Rüyada Su Kaynağı Aramak

Rüyada su kaynağı aramak yeterli kimse haline geleceğine, çok huzurlu ve mutlu bir ömür yaşanacağına ve büyük arkadaşlıklar elde edileceğine, geçmişte yaşadığı acıları, kayıpları, hayal kırıklıklarını ve gönül yaralarının yavaş yavaş unutacağına, yaşamının bir disipline oturacağına, işkenceden ve kötü muameleden uzak kalınacağına, işlerin başarı kazanması sayesinde kıskançlık duyan kişilerin hüsrana uğrayacağına ve çok rahat bir döneme gireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabiri lugatına göre rüya sahibi kimsenin sık sık alışverişe gidebileceğine, keyfi için bütçe ayırabileceğine ve rahat şekilde yaşayacağına, sağlığının ve sıhhatinin yerine geleceğine ve hastalıkların iyileşeceğine, anne baba hayır duaları sayesinde sevilen bir kişi ile hayatın birleştirileceğine, ısrarcı şekilde yoluna devam eden rüya sahibinin sonunda emeline ulaşacağına, uzun saatler boyunca ve neredeyse hiç dinlenmeden iş için çaba göstereceğine ve bu çalışmasının mükafatlandırılacağına, dertlerin ve sıkıntıların geride kalacağına ve yüzün güleceğine yorulur.

Rüyada su kaynağı aramak yeni bir eğitim kurumuna kayıt yaptırılacağına, eşler arasında maddi sebeplerden ötürü yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, dileklerine ve hayallerine kavuşacağına, eline geçen kazancı çok hayırlı ve güzel bir şekilde değerlendireceğine, çıkılacak bir yolun dönüşünde hayırlı haberler getirileceğine, eğer müşkül bir durumda ise yakın zamanda tüm sıkıntılardan kurtularak feraha ereceğine işarettir.

Rüya ilmine göre rüyayı gören kimsenin kendisini çok huzurlu hissedeceğine, büyüyeceğine, ilerleyeceğine, büyük paralar kazanacağına, sorunlar karşısında sağduyulu davranarak karlı çıkacağına, uzaktan gelen çok büyük ve sevindirici bir haberden dolayı mutluluk gözyaşları döküleceğine, Allah’tan istediği her şeye kavuşacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını kısa süre içinde ortadan kaldıracağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada su kaynağı aramak kötü kimselerle karşılaşmayacağına, mutluluğunu hiçbir şeyin bozamayacağına, rahat ettiği bir döneme gireceğine, kötü kişilerin ve paragözlü insanların hayattan uzaklaştırılacağına, sorunların ve sıkıntıların çözüme kavuşacağına, kendisine yardım eden insanlara yardım edeceğine delalettir.

Rüyanın tabirine göre rüya sahibi kimsenin iş dünyasının önde gelen kişilerinden olunacağına, beklenmedik bir şansa sahip olunacağına, emeklerinin karşılığını ve hak ettiklerini alacağına, kısa sürecek bir işe gireceğine, ancak bu işin çok başarılı bulunması sayesinde işin uzayacağına, eline geçecek bir fırsatın projeleri için yol açacağına, maddi ve manevi olarak rahata ereceğine alamet etmektedir.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments