Rüyada Su Vermek

Rüyada su vermek hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına, rahat ve huzurlu bir döneme girileceğine, ün sahibi olacağına, maddi olanaklarının tahmininden çok daha fazla artacağına, övgü dolu sözler işiteceğine, yeni bir iş kapısının ya da uzun yıllardan beri askıda kalmış bir projenin üzerine güneş doğacağına işaret etmektedir.

Rüya tabir edenlere göre hakkaniyetli ve düzgün bir insandan çok büyük yardım göreceğine, çok büyük bir malvarlığına sahip olacağına, yaşayacağı değişim ile birlikte yardıma muhtaç olan herkese maddi ve manevi olarak yardım edeceğine, işlerinin günden güne açılacağına, evdeki huzurlu ortamın meslek hayatında da başarılı olmasına vesile olacağına, meselelere olabildiğince nesnel yaklaşılacağına yorulmaktadır.

Rüyada abiye su vermek çok başarılı olacağına, evlatlarından ve çevresindeki kişilerden yana hayır bulacağına, ekmeğini alın teri ile kazanacağına delalettir.

Rüyada ablaya su vermek yaşayacağı değişim ile birlikte yardıma muhtaç olan herkese maddi ve manevi olarak yardım edeceğine ve böylece kendince bir olgunlaşma yaşayacağına, ihanete ya da iftiraya uğradığında yanıp yıkılmayacağına, her çalışması ile büyük ses getireceğine yorumlanır.

Rüyada alime su vermek maddi anlamda güç kazanmak için doğru girişimler yapacağına, yaptığı işte çok iyi yerlere geleceğine, başarılarının uzun yıllar boyunca konuşulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada arıya su vermek kişinin gönül hoşluğunu yakalayacağına, haksızlığa uğrayan kişilere yardımcı olunacağına, yıllardan beri hayal ettiği ve gerçekleştirmek için büyük çaba sarfedip emek harcadığı için çok daha hızlı bir şekilde hedeflerine ulaşacağına işaret eder.

Rüyada askere su vermek maddi sorun yaşamayacağı için hayatını refah içinde sürdüreceğine, sağlıklı günlerle beraber huzurun da artacağına, maddi ve manevi olarak rahat edileceğine delalettir.

Rüyada aslana su vermek iş hayatında ve aile hayatında çok sağlam işlere imza atacağına, sıkıntılarına ve sorunlarına çok büyük çareler bulan rüya sahibinin, iş hayatında düştüğü zor durumlardan kurtulacağına, yaşanan bir hastalık varsa eğer şifa bulunacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada atlara su vermek endişelerin sona ereceğine, birlikteliğe başlayacağına, kendisine söylenen bazı yalanları ifşa edeceğine delalettir.

Rüyada avuçla su vermek hiçbir önemli sorunun olmayacağına, sevilen kişiler ile büyük bir ortaklık kurulacağına, dertlerin ve sıkıntıların geride kalacağına ve yüzün güleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada bahçeye su vermek bir gayret ayağa kalkıp silkeleneceğine, çok büyük bir aşk yaşanacağına, kendi işini kurarak yönetici koltuğuna oturacağına işaret etmektedir.

Rüyada başbakana su vermek hayatının düzene gireceğine, hiçbir zaman yokluk içine düşmeyeceğine, hayır duaları alınacağına delalettir.

Rüyada başkasına su vermek eline geçecek kazancın çok daha yükseleceğine, karanlıkların aydınlanacağına, birçok iyi insanla tanışıp çok iyi işlere imza atacağına, eline geçen fırsatlarla çok iyi işler çıkartacağına ve çok daha iyi zamanlar geçireceğine yorulmaktadır.

Rüyada baykuşa su vermek sırtını hak yoluna ve Allah’a dayayıp bu yolda ilerleyeceğine, hem eğitim hayatında hem sosyal hayat içinde çok sevilen bir kişi olacağına, borç batağı içinde, hasta, mutsuz ya da sorunlarla boğuşan bazı dostlara yardımcı olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada bebeğe biberonla su vermek uzun zamandan beri üzerinde fikir birliği edilmiş bir konuda güzel bir haber geleceğine, her geçen gün daha ünlü olunacağına, anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada bidonla su vermek eline geçen fırsatların hepsinin çok büyük hayır getireceğine ve yakın zaman içinde başarılı adımlar atılacağına, uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların çok yakın zaman içinde sona ereceğine, yarınlara olan bakış açısının olumlu yönde değişeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada boğaya su vermek işinde çok büyük adımlar atacağına, kardeşlerin birbirine destek vereceğine, hayallerinin peşinden gideceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada bülbüle su vermek hayal ettiği gibi bir yaşama kavuşacağına, dini bütün aile büyüklerinin hikmetli kişiliklerinden feyz almak için mücadele vereceğine, yaşanan uykusuz gecelerin biteceğine yorulmaktadır.

Rüyada burna su vermek sıkıntılarından yakın zaman içinde kurtulacağına, işlerinin yoluna gireceğine ve önceden kalan ve ödenemeyen borçlarını kapatacağına, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve büyük atılımlar gerçekleştireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada buzağıya su vermek sevdiği kişinin bir dediğini iki etmeyeceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına, girilecek bir işte çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, atacağı hayırlı adımlar ve vereceği kararlar sayesinde çok mutlu ve güzel günler göreceğine delalet eder.

Rüyada çamaşır suyu vermek maddi desteğinin yanı sıra manevi anlamda da bazı kimselere elini uzatacağına ve sevap işleyeceğine, hayatına yeniliklerin geleceğine ve aradığı mutlu hayatın sahibi olmayı başaracağına, çalışmaları ile takdir toplayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada camide su vermek hem mesleğindeki hem de aile içindeki saadeti arttıracağına, kendisine hayırlı kapıların açılacağına, çok iyi noktalara geleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada can suyu vermek çok daha iyi bir duruma gelineceğine ve mutlu olunacağına, rahat ve huzurlu bir döneme girileceğine, kendisine kar getirecek girişimlerde bulunacağına yorulmaktadır.

Rüyada çeşmeden su vermek varolan kötü durumların ortadan kaldırılacağına, kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına ve hasreti çekilen bir kişi ile bir araya gelineceğine, evlatlarının artacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ceylana su vermek dertlerin ve sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına, hayırlı ve büyük başarı kazandıracak çalışmalar gerçekleştirileceğine, rahatsızlıkların şifa bulacağına, gelirini artırmak için giriştiği işlerden istediğinin de üzerinde müspet sonuçlar alacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada çiçeğe fazla su vermek Allah’ın kendisine zamansız can kayıpları yaşatmayacağına, mutlu ve huzurlu bir birlikteliğe adım atılacağına, büyük mutluluklar yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada cine su vermek hayırlı ve güzel zamanlar geçirileceğine, çok mutlu bir yuva kurulacağına, ailesinden bazı konularda güç alacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada civcivlere su vermek daha önce hiç tadına varmadığı lezzetleri keşfedeceğine, çok zor bir durumdan çıkıldığı için bir tatilin iyi gelebileceğine, çektiği zahmetten ve çileden kurtulmasına vesile olacak oluşumların ve girişimlerin içinde yer alma şansına sahip olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada cumhurbaşkanına su vermek özel hayatında mutluluğu yakalamasına, istediği her şeye kavuşup hemen ardından hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, büyük bir yatırımdan çok küçük bir kazanç elde edeceğine delalettir.

Rüyada damada su vermek zahmet verici bir işin kısa zamanda düzeltileceğine, sorunlarının kısa sürede ortadan kalkacağına, kolay kolay yıkılmayacak sağlam temeller üzerine inşa ettiği hayatıyla herkesi kıskandıracağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada danaya su vermek gidilen yolda büyük başarılar kazanılacağına, emeklerinin kendisine mutluluk getireceğine, çalışkan bir kişi ile bir yola çıkılacağına rivayet eder.

Rüyada dayıya su vermek eline para geçeceğine, mutluluğunun ve başarısının bir gün ya da bir an olmayacağına sürekli devam edeceğine, kendisini mutsuz eden, heyecanını azaltan, umutlarını kıran ve yaşama karşı isteksiz yapan problemlerinden kurtulmasını bileceğine işarettir.

Rüyada deveye su vermek yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına, refah içinde olunacağına, en sıkıntılı anlarını söylediği iyi sözler ve göstereceği gayretle sıkıntılarını hafifleteceğine alamet etmektedir.

Rüyada devlet reisine su vermek kazancın ve malın günden güne daha da artacağına, işlerin kısa sürede yoluna gireceğine, bekar bir erkek ise her zaman kendisine destek olan, güzel bir bayanla evlilik yapacağına, iş ile ilgili çok hayırlı fırsatların gerektiği gibi değerlendirileceğine yorumlanır.

Rüyada dilenciye su vermek daha önce düştüğü yanlışlara yeniden düşmeyeceğine, güzel bir hayata sahip olunacağına, kısa vadede olmasa bile uzun vadede büyük maddi kazanç sağlayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada doktora su vermek düşenin elinden tutup açlara yemek vereceğine, kazancının artacağına, gücü, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına, bunun da kendisine hem özgüven hem de bolluk ve bereket getireceğine yorumlanır.

Rüyada doktorun su vermesi büyük ve ferah bir haneye sahip olunacağına, deyim yerindeyse ayağına taş takılmadan ilerleyeceğine, ilkelerinden asla vazgeçmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada domuza su vermek çok yüklü miktarda para kazanarak mal sahibi olacağına, parasal olarak çok kazançlı bir işe girileceğine ve komşuluk ilişkilerinin günden güne daha da iyi bir hal alacağına, çalışılan işte büyük bir zam alınacağına, masa başı bir işe gireceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada düşmana su vermek eş, dost ya da akrabalardan alınacak yardımlar ile parasal sorunların sona ereceğine, sergileyeceği olumlu davranışlar ve aldığı yerinde kararlar ile tüm zararlarını telafi edeceğine, aile bireyleri ya da bazı akrabalar ile kurulan ortaklık ve yapılan işbirliği sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada enişteye su vermek yaşanan bir tatsızlığın tatlıya bağlanacağına, aldığı kararlardan ve attığı adımlardan yana yüzünün güleceğine, aile dostlarının maddi ve manevi olarak düşecekleri sıkıntılı durumlardan kurtulmaları için çok büyük çaba göstereceğine işaret etmektedir.

Rüyada eşeğe su vermek yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, isabetli adımlar atacağına, kendisine uygun hayırlı bir kısmet bulup evleneceğine yorulur.

Rüyada evden su vermek yakınları sayesinde içine düştüğü ruhsal çöküntüyü atlatmayı başaracağına, olanaksızlıklarla mücadele eder hale geleceğine ve başarıyı yakalayacağına, aile bireyleri arasında yaşanan kırgınlıkların ve dargınlıkların son bulacağına yorulmaktadır.

Rüyada evliyaya su vermek ticaretinde rakiplerine karşı başarı elde edeceğine, dünya mallarının ve lezzetlerinin çoğunluğu ile nasipleneceğine, sıkıntısız ve güzel yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada fakire su vermek kazançlı kapıların açılacağına, yeni ve güzel olan hayır ve bereket kapılarının önünde açılacağına, verimliliğinin artacağına delalettir.

Rüyada fareye su vermek tecrübelerinden yararlanacağı biriyle tanışacağına, sağlık ile ilgili güzel haberlerin alınacağı bir dönem geçirileceğine, iş hayatında yeni yollar keşfedileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada fidana su vermek kem gözlü insanların uzaklaşacağına, stresini üzerinden atarak enerjisini artıracağına, aşırı gururlu bir şekilde, ilkelerinden asla taviz vermeden, onurlu bir yaşam süreceğine alamet etmektedir.

Rüyada geline su vermek inancı ve kendine olan güveni sayesinde niyetlendiği her işte muvaffak olmayı bileceğine, sıkıntıların ve zorluğun yakın zaman içinde ve herhangi bir zarar vermeden biteceğine, maddi ve manevi olarak güç ve kudret sahibi olacağına işaret etmektedir.

Rüyada geyiğe su vermek aşk hayatının çok güzel bir hal alacağına, girdiği bir işte yıpranacağına fakat sonucunun buna değeceğine, ana baba sözü dinlemeye delalet ettiği söylenir.

Rüyada güle su vermek kolaylıklara ve ayrıcalıklara sahip olacağına, rahat bir nefes alacağına, ayrılmış olanların kavuşacağına inanılır.

Rüyada hamileye su vermek sevgiliyle muhabbetin daha da derinleşmesine, uykusuz ve mutsuz geçirdiği günlerin geride kalacağına, ailesiyle birlik ve dayanışma içinde kalacağına alamet eder.

Rüyada hastaya su vermek hayırlı gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşanacağına, geçim derdi olmadan rahatlık içinde yaşayacağına ve hayatından razı geleceğine, elinin bolluğa, bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada hindiye su vermek makam edineceğine, kendisini ve sevdiği kişileri bazı konularda serbest bırakacağına, kimsenin sözlerine kulak asmadan kendi bildikleriyle hareket edeceğine tabir olunur.

Rüyada hırsıza su vermek yakın bir zamanda hayal edilen eve kavuşulacağına, sevdiği bazı kişiler ile çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, evlerine dünürcü geleceğine inanılır.

Rüyada hocaya su vermek başarılı işler sayesinde rüya sahibinin her zaman daha çok ve daha az zahmet çekerek kazanacağına, birikim yapacağına, lüksünün ve konforunun baki olacağına işaret eder.

Rüyada horoza su vermek ortaya koyacağı çalışmaların çok ses getireceğine, maddi durumunu düzelterek hemen işlerini yoluna koyacağına, güzel haberler alınacağına, yaşanan üzücü olayların hayırlı duruma döneceğine işarettir.

Rüyada hortumla su vermek inancı ve kendine olan güveni sayesinde niyetlendiği her işte muvaffak olmayı bileceğine, çok büyük mutluluklar duyulacağına, oturduğu koltuğun kendisine gurur ve güç vereceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada içme suyu vermek hayatının düzene gireceğine, büyük miktarda para kazanacağına, ayrı kaldıklarına kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada ılık su vermek hiç beklemediği bir anda çok güzel fırsatlar elde edeceğine, sektöründe rakip tanımayacak kadar güçlü hale geleceğine, yaptığı hatalardan ders alacağına, istemeden de olsa kalbini kırdığı insanlardan özür dileyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada inek su vermek farklı iş kollarına ulaşacağına, aile hayatının çok daha mutlu bir hal alacağına, daha rahat para kazanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada işçilere su vermek işlerinin her zaman yolunda gideceğine, ayrılmış olanların kavuşacağına, mümkün olduğunca mutlu olmak için uğraşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada kanguruya su vermek eline geçen tüm fırsatları değerlendireceğine, yeni insanlar tanımak konusunda istek duyulacağına, gelirinin artacağı, konforunun ve lüksünün yerinde olacağı, elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine ve malının da aynı oranda artacağına yorulur.

Rüyada kaplana su vermek yaşanan her şeyi sineye çektiğine, bu sayede daha dirençli, soğukkanlı ve başarılı bir kişi olacağına, yapılan bir işte uğranılan zararların telafi edileceğine, rahat edilecek bir döneme girileceğine işaret etmektedir.

Rüyada kaplumbağa su vermek duygularının karşılıklı olacağına, iş yaşamında gidilecek yönün belirleneceğine, ele geçen kazancın çok artacağına, uğranılan zararların hızlı bir şekilde telafi edileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kargaya su vermek hayatında sürpriz gelişmeler meydana geleceğine, yapacağı başarılı çalışmalar neticesinde terfi edeceğine, malının, parasının ve makamının artacağına delalettir.

Rüyada karıncaya su vermek yaşamın kolaylaşacağına, geçim sıkıntısı çekmeyeceği gibi, ün sahibi, saygın biri haline geleceğine, iş yerinde uzun zamandan beri çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına tabir olunur.

Rüyada kartala su vermek yapılan iyiliklerin karşılığının alınacağına, hayallerini gerçekleştirmek için adımlar atacağına, planlarının istediği yönde ilerleyeceğine, başarılarının artacağına yorulmaktadır.

Rüyada kaşıkla su vermek içine düştüğü zor durumdan kurtulacağına, uğradığı zararları telafi edeceğine, sıkıntı yaratan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kekliğe su vermek para sıkıntısı çekmeyeceğine, rahatsızlık veren durumları ortadan kaldırılacağına, kazançlı adımlar atılacağına delalet etmektedir.

Rüyada kirpiye su vermek sevindirici ve mutluluk verici bir şey duymaya, birçok kişiye yardım edeceğine, üst makamlara çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyada koça su vermek duyulan üzüntü ve yardıma ihtiyacı olan insanlara Allah’ın izni ile en iyi şekilde yardım edileceğine, kudretinin ve inancının hiç azalmayacağına, ayrılanların kavuşacağına inanılır.

Rüyada kocanın karısına su vermesi bir anda gelecek bir haber sayesinde rahat bir nefes alınacağına, alınacak kararların kişinin geleceğini baştan sona değiştireceğine ve risklerle dolu olsa da yeni kapıların kişiye bugüne dek beklediği tüm fırsatları sunacağına, elin yapılacak işlerle gitgide bollaşacağına, gayrimenkul sektörüne adım atılacağına, böylece maddi imkânların genişleyeceğine yorumlanır.

Rüyada komşuya su vermek önemli bir şahsiyet olarak ilerde ülkenin tanıyacağı biri haline geleceğine, hedeflerine doğru adımlarla yürüyebilecek yollar bulacağına, uzun zamandan beri kurulan hayallerin kısa süre içinde gerçekleştirileceğine delalettir.

Rüyada komutana su vermek önemli yerlere geleceğine, uzak bir akrabanın yaşadığı bir sağlık sorunu ile ilgili olarak güzel haberler alacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir dönemi aşacağına, rahata ereceğine, hayatının afiyette geçeceğine alamet etmektedir.

Rüyada köpeğe ekmek su vermek çok büyük hayallerine ulaşmak için daha çok çalışması gerektiğine, yakın bir zaman içinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, problemleri teker teker çözeceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve çok geçmeden hayallerine kavuşacağına, sorunlarından kurtulup borçlarını bitireceğine ve çok güzel ve hayırlı işlere imza atacağına, çekilen yükün hafifleyeceğine delalettir.

Rüyada köpeğe eliyle su vermek güzel ve huzurlu bir hayat yaşanacağına, kısa süreli de olsa rahat bir hayat yaşanacağına, yaptığı atılımlar sayesinde üst yöneticiler tarafından çok güzel bir noktaya gelineceğine delalet etmektedir.

Rüyada köpeğe yemek su vermek engellerin ortadan kalkacağına, işlerin eski haline döneceğine, yeni bir ilişki yaşanacağına, yarınlarının kazançlı ve mutlu geçeceğine inanılmaktadır.

Rüyada kovayla su vermek rakiplerini ortaya koyacağı başarılı projeler sayesinde yenilgiye uğratacağına, stresinden, sıkıntısından ve kuruntusundan uzaklaşıp, kafa dağıtacağına, dünya hayatından çok ahiret yaşamı için savaşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada koyuna su vermek yeni bir arkadaşlık kurulacağına, iyi kısmetleri olacağına, bazı kötü olayların bıraktığı etkileri üzerinden atacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kumruya su vermek eskileri yâd edeceğine, karşısına hayırlı kapıların açılacağına, moralinin düzeleceğine inanılır.

Rüyada kurbağaya su vermek işiyle büyük sükse ve ün yapacağına, sosyal çevreden arkadaş olunan bir kişi ile evlilik yolunda hayırlı bir adım atılacağına, uzun zamandan beri yaşadığı musibetleri ve sıkıntıları üzerinden atacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada maden suyu vermek kalıcı ve kutsal duygular yaşayacağına, sürpriz gelişmelerle ve değişimlerle karşı karşıya kalacağına, huzuru yakalayacağına ve hayatının yolunda gideceğine, hayattan yana şansının döneceğine, borçların kısa süre içinde ve sorun yaşanmadan ödeneceğine inanılır.

Rüyada martıya su vermek hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, keyifleneceğine ve neşeli olacağına, fakir ise açılacak şansı ve artacak geliri ile beraber daha refah içinde bir hayata kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada maymuna su vermek sağlık konusunda iyi haberler alınacağına, malının, parasının ve canın güvende olacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım ederek onları mutlu edeceğine tabir olunur.

Rüyada meleğin su vermesi her şeyin yolunda gideceğine, işinin ehli olması sayesinde işlerini büyüteceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve kişinin ideallerine ve de hedeflerine ulaşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada mürşidine su vermek yaşamın güzelliklerini ve yeni tatlarını keşfedeceğine, kardeşlerin birlikte girdikleri işte çok iyi bir noktaya geleceğine ve birden fazla işle uğraşılacağına, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir konuma geleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada nişanlısına su vermek aldığı sorumlulukları yerine getirmek için her zamankinden daha fazla çalışacağına, halinin ve vaktinin de çok iyi olacağına, yeni gireceği ibr işle ilgili çok büyük araştırmalar yapacağına tabir olunur.

Rüyada öğretmene su vermek bol para kazanıp kalan ömrünün refah içinde geçeceğine, uzun soluklu bir çalışmanın başarıyla taçlandırılacağına, hayırlı kazançlar elde edileceğine yorumlanır.

Rüyada öküze su vermek atılan her adımda çok daha güzel işler gerçekleştirileceğine, umutsuzluklarını geride bırakacağına, kötü duygularını yeneceğine, hane içine ay doğacağına tabir olunur.

Rüyada ölmüş su vermek her işinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, yapacağı her işin çok büyük ilgi toplayacağına, kısa süre içinde hiç tahmin edemeyeceği kadar büyük bir mevkiye terfi edileceğine, işinin ehli bir yakınının kendisinin elinden tutarak kendisini yukarılara taşıyacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ölmüşe su vermek sevdikleri ile çok mutlu olacağına, borçlarının kapanacağına, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, yoğun bir çalışma döneminin ardından tatile çıkılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada ölünün diriye su vermesi bazı gelişmelerin vesile olması sayesinde çok iyi yerlere gelerek çok büyük hayır işlerinin gerçekleştirileceğine, sıkıntıların sevilen bir kişiden destek sayesinde çözüm bulacağına, işlerinin hal yoluna gireceğine, elinin bollaşacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada ördeğe su vermek deneyimli bir kişi ile kurulacak iş ilişkisi sayesinde rahat bir döneme girileceğine, helal rızka kavuşacağına, sevdiği kişilerden her zaman destek göreceğine, ticaret hayatında garanti olacak bir yere geleceğine alamet eder.

Rüyada orkideye su vermek büyük başarılar kazanacağına, bol hayır duaları alınacağına, verilen sözlerin teker teker yerine getirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada oruçluya su vermek arkadaşları ile ve tek başına katılacağı bazı aktiviteler sayesinde çok mutlu olacağına, stres yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, ele geçen eğitim fırsatlarının değerlendirileceğine işaret etmektedir.

Rüyada papağana su vermek kafaya koyduklarını yapma imkânına sahip olacağına ve yaşamdan beklentilerini elde edeceğine, yüzünün gülmeye başlayacağına, çok hayırlı kişiler ile çeşitli ortaklıklar kurup çok zengin olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada peygamber efendimize su vermek sevdiği kişileri arkasından sürükleyebileceği bir meslekle uğraşacağına, yakın bir zamanda daha büyük işlere girmek için adım atacağına, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna girileceğine yorumlanır.

Rüyada peygambere su vermek ters giden işlerin normale döneceğine, uğranılan zararların telafi edileceğine, çok uzun bir zamandan beri beklenen hayırlı haberlerin en sonunda geleceğine, çok daha hayırlı ve güzel bir iş hayatına sahip olunacağına, borç batağı içinde, hasta, mutsuz ya da sorunlarla boğuşan bazı dostlara yardımcı olacağına, elinden gelen her şeyi yapmasına rağmen ancak işi bilen birinin destek vermesi ile sorunlardan kurtulacağına alamettir.

Rüyada polise su vermek yeni bir iş için başvuru yapılacağına, hatalarını düzelteceğine, verimli olacak işler yapacağına inanılır.

Rüyada portakal suyu vermek çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşılacağına, kimseye haksızlık etmeyeceğine, sevdiklerinin hep yanında olacağına yorulur.

Rüyada saksıya su vermek akrabaları ile hem gönül hem de fikir birliğine gireceğine, çok başarılı olacağına, ilerleyeceğine, aile hayatında hiçbir maddi kısıtlamaya gitmek zorunda kalmadan yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada şehide su vermek çok sevdiği ve değer verdiği insanlara iş hayatında daha önce karşılaşılmamış kadar büyük fırsatlar elde etmelerinde çok büyük bir yardımda bulunulacağına, alınacak hayırlı haberler ile zorlukların aşılacağına, esenlik bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada şekerli su vermek candan sevilen bir kişi olunacağına, yapılan çalışmalar ve gerçekleştirilen projeler ile büyük adımlar atılacağına, hayırlı bir kişi ile evlenip bir çocuk sahibi olunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada sevdiğine su vermek elindeki para ile gireceği büyük bir işte çok kazanç elde edeceğine, işlediği günahların tekrar işlenmemesi koşulu ile Allah katında tövbelerinin kabul göreceğine, yükünün azalacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada şeyhine su vermek her zaman için ailesini geçindirmenin yollarını bulacağına, ferahlığa çıkılacağına, çok huzurlu ve çok mutlu bir halde olduğuna, bundan sonra başına gelebilecek hiçbir olaydan ötürü isyan etmeyeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada şeytana su vermek hayatta hep iyi şeyler yaşayacağına, kendisini her zaman ayrıcalıklı ve özel kimse olarak hissedeceğine, düzeninin oturacağına ve işlerinin bundan sonra kendisinin istediği yönde ilerleyeceğine, hayallerini gerçekleştirmek için eşsiz, güzel ve büyük fırsatlar elde edeceğine alamet eder.

Rüyada sıcak su vermek ne zaman başı sıkışsa pervane gibi çevresinde dönen insanlar olacağına, hayat içinde güzel ve mutlu yaşanacağına, yoluna engel olarak çıkan kişileri kolaylıkla mağlup edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sincaba su vermek mutlu ve zengin bir kişi olunacağına ve çok hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, kendisine uygun hayırlı bir kısmet bulup evleneceğine, karlı işler yapma olanağı elde edeceğine inanılır.

Rüyada şişeyle su vermek yatırımlarından ve yeni girişimlerinden hayır ve yüz güldürecek gelişmeler elde edeceğine, yarınlara dair beklentilerin gerçekleşeceğine, sevdiği bazı kişilerden büyük fayda göreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sürahiden su vermek sermayesini hayır getirecek doğrultuda kullanacağına, çok daha iyi ve daha başarılı bir döneme gireceğine, işlerinde yenilikler yapacağına delalet eder.

Rüyada susayana su vermek hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde ulaşacağına, işlerinde çok hayırlı sonuçlar elde edeceğine, çok bereketli zamanlar geçireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada susuzlara su vermek hayattan yana her istediğini elde edeceğine, hiç olmadık yerde çıkan bir sorunun kişinin sayesinde çözüme kavuşacağına, düşmanlarını ve rakiplerini kendisine ulaşamayacakları duruma getireceğine delalettir.

Rüyada tarlaya su vermek hayırlı gelişmeler yaşayacağına, sıkıntılı durumların yakın zaman içinde son bulacağına, çalışmalarının meyvelerini rahata kavuşarak toplayacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada tasla su vermek yakın bir zamanda kendisini toparlayarak, davranışlarını değiştirmesi gerektiğine, bu şekilde hareket etmesi halinde sorunlarının büyük oranda çözüme kavuşacağına, helal lokmalar yiyeceğine, yalan söyleyerek insanların arasını bozan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tavşana su vermek rızkının çoğalacağına, problemlerinin çözüleceğine, yakınındaki kimselerden fayda göreceğine, ruhsal açıdan kendisinde güç bulan kişinin her işe gözü kara bir şekilde atlayacağına işarettir.

Rüyada tavuğa su vermek emeklerin karşılığında hak edilen noktaya gelineceğine, yaşam sevincinin geri geleceğine, yol yordam sorulan ve kendisinden de akıl danışılan kimse olacağına delalet etmektedir.

Rüyada temiz su vermek uzun zamandan beri görmediği mutlulukları bulacağına, canlanacağına, bazı konularda önayak olunacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada tilkiye su vermek eline geçen kazancın bir kısmı ile muhtaç insanlara yardım edeceğine, haksızlık yapan insanlardan uzaklaşacağına, yaşamına çok daha kolay şekilde yön vereceğine, zaman içinde daha güzel günler göreceğine işaret etmektedir.

Rüyada timsaha su vermek sorunların kısa zaman içinde çözüleceğine, yatırımlarının kendine önemli oranda kazanç getireceğine, hasara uğrayan bir eşyanın tamir edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada tosuna su vermek akrabalarla küslüklerin sona ereceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, gerçekleştirdiği yatırımların meyvesini vereceğine işaret etmektedir.

Rüyada tuzlu su vermek daha iyi düşünüp yeni projelere hazır hale gelineceğine, çözümlere ve şifaya da kavuşacağına, helal ve makbul olan dünya mallarına sahip olacağına alamet eder.

Rüyada yabancıya su vermek aile büyüklerinden birinin yakın zamanda Allah’ın izni ile sağlığının yerine geleceğine, geçmişten gelen yükleri, sorunları omuzundan atarak hafifleyeceğine, attığı adımların kendisine sevinçli ve güzel olaylar olarak döneceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada yaşlı teyzeye su vermek iş yaşamında tüm dikkatleri üzerine çekeceğine, üzüntülü ve endişeli olduğu bir anında gelecek bir haberle mutlu olunacağına, çok rahat edilecek bir işe girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada yaşlılara su vermek karşılaşılan kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon sağlayacağına, ilerleyen zamanlarda büyük bir zenginliğe kavuşacağına, dertlerden, sıkıntılardan ve sorunlardan uzak olacağına işaret eder.

Rüyada yaşlıya su vermek zararlı alışkanlıkların sona erdirileceğine, sorun yaratan kişilerin uzaklaştırılacağına, yakın çevresi tarafından takdir edilip her konuda destek göreceğine, yardım isteyen arkadaşa elden gelen desteğin verileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada yetime su vermek her işten alnının akıyla çıkmaya, uzun bir zamandan beri birlikte olduğu kişiden çok güzel bir teklif alacağına, şehir dışında eğitimlere gideceğine alamet ettiği söylenir.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments