Rüyada Sürü Görmek

Rüyada sürü görmek yolunu kaybeden bir kişiye yardım edileceğine, düzenli bir işe girileceğine, sorunların ancak birlikte hareket edilerek çözüleceğine, insanları sevindirerek kendisine sunulanın sadakasını vereceğine, aldığı borçları kısa bir süre içinde geri ödeyeceğine ve dertlerinin ve sıkıntılarının son bulacağına, iş için çekilen ve yaşanan sıkıntılardan ötürü bir türlü ödenemeyen borcun kısa bir zaman içinde ödeneceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri kitabına göre rüya sahibinin aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, kötü kişilerden uzak durulacağına ve uzun zaman önce kırgınlık yaşanmış birisi ile aranın düzeltileceğine, alınacak yerinde kararların konforunun ve lüksün de artmasına vesile olacağına, tartışmaların sona ereceğine, toplum nazarındaki saygınlığının ve itibarının yükseleceğine, sorunlarından kısa bir zaman içine kurtulacağına alamettir.

Rüyada akbaba sürüsü görmek kısmetlerinin hiçbir zaman kesilmeyeceğine, çalışma hayatında çok hayırlı ve başarılı işler ortaya koyarak çok iyi kazançlar elde edeceğine, huzurlu ve güzel bir hayata sahip olacağına inanılır.

Rüyada alabalık sürüsü görmek daha güzel ve daha iyi yaşayacağına, hakkında edilen dualar sayesinde işlerinin açılacağına, hayırlı ve güzel haberler alınacağına, kazancın artması ile birlikte yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada annenin yerde süründüğünü görmek üzüntülerin ve tartışmaların sonunda tatlıya bağlanacağına, yakın bir zaman içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, rahat bir nefes alarak epey bir zamandan beri yapmak istediği ama ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçekleştireceğine yorulmaktadır.

Rüyada araba sürüsü görmek eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına, hayatının iyileşeceğine, yanlış giden işlerin düzeltileceğine işaret eder.

Rüyada asker sürüsü görmek gözünde ve içinde hiçbir şeyin kalmayacağına, yaptığı işlerde büyük başarılar elde edeceğine, iş hayatının düzeleceğine, sıkıntılarının son bulacağına alamettir.

Rüyada atmaca sürüsü görmek aşılmaz denilen engellerin aşılacağına, evleneceğinize, ağız tadının da hep yerinde kalacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada bebeğin süründüğünü görmek iş hayatında hiç beklenmeyen bir atılım yapacağına, büyük kazançlar elde ederek uzun yılardan beri hayal ettiği ve hep sahip olmak istediği şeyler için kullanacağına, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada bıldırcın sürüsü görmek başarıya ulaşmak için çok çaba sarfedeceğime, üzüntülerini birer birer sona erdireceğine, sorunların en kısa zamanda çözüm bulacağına, her zaman evlatlarına destek olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada bit sürüsü görmek insanlar arasında çok saygın bir pozisyona yükseleceğine, bekarlar için hayalini kurdukları gibi bir kısmetle evlilik gerçekleştireceklerine, tersliklerin yoluna gireceğine, sevineceği bazı olaylar yaşayacağına, işlerinin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine yorumlanır.

Rüyada bizon sürüsü görmek yakın bir zamanda büyük bir işin başına geçileceğine, yakın bir zaman içinde aile hayatında çok büyük sevinçler yaşanacağına, kazançlı bir işin başına geçileceğine alamet eder.

Rüyada bozkurt sürüsü görmek kötüye giden bir işin verilecek parasal destek sayesinde düze çıkartılacağına, aşık olunan bir kişiden karşılık bulunacağına, işyerine yüklü miktarda para sokacağına işaret etmektedir.

Rüyada bülbül sürüsü görmek sevdiği kişiler ile arasını bozan insanlara hadlerini bildireceğine, geniş bir ev satın alacağına, hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına alamet eder.

Rüyada büyükbaş sürüsü görmek aile hayatına adım atılacağına ve mutlu bir yuvaya sahip olunacağına, büyük kazanç sahibi olacağına, isabetli girişimlerde bulunup kendi işinin başına geçeceğine alamet etmektedir.

Rüyada buzağı sürüsü görmek dinde ve ahlakta olgun ve güzel olacağına, sevdikleri için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayacağına, işlerin daha iyi bir hal alacağına işarettir.

Rüyada çakal sürüsü görmek zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına, maddi olarak ferahlık yaşanacağına, bihaber olduğu konularla ilgili doğru ve kesin bilgilere ulaşacağına inanılmaktadır.

Rüyada canavar sürüsü görmek verilen emekler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, keyifleneceğine ve sevdiği kişi ile baş başa olup uzun saatler geçireceğine, karşısına çok hayırlı kapıların açılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada cardın sürüsü görmek aksiliklerle, başarısızlıklarla ve engellerle karşılaşmayacağına, çok güzel olayların baş göstereceğine, günahtan arınmış bir yaşama sahip olup, Allah katında makbul işlerle uğraşılacağına yorulur.

Rüyada ceylan sürüsü görmek şansının, bahtının ve kısmetinin açık olacağına, işlerinden yana istediği karı yakalamayı başaracağına, binbir türlü zahmet çektiği bir işte başına gelen kötü olayların kısa süre içinde düzeleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada cin sürüsü görmek Allah’ın lütuflarına erişme şansına nail olacağına, yüzünde güller açacağına, büyük paralara sahip olacağına, kısa süre içinde epey şöhret sahibi olacağına ve dolu dolu, huzurlu ve sağlıklı bir hayata merhaba diyeceğine inanılmaktadır.

Rüyada çita sürüsü görmek işine ve hanesine bereket geleceğine, duyulacak bazı dedikodulardan sonra kişinin özel hayatına daha da dikkat edeceğine, yaşanacak bir sağlık sorununun kısa süre içinde çözüme kavuşacağına ve ferah bir döneme girileceğine inanılmaktadır.

Rüyada çoban sürüsü görmek kendisiyle beraber sevdiklerinin de iyi yaşaması için elinden geleni yapacağına, gireceği bir ortaklık ya da gerçekleştireceği çok büyük bir proje sayesinde eskisinden bile daha iyi bir duruma geleceğine, eğlenceli ve rahat bir hayat geçirmeye başlayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada çocuğunun süründüğünü görmek son derece mutlu olacağına, herhangi bir zorluk çekmeden kişinin her açıdan başarılı sayılacak bir yaşam sürdüreceğine, deyim yerindeyse adeta ayaklarının yerden kesilmiş gibi hissedeceğine delalettir.

Rüyada çulluk sürüsü görmek mevcut durumundan çok daha iyi koşullarda yaşayacağına, sıkıntıların ve sorunların aşılmasında çok sevilen ve değer verilen kişilerin yardımlarının alınacağına, kendisini evinin kapısından girdiği anda hafiflemiş ve iyi hissedeceğine inanılır.

Rüyada davar sürüsü görmek atılan her adımda daha ses getiren işler yapılacağına, kısa süre içinde işlerinde çok büyük bir ferahlık yaşayacağına, sıkıntıya düştüğü anlarda hemen herkesin yardıma koşacağına, maddi ve manevi açıdan hiçbir sıkıntı çekmeyeceğine alamet eder.

Rüyada ejderha sürüsü görmek iş hayatında çok büyük kar edileceğine, sosyal hayatında ve iş hayatında neredeyse farklı bir kişi olarak görüleceğine ve çok büyük bir sevince kapılacağına, çok büyük bir sevgi ve azimle ibadetlere devam edileceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada erkek sürüsü görmek üzüntü duyulan ve endişe edilen olaylardan kurtuluşa erileceğine, işlerinde herhangi zarara uğramayacağına, hayallerinin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına inanılmaktadır.

Rüyada gergedan sürüsü görmek gücünün ve kudretinin hiç eksilmeyeceğine, yaşadığı her yeni günün kendisi için bir önceki günden çok daha hayırlı ve güzel olacağına, sorunlarını gidereceğine, kendisini üzmeye çalışan ve sürekli sorun çıkaran bazı kişiler ile arasındaki bağları tamamen koparacağına tabir olunur.

Rüyada goril sürüsü görmek neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine, bazı büyük çalışmalar yapacağına, hayallerinin gerçekleşeceğine delalet eder.

Rüyada hamsi sürüsü görmek yeni bir sosyal hayata sahip olunacağına, işle ilgili olarak yeni bir sayfa açılacağına ve bol kazançlı bir çalışmaya girileceğine, dış görünüşünün etkileyiciliği ile çok sayıda aşığı olacağına, hayırlı kararlar alacağına alamettir.

Rüyada haşere sürüsü görmek çok büyük üzüntüler yaşadığı bir dönemi geride bırakacağına, maddi olarak küçük zararlara uğranacağına ve bu zararların çok kısa zamanda telafi edileceğine, kendisini yeniden doğmuş gibi hissedeceğine delalet eder.

Rüyada hınzır sürüsü görmek yapacağı yerinde hareketler sayesinde gelirinin çoğalacağına, harcadığının yerine çok daha fazlasını koymayı başaracağına, mutlu bir ömür geçirileceğine inanılmaktadır.

Rüyada insan sürüsü görmek iş hayatında çok kar edileceğine, rütbe edineceğine, emeklerinin kendisine mutluluk getireceğine yorulur.

Rüyada it sürüsü görmek mutluluğu yakalamak için çok uğraşacak olan rüya sahibinin inatçı kişiliği sayesinde isteklerine ulaşacağına, hane içindeki tartışmaların bitirileceğine, işlerinin yoluna gireceğine alamet eder.

Rüyada kanarya sürüsü görmek hayallerinin ve emeklerinin boşa gitmeyeceğine, düşkün kimselerin elinden tutarak Allah katında sevabı bol bir mümin olarak kabul göreceğine, kimseye muhtaç olmayacağına rivayet eder.

Rüyada kangal sürüsü görmek gönülden arzuladıklarının hayırlısıyla kendisine nasip edileceğine, üzüntülerin, sıkıntıların ve sorunların kısa sürede çözüleceğine, sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine işarettir.

Rüyada kanguru sürüsü görmek zarar ettiği bir dönemi kapatıp çok büyük kazançlar elde edeceği bir döneme gireceğine, çok büyük çalışmalara girileceğine, yokluğun biteceğine işarettir.

Rüyada karasinek sürüsü görmek zenginliğine zenginlik, parasına para, lüksüne de lüks katacağına, ferah ve gösterişli bir ev satın alacağına, hayallerini yerine getirmeyi başaracağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada kartal sürüsü görmek bir işin tüm risklerini göze alacağına, ezilmeden, çok çalışmadan ve yıpranmadan geçimini sağlayacağına, hayatı daha güzel ve dolu dolu yaşamak için yeni alışkanlıklar edinileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada katır sürüsü görmek bir müddet doğru karar vermek adına içinde bulunduğu ortamdan uzaklaşacağına, sıkıntıların destek verecek kişiler sayesinde çözüm bulacağına, anne baba rızasının alınması neticesinde büyük kazanç elde edilecek bir yola girileceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada kefal sürüsü görmek hayatının yoluna girmeye başlayacağına, sıkışık geçen bir sezonun ardından biraz kafa dağıtmak ve daha rahat bir nefes almak için tatile çıkılacağına, aradığı şifaya kavuşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada kırkayak sürüsü görmek ortak olarak gireceği bir iş sayesinde aile hayatının çok güzel bir hal alacağına, destek göreceğine, emeklerinin karşılığını almaya nail olacağına, uzaktan güzel haberler işiteceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada kirpi sürüsü görmek esir olanların özgürlüğüne kavuşacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, atacağı adımlar ve ortaya koyacağı başarılar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada koku süründüğünü görmek sağlığının ve neşesinin yerine geleceğine, hakkı olanı sorunsuz ve sıkıntısız şekilde alacağına, diğer kişilere yol gösterici olunacağına ve hayırlı bir işle ilgili destek verileceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada kömüş sürüsü görmek işlerinde bolluğun, bereketin ve verimin olacağına, siparişlerinin çoğalacağına, çevresindeki insanların tüm dertlerine koşacağına alamet etmektedir.

Rüyada kuğu sürüsü görmek doğruluktan ve hak yolundan sapmayacağına, aile hayatı ile ilgili çok hayırlı ve güzel bir adım atılacağına, meslek hayatında büyük başarılara imza atacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada kumru sürüsü görmek Allah tarafından çok büyük yardımlara mazhar olunacağına, hatırı sayılır bir maddi varlığa sahip olunacağına ve dünyadaki her zevkten tadılacağına, sağlıklı, neşe dolu günler geçirileceğine, evlat sahibi olanların aile bağlarındaki kuvvetin herkes tarafından alkışlanacağına, aile hayatında çok büyük bir mutluluğa sahip olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kurbağa sürüsü görmek hanesinden rızkının eksik olmayacağına, maddi olarak çok zarara uğradığı bir sırada hiç beklemediği bir yerden çok büyük bir kazanç elde ede edeceğine, rahat edip hayatın tadını çıkarması için gereken ne varsa yerine getireceğine inanılır.

Rüyada kurban sürüsü görmek hem bir işe hem bir eşe sahip olunacağına, hasretlerin biteceğine, son zamanlarda kendisinden beklenmeyen şeyler yapacağına bu sayede çok büyük mutluluklar yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada kuzgun sürüsü görmek yeni hayatına uyum sağlandıktan sonra her konuda çok iyi noktalara gelineceğine, sağlık sorunlarının kısa zaman içinde şifa bulacağına, hayatı içinde kendisine zarar veren her şeyden en yakın zamanda kurtulacağına, gönlünün rahata ereceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüyada lama sürüsü görmek ailesine ve çevresine örnek olacak bir birey olarak yaşayacağına, peşinden koştuğu bir işle ilgili olarak çok güzel gelişmeler yaşanacağına, kadim dostlar edineceğine alamet etmektedir.

Rüyada leopar sürüsü görmek çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, başarıya ve amaçlarına çok yaklaşacağına, hasta kimselerin şifa bulması ve eski güçlerine kavuşmasına, beklenen mirasın alınacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada mal sürüsü görmek elde bulunan malvarlığının daha da artacağına, yaptığı işlerde her zaman çok büyük başarılar göstereceğine, bol kazançlı bir projenin hayata geçirileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada mamut sürüsü görmek evinde bereketin eksik olmayacağına, aynı zamanda yaptığı işlerde çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, istenen bir konuda uzmanlaşılacağına inanılmaktadır.

Rüyada maymun sürüsü görmek sorun yaratan kişilerin uzaklaştırılacağına, umutlanacağına, hastalık yaşanıyorsa bu hastalığına şifasının Allah tarafından en kısa sürede gönderileceğine işarettir.

Rüyada panda sürüsü görmek atılacak her adımda daha iyi işler yapılacağına, çok büyük paralar kazanılacağına, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine, zor durumların tatlıya bağlanacağına yorulmaktadır.

Rüyada papağan sürüsü görmek sıkıntı ve sorunlarından kurtulacağına, kimseye haksızlık etmeyeceğine, hiçbir riske ve engele takılmadan ve maddi kayba uğramadan, kazanç beklediği işte hayırlısıyla ilerleyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada pelikan sürüsü görmek yeni insanlarla tanışıp yeni kararlar vereceğine, ideallerine sımsıkı sarılacağına, zorlukların ve kötü günlerin aşılacağına delalettir.

Rüyada penguen sürüsü görmek dinde ve ahlakta güzelleşip olgunlaşacağına, illet bir hastalığa yakalanmayacağına, yapılan hataların yakında telafi edileceğine alamet etmektedir.

Rüyada pire sürüsü görmek işlerinin her zaman yolunda gideceğine, manevi olarak huzurlu bir ruh haline gireceğine, işlerinin yolunda gideceğine inanılır.

Rüyada pitbull sürüsü görmek ruhsal olarak olumlu yönde etkileneceğine, mevcut koşulların daha da iyi hale geleceğine, maddi olarak küçük zararlara uğranacağına ve bu zararların çok kısa zamanda telafi edileceğine yorulur.

Rüyada polis sürüsü görmek rüya sahibi eğer bekâr birisi ise yakın hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ama evli birisi ise çok büyük bir mutluluk yaşayacağına, aile hayatı içinde birlik ve beraberlik sağlanacağına, iş hayatında rakip olduğu kişileri girecekleri rekabette yenilgiye uğratacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada şahin sürüsü görmek çok daha iyi fırsatlar ile karşılaşacağına, üzüntülerin mutluluğa döneceğine, kendisini üzen ve sıkıntıya sokan durumların yakında düzeleceğine yorulmaktadır.

Rüyada saksağan sürüsü görmek duyulacak bazı dedikodulardan sonra kişinin özel hayatına daha da dikkat edeceğine, işlerin daha iyi bir hal alacağına, sıkıntıların sona ereceğine, çok büyük bir ferahlama yaşayacağına alamet etmektedir.

Rüyada salyangoz sürüsü görmek verilen emekler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, hayallerinin ve emeklerinin boşa gitmeyeceğine, karı koca olarak oturup sorunun ne olduğunu konuşacaklarına, bu sayede aralarındaki problemlerin çözüleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada sazan sürüsü görmek korkularının ve hastalıklarının kalmayacağına, çok hayırlı ve helal kazançlar elde edileceğine, para pul sahibi olacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sığırcık sürüsü görmek sorunsuz, sakin ve huzurlu günler geçireceğine, dertlerin sonlanacağına, içine düştüğü karamsarlıktan kurtularak, geleceğe daha umut dolu bakacağına inanılmaktadır.

Rüyada sincap sürüsü görmek ekonomik açıdan büyük bir başarı elde edileceğine, bu başarının rüzgârıyla yeni bir işe soyunulacağına, güzelliğinden ve dinç oluşundan ödün vermeden yaşlanacağına, rızkının ve kazancının bol olacağına delalet etmektedir.

Rüyada sırtlan sürüsü görmek hikmete kavuşacağına, maddi ve manevi açıdan büyük bir ilerleme kaydedeceğine ve insanların imrenerek baktığı bir kişi olacağına, hasta ise en kısa zamanda ayağa kalkacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada solucan sürüsü görmek sadece makamının değil kazancının da artacağına, hayatının her alanına mutluluğun yayılacağına, neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada su aygırı sürüsü görmek iş hayatında değişiklik yapacağına, üzüntülerinin kısa bir süre içinde kaybolup gideceğine, yaşadığı üzüntülü ve kötü durumların hiç sorun yaratmadan ortadan kalkacağına, kazancın ve özgüvenin artacağına delalettir.

Rüyada tay sürüsü görmek ince eleyip sık dokuması sayesinde kendisi için hep doğru ve isabetli adımlar atmayı başaracağına, itibar göreceğine, yetenekleri ve becerileri sayesinde içinde bulunduğu işi çok üst seviyelere çıkaracağına delalet eder.

Rüyada tilki sürüsü görmek kendisi için önemli bir mevzuda nasıl yapılması ya da hareket edilmesi gerektiği konusunda bazı fikirler alınacağına, hasretlerin biteceğine, kar elde edileceğine, hayali kurulan mutluluk dolu hayatın yakalanacağına işarettir.

Rüyada tırtıl sürüsü görmek hayırlı terfiler alınacağına, büyük adımların atılıp çok güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, ev sahibi olunacağına, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine yorumlanır.

Rüyada turna sürüsü görmek sevdiklerine kavuşacağına, onlarla doyasıya vakit geçireceğine, etrafında dolanan kara bulutlardan kurtulup rahat ve derin bir nefes alacağına, sayfiye bir yerde kafa dinleyip, kendisi ile baş başa kalacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada uçak sürüsü görmek hayalini kurduğu şeyleri yapmaya başlayacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde kendisini çok seven bir kişi için yakın zaman içinde büyük bir sürpriz yapacağına, gelecek zamanlarda aynı kötü durumlar ile karşılaşmamak için bazı planlar ve programlar yapılıp önlem alınacağına rivayet etmektedir.

Rüyada vatoz sürüsü görmek yakınındaki bir kişiye büyük bir mutluluk yaşatacağına, çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, önayak olan kişilerin yardımıyla dünyaevine girileceğine yorulur.

Rüyada yengeç sürüsü görmek yeni projelerin ve planların tutacağına, sorunlu bir akrabanın yardımına koşulacağına, önüne pek çok imkan sunulacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada yusufçuk sürüsü görmek saygınlığının artacağına, dertlerinin bitip huzura ereceğine, ihtiyaçlarını kolaylıkla gidereceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada zebra sürüsü görmek elinde bulunan imkânların bollaşacağına, sevdikleri ile daha çok vakit geçirme olanağı elde edeceğine, endişelerinin yerini umudun alacağına inanılır.

Rüyada zürafa sürüsü görmek ne kadar isteği varsa gerçekleşeceğine, hayırlı kısmet gelirse çok mutlu olunacağına, haksızlık yapmayacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanızı Gündüz Niyetine Hayra Yoralım

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments