Rüyada Su Kuyu Görmek

Rüyada su kuyu görmek çalışmalarını daha çok kişiye ulaştırabileceğine, olumlu gelişmelerle karşılaşacağına, kazançtan yana istediği rakamları elde edeceğine, kazancının artacağına, maddi konuların çözüme kavuşacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına rivayet eder.

Tabirciye göre rüyayı görenin çok mutlu olacağına, ibadetlerini tam olarak yerine getireceğine, üzüntülerinin çok yakında biteceğine, mesleğindeki statüsünün artacağına, yanında çok mutlu ve huzurlu hissettiği bir kişi ile sonunda evlilik olacak bir birlikteliğe başlayacağına, zorluklara karşı yılmayacağına ve eninde sonunda zafere ulaşacağına, sorunlarını kısa bir zaman içinde hislerini kullanarak ortadan kaldıracağına rivayet etmektedir.

Rüyada bahçede su kuyusu görmek aile hayatında çok güzel gelişmelerin yaşanacağına, hayatının yoluna gireceğine, geçim sıkıntısının ve para derdinin olmayacağına, sorunlarını bitireceğine, yaptığı işlerde zirveye oynayacağına, ticari faaliyetlerinin artacağına, herhangi bir hastalık yüzü görmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada berrak su kuyusu görmek tez vakitte maddi durumunun iyileşeceğine, aşılmaz denilen engellerin aşılacağına, ailesini kendisinden daha çok seveceğine, günlerini insanlara iyilik dağıtmak için harcayacağına, yakın bir vakit sonra içinde bulunduğu talihsiz durumun sona ereceğine, hayallerini gerçekleştireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri lugatına göre rüya sahibi kimsenin her şeyin fazlasına kavuşacağına, yeni bir işin ve hayatın kapısının aralanacağına, güzel bir birlikteliğe başlanacağına, rahata kavuşmaya, hayatın tadını doyasıya çıkaracağına, üzüntülerin yerini sevince bırakacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada boş su kuyusu görmek hem iş, hem de turistik açıdan keyif dolu günler geçireceğine, sıkıntılarından, dertlerinden ve borçlarından kurtulacağına, yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine, bol muhabbette kalacağına, yılmayacağına ve canla başla çalışarak istediklerini elde edeceğine, başarısına engel olacak kimseleri de bertaraf edeceğine, kafasının uyuştuğu bir kişi ile dünyaevine gireceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada bulanık su kuyusu görmek herkesin sevdiği, saydığı ve tanıdığı biri olacağına, hayırlı ameller işleyerek her geçen gün sevaplarına bir yenisini katacağına, yapılan bir toplantıdan olumlu bir sonuç çıkarılacağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı ve rahata ereceği bir döneme gireceğine, belirsiz günler yaşamayacağına ve önünü göremediği hiçbir riskli işe girmeyeceğine, kırgın olduğu bir kişi ile barışacağına tabir olunur.

Rüya açıklamasına göre rüya sahibi kişinin kazancının çoğalacağına, hedeflerine yürürken kendisinden emin şekilde hareket edeceğine, kendisini çok sıkıntılı hissettiği bir anda Allah’ın izni ile karşısına çıkacak güzel bir yol ile bu durumdan kurtulacağına, içine düşülen sıkıntılı durumdan kurtulmak için aile bireylerinden destek alınacağına, yapılan işte çok iyi bir kişi ile tanışılacağına, evinin bereketinin artacağına alamettir.

Rüyada büyük su kuyusu görmek doğru bildiği bir uğurda herkesi karşısına alarak yine her şeyi arkasında bırakmayı dahi göze alabileceğine, kuracağı bir ortaklık sayesinde cebinin para göreceğine ve aile hayatında kaybolmuş olan huzurun tekrar bulunacağına, kazançlı çalışmalar yapılacağına, sevinçli ve güzel günler yaşanacağına, yapacağı titiz planların daha büyük başarılar kazandıracağına, Allah rızası için bazı büyük yardımlarda bulunulacağına ve yapılan bir iş başvurusunun çok kısa bir zaman içinde olumlu sonuç vereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya tabircisine göre kazançlı işlere girileceğine ve bu sayede ailesine daha rahat bir hayat sunma fırsatı bulacağına, endişe ve üzüntü yaratan olayların yakın zaman içinde düzeltileceğine, zarar ettiği bir dönemi kapatıp çok büyük kazançlar elde edeceği bir döneme gireceğine, başarı, kazanç, makam, şöhret ve hayır kapılarının açılacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına, makam edineceğine, yükseleceğine, ilerleyeceğine ve insanların gözünde çok daha itibarlı kimse olmayı başaracağına inanılır.

Rüyada dolu su kuyusu görmek aile büyüklerinden birinin başının sıkışması üzerine kendisine yardımcı olunacağına, elde edilen tecrübeler sayesinde erken yaşta hayata karşı duruşunu sağlamlaştıracak olan rüya sahibinin, kolay kolay pes etmeyeceğine, kalabalık ve birbirine tutkuyla bağlı bir ailenin içine gireceğine, yeni edineceği bir hobinin kafasını toplamasına yardımcı olacağına, başında dönen şanssızlık bulutunun dağılacağına, sahip olduklarını başkaları ile de paylaşması sonucunda her zaman daha da bereketli bir hayat süreceğine işaret etmektedir.

Rüyada eski su kuyusu görmek gerçekleştireceği büyük çapta bir çalışma ile çok sevineceğine, daha önce yapılmamış bir iş için çeşitli adımlar atılacağına, iş ortağı ile hem fikir olduğu konular üzerinde çalışmalar gerçekleştireceğine, yaşamını kolaylaştıracağına, hiçbir üzüntü ve sıkıntı yaşamayacağına, çok büyük başarılar kazanacağına ve huzura ereceğine, borçlarını ödeyeceğine delalettir.

Rüya yorumu sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin sorunların günden güne azalacağına, kazancının çoğalacağına, rızkının genişleyeceğine, mutluluğun kapıyı çalacağına, sürekli yeni kimselerle tanışarak hayat deneyimlerini artıracağına, sevdiği kişiler ile mutlu olacağına, ailesine karşı kötü davranışlarda bulunan bir akrabanın kulağının çekileceğine işarettir.

Rüyada evde su kuyusu görmek çalışmaların hayırlı kapılar açacağına, sorunların yavaş yavaş çözüme kavuşacağına, kalabalık aile toplantılarına katılacağına, gün geçtikçe iş hayatında daha büyük verim alınacağına ve çok büyük kazançlar elde edileceğine, büyük kazançlar sağlanacağına, işlerinin yoluna gireceğine, çalışmaları ile takdir toplayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüyayı gören kişinin okuduklarının ve öğrendiklerinin kendisini bilge ve alim yapacağına, kişinin daha çok kazanç elde etmesiyle alım gücünü yükselterek, ailesini de mutlu edeceğine, hataların telafi edileceğine, maddi durumunun düzeleceğine, zorlukların ve çilelerin azalacağına, mutluluğu ve huzuru bulacağına ve şansının hayatının sonuna kadar devam edeceğine inanılmaktadır.

Rüyada evin içinde su kuyusu görmek maddi ve manevi olarak çok büyük tatmin sağlayacak bir mevkiye terfi alınacağına, biraz nefes alabilecek bir duruma geleceğine, ettiği tüm duaların kabul edileceğine ve mal mülk sahibi olacağına, aile hayatında uzun yıllar boyunca mutlu ve huzurlu bir evliliğin kapılarını açacak çeşitli adımlar atılacağına, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine, hayatının zahmetsiz ve çilesiz geçeceğine rivayet eder.

Rüyada kapalı su kuyusu görmek aksiliklerin son bulacağına, çok güzel bir projenin hayata geçirileceğine ve başarılı bir kişi olunacağına, ele geçen kazancın çok artacağına, hasta ise kendine bakacağına ve iyi duruma geleceğine, sahip olacağı hayattan memnun olacağına, çok hayırlı kişiler sayesinde gün geçtikçe daha iyi bir duruma geleceğine işarettir.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibi kimsenin çok büyük kazançlar elde edeceğine, yeni ve daha rahat bir hayata merhaba diyeceğine, uzun bir zamandan beri kötü giden şansının nihayet döneceğine ve yaşadığı tüm olumsuz durumların yerini başarı ve mutluluğa bırakacağına, yaşanan bir olayın ardından aradaki sorunların kendiliğinden çözüme kavuşacağına, yüzünün güleceğine, helal rızka sahip olunacağına, başarısını kat be kat arttırmak için gerekirse başkaları ile ortaklık içine gireceğine, geniş geniş yaşama imkanı elde edeceğine yorumlanır.

Rüyada kirli su kuyusu görmek başka bir şehre ya da ülkeye taşınacağına, mutluluk duyulacak bazı adımlar atılacağına ve aile bireyleri ile çok huzurlu günler geçirileceğine, sevgili ile ilişkinin daha da iyi olmasına, arkadaşları ve dostları arasında konuşulmuş bir konu hakkında çok hayırlı ve büyük bir sürprizle karşılaşacağına, bir yakınının sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulması için çok büyük bir destek olacağına, sorunların yakın zaman içinde sona ereceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada sıcak su kuyusu görmek sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda sona ereceğine, maddi olarak çok iyi adımlar atarak kazancının daha da artıracağına, yaşanmış olan kırgınlıkların üzerine sünger çekileceğine, sıkı çalışmalarının karşılığını alacağına ve varlık içinde bir hayat süreceğine, kendisi için en uygun kararları vereceğine ve Allah’ın izni ile girdiği işlerde yenilgiye uğramayacağına, düzenlenen bir eğlencenin üzüntüsünü ve endişesini üzerinden atmasına yardımcı olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tarlada su kuyusu görmek sosyal çevresiyle olan ilişkilerinde sıkıntıya neden olacak olayların bulunmayacağına, olanaklarının ve yaşam standartlarının çok daha iyi hale geleceğine, rahatsızlık yaşanan bir dönemin alınacak destek sayesinde sona erdirileceğine, gençlerin ve çocukların okuması için yardımcı olacağına, yeni bir arkadaşlık kurulacağına, huzurunun artacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada temiz su kuyusu görmek hanesinde rızkın, nimetin ve kazancın artacağına, zor günlerin uzaklaşacağına, çok huzurlu bir aile ortamında yaşayacağına, hayırlı ve güzel işlere imza atılacağına, maddi durumunun gün geçtikçe düzelip hayırlı bir kısmetle yuva kuracağına, küs olduğu kişilerle barışacağına delalet eder.

Rüya yorumları kitabına göre rüya sahibi kişinin yakınındaki bir kişiden büyük fayda göreceğine, yeni bir şehre taşınıp yeni bir işe gireceğine, doğruluğa, dürüstlüğe önem göstereceğine ve hep iyilik düşüneceğine, istediği noktalara ulaşacağına, iyi ve kolay geçim halinde olacağına, kaderinin ve hayatının güzelleşeceğine, imkanlarının artacağına delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments