Rüyada Su Üstünde Mezar Görmek

Rüyada su üstünde mezar görmek keyfinin ve rahatının yerine geleceğine, aksiliklerin ve üzüntülerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, zorlukların aşılacağına, önemli bir konuda aile bireylerinin de desteği alınarak kararlar verileceğine, dünya nimetlerinden sonuna dek yararlanacağına, sevdiği kişileri arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına delalet eder.

Rüya yorumu lugatına göre rüya sahibi kimsenin üzüntülerinin ve sıkıntılarının en kısa sürede sona ereceğine, zor günlerde insanlara yardım edeceğine, kişi işsiz işe çok para kazandıran bir işe gireceğine, kırgınlık yaşanan bir kişinin özür dileyeceğine, sanatla ilgili olarak bazı çalışmalar yapılacağına, insanlar ile vakit geçirerek kendisini deşarj edeceğine alamet eder.

Rüyada su üstünde mezar görmek hayatının iplerini eline alacağına, hasta iseniz yakın zamanda şifa bulacağınıza, küs olduğu kişilerle barışacağına, işlerin günden güne artacağına, dertlerine çare bulacağına, terfi alacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya kitabına göre rüya sahibinin baş etmeye çalıştığı sorunların üstesinden başarılı bir şekilde geleceğine, güçlü, kudretli ve hikmetli kimse olacağına, büyük problemleri ortadan kaldırdıktan sonra çok rahat edeceğine, maddi sıkıntıların biteceğine, keyfe ve zenginliğe kavuşacağına, başarılı bir iş hayatı sürdüreceğine alamet eder.

Rüyada su üstünde mezar görmek yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, sevdiği kişileri etrafına toplayacağına, sıkıntısız kazanılacak paraya ve kazancının artacağına, tövbelerinin kabul olacağına, imkânlarının genişleyeceğine, canın çektiği her şeye kolaylıkla ulaşacağına ve de gözünün gördüklerine de sahip olabileceğine, içinde bulunan korkunun ve üzüntünün yerini mutluluğa bırakacağına inanılır.

Rüyanın yorumuna göre rüyayı görenin çok istenen bir şeye sahip olunacağına, ticaretin açılacağına, kısa süre içinde epey şöhret sahibi olacağına, hem ticaret hem de aile hayatında huzurunun baki olacağına, eline büyük fırsatlar geçeceğine, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine yada hayalini kurduğu eve sahip olacağına alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments