğine, maddi ve manevi olarak güç kazanacağına, evinde sıkıntılı günler geçiren kişilerin ise mutluluğu yakalayacağına, el birliği ile maddi sıkıntıları aşarak daha güzel bir yaşama adım atılacağına yorulur.

Rüya alimine göre rüyayı görenin kazançlı bir işe girip mal mülk sahibi olunacağına, hastalıklarından kurtulup en kısa zamanda ayağa kalkacağına, yeni gayrimenkuller veya mallar alınacağına, kavgaların ve tartışmaların ortadan kaldırılacağına, hane bereketinin artacağına, kendi işini kurarak yönetici koltuğuna oturacağına inanılır.

Rüyada eski su kanalı görmek eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde kullanacağına, insanlar arasında yüceleceğine, sağlık sorunlarının çözüme kavuşacağına, rahat bir işe girileceğine, ferahlığa çıkılacağına, günahtan, ayıptan, fenalıktan, kötülükten, art niyetten, haramdan ve zinadan uzak duracağına inanılır.

Rüyada evin içinde su kanalı görmek isteklerine kavuşacağına, hayırlı kazanç kapılarının açılacağına, kendi kabuğuna çekileceğine, sağlık problemleri yaşamayacağına, emeklerin boşa gitmeyeceğine, çok istediği bir şeyin gerçekleşmeyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada evin önünde su kanalı görmek arzularına kavuşacağına, yeni ve söz sahibi olunan bir mevkiye sahip olunacağına, insanlara iş öğreteceğine, kadim dostlar edineceğine, çok hayırlı bir şekilde ve emin adımlarla amacına ulaşacağına, çok kıskanılacak bir kişi olacağına işarettir.

Rüyada kirli su kanalı görmek dertlerini, sıkıntılarını, sorunlarını unutacağına, iyi geçiminin devam edeceğine, ticarette yaşanacak başarıya ve hayırlı kazanca, aile içindeki yardım ve dayanışmanın gittikçe artacağına, aile arasındaki tartışmaların ve sıkıntıların sona ereceğine, hanesine güneş doğacağına, elinin bolluk ve bereket göreceğine delalettir.

Rüyada küçük su kanalı görmek neşeli ve keyifli günler geçireceğine, kuracağı hayırlı ve doğru bir ortaklık ile işlerinin ve kazancının artmasını sağlayacağına, ferah bir haneye sahip olunacağına, hayallere kavuşulacağına, oturduğu makamın sarsılmayacağına, büyük kazanç elde edeceğine yorulmaktadır.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüya sahibi kimsenin endişe ve kaygılarınızın yersiz olduğuna, hastalıklarının son bulacağına, gidilen yolda karşılaşılan engellere rağmen birçok kişi ile çeşitli bağlar ve ortaklıklar kurularak başarı kazanılacağına, atacağı adımlar ve ortaya koyacağı başarılar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, güzelliklerle ve hayırla mükafatlandırılacağına, üzüntülerin yok olup, hastalıkların kolay bir şekilde atlatılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada tarlada su kanalı görmek işlerin yakın zamanda açılacağına, sorunların gösterilecek sabır ve azim sayesinde ortadan kalkacağına, yaşadığı olumsuzluklardan nihayet kurtulmaya başlayacağına, ev sahibi olunacağına, işlerin açılacağına, aranın bozuk olduğu birisiyle konuşulup sorunların çözüleceğine, okumaktan ve kendini geliştirmekten hiçbir zaman vazgeçmeyeceğine rivayet eder.

Yorumcuya göre rüyayı gören kimsenin Allah’ın makbul ve hayırlı kulları arasına girecek güzel ve önemli işler yapacağına, keyfinin, sağlığının ve rahatının ömür boyu süreceğine, başarılı işlere girileceğine ve gelecek planlarının çok başarılı olmasını sağlayacağına, uzun zamandan beri haber beklenen bir yerden iyi haber geleceğine, kendisi için doğru kişiyi bulacağına, güzel yarınlara olan inancının gerçeğe dönüşeceğine yorumlanır.

Rüyada temiz su kanalı görmek tepkilerini ve düşüncelerini kontrol altına aldığı için ilişkilerinde de daha pozitifi bir tavır takınacağına, zahmetli bir işin altından başarılı bir şekilde çıkılacağına, mutlu bir evliliğe, endişe duyulan konularda büyük başarılar elde edileceğine, büyük kazanç getirecek bir konu hakkında bir proje gerçekleştirilip vereceği sonuçların beklenmeye başlanacağına, rakiplerini çok kıskandıracak ilişkiler kurup işini farklı şekillerde büyüteceğine yorulmaktadır.

Rüya tabirine göre rüya sahibinin başarı getirecek adımlar atmanıza, büyük başarılara imza atılacağına, aksiliklerle uğraşılan bir dönemin biteceğine, harama ve zinaya bulaşmadan huzurla yaşayacağına, itibar göreceğine, kardeşlerden biri ile bir yolculuğa çıkılacağına işarettir.

Rüyada uzun su kanalı görmek hanesine huzurun dolacağına, çok güzel ve hayırlı bir hayat yaşayıp huzur içinde bir aile hayatına sahip olacağına, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, iş hayatında çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, iyiliğe ve güzelliğe, hayatın alınan başarılar ve elde edilen kazançlar sayesinde daha kolay ve keyifli bir hale geleceğine işarettir.

Ulemaya göre rüyayı gören kimsenin bereket ve zenginlik sahibi olacağına, zorluklarının kalmayacağına, kafasının rahatlayacağına, karamsarlığından ve umutsuzluğundan kurtulacağına, bütün sorunlarından ve sıkıntılarından çok büyük çaba göstererek kurtulacağına, değer verdiği kişiler için hayırlı bir kimse olacağına işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments