Rüyada Su Şişesini Kafaya Dikmek

Rüyada su şişesini kafaya dikmek verilen sözlerin tutulacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların bertaraf edileceğine, dualarının ve dileklerinin gerçekleşeceğine, mutlu ve sevinçli haberler alınıp deyim yerindeyse havalara uçulacağına, işlerin kolay bir şekilde halledileceğine, elinden gelenleri ortaya koyarak zorluk çekmeden sorunlardan kurtulacağına, zor bir durumdan sevdiği kişilerin vereceği yüklü miktarda bir yardım sayesinde sorunlarını çözeceğine yorumlanır.

Rüya anlamına göre rüya sahibi kişinin işlerini yoluna sokacağına, verdiği vaatleri yerine getireceğine, rakipleri tarafından her zaman kıskanılacağına, daha rahat bir nefes alacağına, uzun uğraşlar sonucunda bazı çalışmalar gerçekleştirip bu çalışmalar ile büyük kademelerdeki kişilerin dikkatlerini çekeceğine, kariyerini her şeyden ön planda tutacağına, kendisini hedeflerine, amaçlarına ve beklentilerine götürecek yolda da geri adım atmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada su şişesini kafaya dikmek eline çok yüklü miktarda kazanç geçeceğine, yapmak istediklerine, hayallerine ulaşmak adına ek bir işe girerek programlı bir şekilde devam edeceğine, sorunların tez zamanda çözüm bulacağına, rızkının genişleyeceğine, bütün dileklerin bir bir gerçeğe dönüştürüleceğine, belli bir refah düzeyinin ve yaşam kalitesinin olacağına işaret eder.

Yorumcuya göre rüya sahibinin endişe, üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, hayatta kendini hiçbir zaman yalnız ve çaresiz hissetmeyeceğine, yeni arkadaşlık kuracağı birinin güvenilir bir kimse olduğuna ve kişiyi her daim kollayacağına, çok büyük sıkıntılar çekse bile isyan etmeyeceğine, çok güzel ve rahat bir hayat süreceğine, çok büyük bir saygınlığa ve başarıya kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada su şişesini kafaya dikmek arkadaştan ya da eş dosttan medet umacağına ve bu konuda elinin boş dönmeyeceğine, rahatının ve keyfinin daim olacağına, işlerinin her geçen gün daha da artacağına, iş hayatında alınacak zaferler sayesinde rakiplerin geride bırakılacağına, zor zamanların çok eskide kalacağına, çok saygın bir kişi olacağına işarettir.

Rüya yorumları sözlüğüne göre rüyayı gören kimsenin sıkıntılarının biteceğine, verimliliğinin artacağına, gidilen yolda büyük başarılara imza atılacağına, hane halkının verilen kararları destekleyeceğine, eninde sonunda istediği hayata kavuşacağına, kendisine tehlike oluşturacak her durumun farkına varacağına, yapılan işlerin fazla kar getireceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments