Rüyada Su Yürümek

Rüyada su yürümek aile içinde aradığı huzuru yakalayacağına, pek çok felaketten yara bere almadan ve sağ salim bir şekilde kurtulacağına, eğer müşkül bir durumda ise yakın zamanda tüm sıkıntılardan kurtularak feraha ereceğine, aklındaki her şeyi hayata geçirerek, insanlardan takdir toplayacağına, uzun zamandan beri almayı çok istediği bir şeyi yakın zamanda alacağına ve çok hayırlı ve faydalı bir işe girip çok güzel günler göreceğine, huzura kavuşacağına işaret eder.

Rüya tabirlerine göre küslüklerin biteceğine, ah ve beddua almamak için özen göstereceğine, günlerinin güzelleşeceğine, ev sahibi olunacağına, başarılar sayesinde insanlar ile büyük işlere girileceğine, beklediği olumlu bir haber üzerine rahat bir nefes alacağına işarettir.

Rüyada akar suda yürümek yaşadığı sorunları kısa zaman içinde ortadan kaldıracağına, bir tartışmada kazanan ve haklı çıkan tarafın kendisi olacağına, sıkıntılarına ve dertlerine çözüm arayacağına, çok kolay bir şekilde para elde edebilecek bir mevkiye geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ayakkabıyla suda yürümek maddi açıdan iyi bir işe girileceğine, iş hayatı içinde yeni bir sayfa açacağına, kendisine kötülük yapmak isteyen kişiden kurtulduktan sonra kazanç getirecek bazı işlere girileceğine, her konuda gelişeceğine, daha sık sosyal ortamlarda bulunma kararı alacağına, girdiği yolda önlenemez bir yükselişe geçeceğine ve her yeni çalışması ile daha çok kitleye ulaşıp çok ünlü biri olacağına alamet etmektedir.

Rüyada balık dolu suda yürümek yönetici koltuğuna yükseleceğine, yeniden yaşam isteğine kavuşacağına, zenginliğinin tükenmeyeceğine yorulur.

Rüyada balıklı suda yürümek girdiği işlerde çok büyük kazançlar elde edeceğine, gidilen yolda çok büyük başarılar kazanılacağına, ruhen ve bedenen iyileşeceğine, özel, seçkin ve ayrıcalıklı bir yaşam süreceğine, zor zamanlardan geçerek ferahlığa çıkmaya çalışacağına, şanssızlıklar yaşayıp uzun bir zaman boyunca kendisini toparlayamayacağına ve çok zor durumlar düşeceğine, girilen bir yolda çok doğru bir noktaya girileceğine delalettir.

Rüyada baraj suyunda yürümek çekilen hastalıklardan Allah’ın izniyle kurtulacağına, şansının ve kısmetinin açılacağına, hayatının en güzel günlerini yaşayacağına, aile fertlerinin kimseye muhtaç edilmeyeceğine, sorunlarının sona ererek çok büyük rahatlama ve sevinç yaratacağına, sağlığının, işlerinin ve düzeninin daima iyi ilerleyeceğine inanılmaktadır.

Rüyada beyaz suda yürümek kurulan ortaklıkların büyük başarı ve kazanç getireceğine, sizi sevindirecek bir haber alacağınıza, meslek hayatında istediği rütbeye erişeceğine, kem gözlü insanların uzaklaşacağına, kimseden destek almadan başarı elde edeceğine, gelirini ikiye katlayarak ailesine daha yüksek standartlarda bir hayat sunacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada boklu suda yürümek bozduğu bir düzenin eskisinden daha iyi bir hale getirileceğine, gelirinin çoğalacağına, isteklerine nail olacağına yorulur.

Rüyada bulanık suda yürümek saygın biri haline geleceğine, sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine, anne baba rızasının alınması neticesinde büyük kazanç elde edilecek bir yola girileceğine, ticaretin değer ve hız kazanacağına, kendisine verilen fırsatları çok iyi bir şekilde kullanarak işlerinde daha büyük çalışmalar ortaya koyacağına, kimsenin girmeye cesaret edemediği bir çalışmaya kazanılacak büyük bir başarının ardından girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada buz tutmuş suda yürümek iş hayatına yeni bir fikirle tekrar girileceğine, kazancın artacağına, işe gösterilen ilginin artacağına, itibarın ve makamın yükseleceğine, hem kendisini yenilemeye çalışacağına hem de çok daha sosyal bir kişi olup iş hayatı ve aile hayatı içinde her gün biraz daha fazla hissettiği baskılardan ve sıkıntılardan biraz olsun kurtulmaya çalışacağına, kötü günlerin etkisinden kurtulacağına, ruhsal açıdan çok iyi hissedilecek bir döneme girileceğine, zarara sebep olan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, ne hastalığın, ne de derdin kişinin yanına uğramayacağına rivayet eder.

Rüyada buzlu suda yürümek rahat edilecek bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine, amaçlarını yerine getireceğine, işlerinin yoluna gireceğine, amaçlarının gerçekleşeceğine, monoton devam eden hayatına da renk, lezzet, heyecan, güzellik, hayır, nitelik ve farklılık geleceğine, girdiği yolda önlenemez bir yükselişe geçeceğine ve her yeni çalışması ile daha çok kitleye ulaşıp çok ünlü biri olacağına rivayet eder.

Rüyada çimenli suda yürümek kendisine yeni bir ev ve bu evin içine yeni eşyalar alacağına, iş sahibi olunacağına, çeşitli güzel olaylara vesile olacak adımlar atılacağına, hayırlı ve dürüst bir kişi ile evlilik yoluna girileceğine, çok hayırlı ve güzel olaylar yaşanacağına, işlerin günden güne artacağına, bekarlar için mutlu bir karşılaşmaya, daha doğru, net bir bakış açısı kazanacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada dalgalı suda yürümek gönlüne göre yaşamanın yollarını bulacağına, imkânları kendisine dilediği şekilde hareket etme ve adım atma fırsatı vereceğine, büyük başarılara ve işlere imza atılacağına, kimsenin girmeye cesaret edemediği bir çalışmaya kazanılacak büyük bir başarının ardından girileceğine inanılmaktadır.

Rüyada deniz kenarında suda yürümek huzuru yakalayacağına, gönül hoşluğunu yakalayacağına, tüm sıkıntıların, dertlerin ve sorunların biteceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada deniz suyunda yürümek her adımı takip edilen biri olup bu şekilde çok para ve mal kazanacağına, hem itibar hem de kazanç elde edeceğine, hiçbir zaman dinini boşlamayacağına, beğendiklerini kolaylıkla alabileceğine, hanesinde bolluk ve bereket olacağına, çok iyi işlere imza atıp büyük miktarlarda para kazanacağına alamettir.

Rüyada derede suda yürümek kazancının hiç beklemediği bir miktarda artacağına, vaatlerin ve verilen sözlerin yerine getirileceğine, sıkıntı yaşadığı bazı durumları yakında ortadan kaldıracağına, mutluluğun ve huzurun gün geçtikçe artacağına, huzurunun artacağına, güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada derin suda yürümek kardeşlerle birlikte girilen bir işte hayırlı bir sonuca ulaşılacağına, aradığı çareleri bulacağına, şifa bulacağına, güzelleşeceğine, hayallerini gerçeğe dönüştüreceğine, kısmetinin ve talihinin açılacağına, başarıya ulaşacağına, kuracağı bir ortaklık sayesinde cebinin para göreceğine ve aile hayatında kaybolmuş olan huzurun tekrar bulunacağına, mutluluk dolu günler yaşanacağına alamettir.

Rüyada diz boyu suda yürümek bir anda atılıma geçeceğine, son zamanlarda yaşadığı kötü olayların düzeleceğine, sıkıntılarından en kısa sürede arınıp rahat bir nefes alacağına, mutluluğunun ve huzurunun ömür boyu devam edeceğine, girdiği işleri çok iyi yerlere getireceğine, refah seviyesinin artmasına vesile olacak işlere gireceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada durgun suda yürümek hanesine bolluk geleceğine, canını ve malını garanti altına alacağına, şanssızlığın, kısmetsizliğin ve uğursuzluğun geride kalacağına, sakinliği ve mutluluğu yakalayacağına, verilen vaatlerin yerine getirileceğine, başını ağrıtan ve kendisini üzen olayları atacağı doğru adımlar ve vereceği hayırlı kararlar sayesinde yakın bir zaman içinde çözeceğine delalet etmektedir.

Rüyada duru suda yürümek parasal olarak konulan hedeflere varılacağına, firma içerisinde hayırlı bir mevkiye terfi alınacağına, kırılan özgüvenin tekrar inşa edileceğine, yavaş yavaş da olsa istenen şeylere kavuşulacağına, sevdikleri ile çok mutlu olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada evin içinde suda yürümek iş yeri sahibi olacağına, farklı mesleklerden insanlarla bir araya geleceğine ve yeni ortaklıklar sayesinde kazanacağı ticari itibarın artacağına, icat yapacağına delalet eder.

Rüyada gece suda yürümek herkese iyilik yaparak insanların gözünde değerini artıracağına, hayatının kendisini tatmin edecek kadar güzel ve hayırlı geçeceğine, sağlıklı ve rahat bir ömür sürüleceğine, hayırlı ve iyi kişilerle karşılaşacağına, aile bireyleri arasındaki muhabbetlerinin çok daha tatlı dille devam edeceğine, sebep olduğu olayların farkına vararak yaptığı hataları göreceğine alamettir.

Rüyada gelinlikle suda yürümek uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına, kazançların çok yüksek bir seviyeye geleceğine, iş konusunda yeni yatırımlar yapılacağına, mal ve mülk sahibi olunacağına, işleri büyütme sürecine girileceğine, sıkıntılı olduğu bir zamanda başına gelecek olan güzel bir olay ile hayatını değiştirecek bir karar vereceğine, Allah’ın yardımı ve izni ile çok güzel işlere gireceğine, endişeli ve üzüntülü günlerin geride kalacağına inanılır.

Rüyada havuz suyunda yürümek kimselere muhtaç olmadan, kendi kendisi ile mutlu olarak yaşayacağına, dik durmaya çalışacağına, şımarıklık yapma hakkında sahip olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada karanlıkta suda yürümek daha fazla gelir sahibi olunacağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına, ticaret hayatıyla ilgili yapılan planların hayır getireceğine, ailesinin sevgisini ve saygısını kazanmanın ayrıcalığının ve ne kadar özel bir duygu olduğunun farkında olarak yaşayacağına ve onların her zaman kıymetini bileceğine, endişe duyduğu olaylardan ve durumlardan kurtulup feraha çıkacağına, kardeşler arasında kısa süre önce yaşanan tartışmaların bitirileceğine, şansının açılacağına, huzur ve mutluluk yaratan olaylar yaşanacağına delalet eder.

Rüyada kirli suda yürümek dertlerin çözüme kavuşacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve maddi sıkıntılarının son bulacağına, eline yeni fırsatların geçeceğine yorumlanır.

Rüyada köpüklü suda yürümek başarılı olacağına, sevdiklerine para ve zaman ayıracağına, dertlerinin bir kalemde silinip gideceğine yorulmaktadır.

Rüyada kumlu suda yürümek bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine ve ferahlığa çıkılacağına, hayırlı işlere imza atacağına, maddi olarak sıkıntılı geçen bir dönemin kapatılacağına, elin bollaşacağına, sorunların köklü şekilde ortadan kalkacağına, istediği kadar dünya nimetlerinden ve güzelliklerinden faydalanacağına yorumlanır.

Rüyada lağım suyunda yürümek çok büyük sorunları parça parça kolayca halledeceğine, maddi ve manevi olarak uğradığı zararı yavaş yavaş telafi edeceğine ve geçirdiği çok zor dönemlerden ötürü biraz da olsa yıpranmış olacağına, hakkında yayılacak dedikodulara ancak dedikodunun asılsız olduğu ortaya çıktığı zaman yaşanan sorunların düzeleceğine, hayatta kendini hiçbir zaman yalnız ve çaresiz hissetmeyeceğine, yaptığı iyiliklerin karşılığında çok büyük bir dosta sahip olacağına, aksiliklerin ortadan kalkacağına, büyük atılımlar yapmak için bir kişi ile büyük bir ortaklık kuracağına ve bu ortaklıkla birlikte çok büyük ve başarılı bir kişi olunacağına ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine inanılmaktadır.

Rüyada masmavi suda yürümek çok zor zamanlar geçirdiği dönemlerde eline geçen fırsatlar sayesinde sorunlardan kurtulacağına, gelişiminin hız kazanacağına, hayallerinin, amaçlarının, istek ve arzularının gerçekleşeceğine, hedeflerini tutturacağına, amaçlarına nail olacağına bu sayede ilerleyeceğine, emeklerinin karşılığında layık olduğu rızkı ve geliri elde edeceğine, üzerindeki kötü imajı sileceğine, bir anda büyük fırsatlar elde edileceğine delalet eder.

Rüyada mavi suda yürümek sıkışık geçen bir sezonun ardından biraz kafa dağıtmak ve daha rahat bir nefes almak için tatile çıkılacağına, kaçırılan fırsatlardan daha iyilerinin elde edileceğine ve dostlarla ve aileyle çok mutlu olunacağına, çok büyük bir prestije ve kazanca ulaşılacağına yorulur.

Rüyada sel suyunda yürümek hayırlı ve çok güzel olaylar yaşayacağına, tövbelerinin Allah katında karşılık göreceğine, kendisini mutlu ve keyifli hissedeceğine, adından başarıları ile söz ettireceğine, istediğini elde etmede başarılı olacağına, yaşanan sorunlardan kısa süre içinde uzaklaşılacağına ve hem maddi hem manevi olarak rahata erileceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada sevdiğinle suda yürümek hastalıklarını yenmeyi başaracağına, çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına ve bu sayede daha farklı bir şekilde hareket edileceğine, hem ruhunun hem de bedeninin tazeleneceğine, atılacak adımlarla en doğru kararın verileceğine, yardıma muhtaç olan herkese yardım edeceğine, sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevgiliyle suda yürümek geçim kaygısı ve sıkıntısı yaşamayacağına, elindeki işi birçok kişiye sevdireceğine, sonunda hayır getiren bir habere kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada sıcak suda yürümek yaptığı işte elde ettiği karın katlanarak çoğalacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, rahat bir dönem yaşanacağına, yarıda kalmış ya da askıya alınmış olan çalışmaların kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine, çevresindeki insanların da desteği ile her zaman en iyi olmaya çalışacağına delalet etmektedir.

Rüyada şifalı suda yürümek kısa süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, geçim derdinden, borçlarından dolayısıyla da çektiği tüm çileden kurtulacağına, insanlar tarafından komik bulunan ve küçümsenen hayallerini gerçekleştirmeyi bileceğine, daha isabetli kararlar alacağına, makam edineceğine, ailesi ile mutlu ve mesut yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada sığ suda yürümek tecrübelerinden yararlanacağı biriyle tanışacağına, aile hayatının çok huzurlu bir şekilde geçeceğine, çok büyük sevinç ve mutluluk yaratacak bir haber alınacağına, hiç olmadığı kadar rahat bir döneme gireceğine, herkesin takdir edeceği, imreneceği ve adından övgü dolu sözlerle bahsedeceği kimse haline geleceğine, yalana dolana itibar ve tenezzül etmeyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada taşlı suda yürümek çok sevineceğine, kudret ve itibar sahibi olacağına, yüzünün güleceğine, bolluk içinde bir hayat yaşanacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine, hayalini kurduğu şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada tatlı suda yürümek Allah’ın izniyle bol nimetlerle nasipleneceğine, hayır duaları aldığı için çok zor işlerin altından rahatlıkla kalkacağına, yeni bir yol tutulacağına, zararlı kişilerden uzak durulacağına, önceki zararın telafi edileceğine inanılır.

Rüyada temiz suda yürümek yeterince deneyimi olmayan bir iş konusunda yardım istediği bir kişinin verdiği sözü tutacağına, efendi ve güler yüzlü oluşu sayesinde çevresindeki herkes tarafından çok sevileceğine, çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, sıkıntıların ve sorunların biteceğine, güç, kudret ve hidayet sahibi olacağına, sıkıntıların ve musibetlerin çözüme kavuşacağına inanılır.

Rüyada termal suda yürümek bu dönem boyunca hak yolundan hiçbir şekilde ayrılmadan, şükrederek, sabırla hayatına devam edeceğine, çok büyük bir işe girileceğine, bu işle sürekli kazanç elde edilip feraha erişileceğine, zenginliğini ihtiyacı olan kimseler ile de paylaşacağına, dertlerin biteceğine, büyük bir iş için bir ortaklık kurulacağına, üzücü olaylar yaşanmasından dolayı meydana gelen ruhsal bütün sıkıntıların son bulacağına, sorunlarının yakın zaman içinde biteceğine yorumlanır.

Rüyada tertemiz suda yürümek iş hayatında herhangi bir zarar görmeden çok büyük ve başarılı işlere imza atacağına, daha rahat ve huzurlu olunduğuna, çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, bütün sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına, ailesi ile birlikte bir ömür boyu mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine işarettir.

Rüyada tuzlu suda yürümek çalışma hayatı içinde bilgi ve tecrübe sahibi olarak işlere liderlik edileceğine, sevdiği birisine çok büyük destek vereceğine, başarılarının uzun yıllar boyunca konuşulacağına, sevdiği kimseden hayır göreceğine, önüne çıkacak bir kısmetin yeni bir kapı açacağına, yılmadan azimle çalışarak ve sabrederek karşısına çıkan fırsatları değerlendireceğine ve bu fırsatlardan birini kullanarak yeni bir fırsatın kapısını aralayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada yalın ayak suda yürümek her türlü engeli ve zorluğu aşacak kudrete sahip olacağına, hiçbir zaman parasız pulsuz kalmayacağına, hayallerin gerçekleşeceğine alamet eder.

Rüyada yeşil suda yürümek yeni bir kazanç kapısı bulunacağına, halinin iyi olduğuna, endişe ve üzüntü yaratan olayların yakın zaman içinde düzeltileceğine, sahip olduğu yetenek ve başarıları sayesinde çok iyi işlere gireceğine, kendi alanında çok aranılan ve beğenilen bir kişi olacağına, bolluğun ve bereketin daha önce hiç olmadığı kadar artacağına rivayet etmektedir.

Rüyada yosunlu suda yürümek istenilenlere ulaşmakta güçlük çekilmeyeceğine, gücü ve yetkiyi elinde bulundurmasının kendisine hem özgüven hem de bolluk ve bereket getireceğine, ortaya konulacak çalışmalar ve gerçekleştirilecek projeler sayesinde çok iyi paralar kazanılacağına, hayırlı bir kısmetle tanışacağına, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine, anne baba duası alınacağına, bazı zor durumlar ile bölünen bir ilişkinin kaldığı yerden devam edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyada Su Yürümek” yazısına ilgili rüyanızı yazın, gün içinde sizin için tabir edilsin.

  1. Çocuğumla beraber, annemlerin memlekette ki evindeydik. Evin çok yakınında, yürüme mesafesinde deniz var. Oğlumla beraber denize gittik. Denize giderken yolumuzun üstünde dut ağacı vardı, ikimiz bir güzel dut topladık yedik. Sahile vardığımızda bizden başka kimsecikler yoktu. Oğlum suya girmek istedi. Ayakkabımı çıkardım, suya girdik. Ben rüyamda suda yürüdüm. Oğlumda aynı benim gibi temiz suda yürüdü. Denizin içine hiç batmadık. Sanki karada yürüyor gibi berrak suda yürüdük. Suyun içinde balıklar yüzüyordu. Oğlum elini suya daldırdı, çıplak elle balık tuttu.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Rüyanı Tabir Edelim

Rüyanızı bize gönderebilmeniz için:
  • Rüyanızla ilgili en az 3 detayı daha sitemizde arayın.
  • Rüyanızı en iyi anlatan sayfayı bulup rüyanızı orada aktif hale gelecek kutucuğa yazın.