Rüyada Sümük Bulaşması

Rüyada sümük bulaşması herkes tarafından sevilen ve onlar tarafından bağrına basılan kişi olmayı hak edeceğine, kendisi için hayırlı olacak fırsatlar elde edeceğine, gerçekleştiren çalışmaların yeterli verimi sağlayacağına, sevinç içinde karşılanacak ve kişinin ailesini de ilgilendirecek bir haber alınacağına, iş hayatında çok iyi bir atılım yapılacağına, birçok kişinin takdir ettiği bir kişi olunacağına ve rahata erileceğine, maddi durumu kötüyse düzeleceğine delalet eder.

Rüyanın verdiği mesaja göre rüya sahibi kimsenin içinde bulunduğu karamsar ve üzgün ruh halinden kurtulacağına, çok pratik bir şekilde hareket edeceğine, işinde yükselmeye, yol kat etmeye ve basamak atlamaya, hayattan yana her istediğini elde edeceğine, rakiplerin ve çekemeyenlerin yenilgiye uğratılacağına, kurduğu hayatta yeni bir işe gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ele sümük bulaşması sevdiği insanların olacağına, borçlarının biteceğine, olumlu gelişmelerin yaşamın her alanına yansıyacağına, evlilik yolunda büyük bir adım atılacağına, yapılacak bazı akıllıca manevralar sayesinde rakiplerin geride bırakılacağına, borçlarını rahatlıkla ödemeyi başaracağına delalettir.

Rüya alimlerine göre kurulu düzeninin sürüp gideceğine, insanlar arasında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, sorunlarını çözeceğine, güzelliği kadar huyu ve ahlakıyla da herkesi kendisine hayran bırakacak bir eşe sahip olunacağına, maddi olarak büyüyeceğine, ruhunun dinleneceğine alamet eder.

Rüyada saça sümük bulaşması üst mevkilerde yer alınacak bir iş teklifi geleceğine, en umutsuz olduğu anda Allah tarafından kendisine hayırlı bir kapının açılacağına, gözyaşının kuruyacağına ve mutluluğa erişeceğine, çok büyük kazançlar ve hayırlı rızklar elde edeceğine, gidilen yolda büyük başarılara imza atılacağına, birçok konudaki problemlerin bir anda çözüme kavuşacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabirine göre rüyayı gören kişinin çok büyük bir pişmanlık yaşayıp kırdığı insanlardan özür dileyeceğine, işiyle ilgili hedeflerinin zamanı geldikçe, inancı, çalışkanlığı, azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde gerçekleşeceğine, iş konusunda istenilen başarıların elde edileceğine, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı bir döneme gireceğine, kıskanç birisini haneden uzaklaştıracağına, hedeflerini tutturacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada üstüne sümük bulaşması geçim derdinden, borçlarından ve hastalıklarından kurtulacağına, sorunlarını halletmeyi bileceğine, yeteneklerini çok daha göze çarpacak şekilde ortaya koyma fırsatı bulacağına, deyim yerindeyse kişinin kendi yağında kavrulacağına, bu süreçte hayatın kıymetinin farkına varacağına, kazancının artacağına, hayatının düzene gireceğine, risk almaktan özenle kaçınacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya açıklamasına göre rüya sahibinin yeni bir ilişki yaşanacağına, yaşanan bir yanlış anlaşılmadan ötürü gerilen sinirlerin gevşeyeceğine, azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde isteklerinin gerçekleşeceğine, herhangi bir ihtiyacınız varsa hiç beklemediğiniz şekilde bu ihtiyacınız giderileceğine, paraya ve mutluluğa kavuşacağına, hayırlı bir haber alınacağına yorulmaktadır.

Rüyada yüzüne sümük bulaşması anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına, ibadetlerini tam olarak yerine getireceğine, yanında çalışan insanlara ekmek yedireceğine, kazancının yakın zamanda artış göstereceğine, miras gibi konularda adil bir karar sonucu kişinin hak ettiklerini alacağına, aile içerisinde sayılacağına ve sevileceğine delalet etmektedir.

Yorumcuya göre rüya sahibi kişinin sıkıntılarla boğuşan bir akrabanın toparlanması için bir ortaklık kurulacağına, pek güven vermeyen bir kişinin iş teklifinin geri çevrileceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük ilerleme kaydedileceğine, kendi başına bir hayat yaşamaya başlayacağına, ileride çok zengin biri olacağına, işlerinin bollaşacağına alamet ettiğine inanılır.

Gönderdiğiniz Rüyanın Tabiri En Kısa Sürede Bu Sayfada Yayınlanacak. Sayfayı Hemen Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
İlknur arslan

Gündüz niyetine selamünaleyküm bu sabah gördüm amcam vardı kalabalık bi ortam ailem vardı hep beraber yolda yürüyordum gece gibiydi hava karanlıktı yolda giderken birden saçıma bir şeyin bulaştığını hissediyorum bu neydi diyorum amcam diyor ki kucağında bi tane köpek yavru gibi burnu tikaliydi hapsirmasini sagladim ama böyle olacağını düşünmedim diyor kalabalık başka bi yere gidiyorum yemek yenilen bi yer gibi peçete alıp silmeye çalışıyorum ama daha çok saçıma bulaşıyor çıkmıyor yapışkan gibi

MELİSA MUTLU 1966

Duştan cıkıyor um bornazlayım evde yim bir bayan komşumda evindeymiş. konuşurken burnumu ellerken elime yüzüme sümük bulaşıyor elimle almaya calışıyorum. Komşum bayan sen duş almadın mı diyor bende aldığımı söylüyorum bir yandanda konuşurken burnumdan cıkan kuru sümükleri yüzümden temizliyorum. Teşekkürler.

Beyza havva

Gunduz niyetine 2 gun once rüyamda baskasinin mendilinden elime sumuk bulasiyor ve hisse diyorum ruyamda elime soguk soguk bulasan sumugu ve bu arada elime beyaz pecete alip elimi temizlemeye calisiyor um simdiden tesekkurler